Autor Téma: Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle  (Přečteno 2709 krát)

Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« kdy: 20. 06. 2013, 06:27:29 »
Určite jste někdy sledovali pořady jako třeba Chcete být milionářem?, Hádej kdo, sem?, Jste to, co jíte, Ano, šéfe!, Máme rádi Česko a tak dále to jsou pořady které naše národní stanice točí s licencí pokud by Pětka byla nejdříve byla vlastně celador (od něj je Chcete být milionářem?) a později by začala vysílat tak by se mohla chlubit i tím že její pořady už byly odvysílání v několikati zemích. Vlastně podobně jako Active ale ta určitě nevysílá pořady které by vysílala třeba Nova takže divák podle nich zdřejmně nemá zájem.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #1 kdy: 20. 06. 2013, 09:59:19 »
Tvůj příspěvek jsem si přečetl 3x,a vůbec nevím,co tím chtěl básník říci. Není ani poznat,kde končí věta,a začíná jiná. Myšlenky byly asi rychlejší než ruka.....
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #2 kdy: 20. 06. 2013, 10:30:40 »
já jsem pochopil, co chtěl Primaemedia říct. On chtěl říct, že si měla Pětka nechat licencovat své pořady, prodat je do zahraničí a vydělávat na tom.
Jenže už se nepozastavil, nad jednou věcí, kdo by je koupil. Za pár šupů si každý dokáže vymyslet stejný pořad, jenom se bude jmenovat jinak.
Stejně jako to udělala Prima, když okopčila Hádej, původně to bylo Inkognito a kupodivu to prošlo.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #3 kdy: 20. 06. 2013, 11:42:03 »
Podle mě je to taky jen plácání bez hlubšího významu. Stejně jako jsou lidi co nejsou vůbec sportovně nadání a pohybují se jako slon v porcelánu ale baví je kopat do mičudy a vždycky když jsou kluci (kamatadi) hrát fotbal tak on je první kdo chce hrát presto že s ním nikdo hrát nechce tak jsou lidi kterým pánbůh moc do hlavy nedal a pro ty jsou lidi co se tu normálně baví hrozně chytří, takový lidé se chteji zařadit do této sorty přesto že ani samy sobě nerozumějí, ale myslí se že druzí budou. :-DD ;-)


skydedek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #4 kdy: 20. 06. 2013, 13:40:03 »
A pak přijde zajíc a Kloboučník a začnou cpát plcha do čajové konvice ....
Mám pocit, že tomu trollovi šlo o to, aby se tu členové zhádali, zda je tele, či umělec. Podle mne on není troll ale jen obyčejné české trdlo.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #5 kdy: 20. 06. 2013, 13:50:39 »
jak mohla Pětka vydržet déle ? jako každá jiná komerční stanice. Pokud by měl majitel zájem vysílat, tak by musel zajistit minimálně stejné výnosy jako náklady. Tedy příjmy z reklamy či sponzorů atd. by musely být větší nežli náklady.
Ale tady snad byl hlavní důvod, že majitel Měchura, uhlobaron zemřel a nikdo neměl zájem pokračovat.


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #6 kdy: 21. 06. 2013, 08:33:55 »
S tím že by prodávala licenci na Burválek by podle mně neuspěla ale dám příklad v česku se až moc dávájí reality show natočené v cizině třeba Prima Love - Výměna manželek, Americký X Factor, Máte doma ukllizeno?, Podvádíš mě... podle mně by si někdo tam koupil Ivetu ne pro neděli večer ale jako pořad pro všední dny. Také Chcete být milionářem? je světoznámý pořad a každý si může vymyslet Kvízovou soutěž a Got Talent tam nám to zase skvěle předvedla Nova a ježtě svou Talentmanii prodala do ciziny.
jak mohla Pětka vydržet déle ? jako každá jiná komerční stanice. Pokud by měl majitel zájem vysílat, tak by musel zajistit minimálně stejné výnosy jako náklady. Tedy příjmy z reklamy či sponzorů atd. by musely být větší nežli náklady.
Ale tady snad byl hlavní důvod, že majitel Měchura, uhlobaron zemřel a nikdo neměl zájem pokračovat.
To samozdžejmně také ale ze začátku by stačil pouze dobrý podnikatel jak jsem již napsal prodávající licence a později třeba od 10 hodin vysílat v kabelovce a klidně jako Retro Music TV se pak posunout i do DVB-T a třeba vysílat i české padesát let staré filmy.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #7 kdy: 21. 06. 2013, 11:06:11 »
pane primemedia - třeba každý "dobrý podnikatel" si spočítal, že se mu koupit Pětku a provozovat jí nevyplatí. V každém případě souhlasím, že bulváru je na TV dost a asi už není na trhu místo.
Nicméně s Vašimi nápady, dejte se do toho sám ! Zajistěte si financování, když přesvědčí dobrým záměrem, tak pak už to jede...


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Napadlo mně jak Pětka mohla vydlžet déle
« Odpověď #8 kdy: 21. 06. 2013, 11:40:57 »
pane primemedia - třeba každý "dobrý podnikatel" si spočítal, že se mu koupit Pětku a provozovat jí nevyplatí. V každém případě souhlasím, že bulváru je na TV dost a asi už není na trhu místo.
Nicméně s Vašimi nápady, dejte se do toho sám ! Zajistěte si financování, když přesvědčí dobrým záměrem, tak pak už to jede...
Teď vám trochu musím poděkovat protože jste mně trochu inspiroval ale hlavně já to myslel tak že jak to mnělo začít ale zase sem dám tu postavu ''dobrý podnikatel'' protože ten klidně může novou pětku založit. Ale já se o to pokoušet samozdřejmně nebudu a nechám to na případně někom jiném. A tak by jsme to celé mohli ukončit aneb že to celé byla nevydařená investice.