Autor Téma: budoucnost starých soutěží na telce  (Přečteno 6231 krát)

akon21

  • Host
budoucnost starých soutěží na telce
« kdy: 14. 06. 2013, 15:52:21 »
dobré odpoledne myslíte si že od 24.6 2013 se stáhne riskuj kolotoč a milionář protože na telce od 18:50 má začínat ta ubohost tisíc a jedna noc :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


tele cirkus

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #1 kdy: 14. 06. 2013, 15:59:41 »
V prvý júlový týždeň figurujú aj naďalej v programe.
18:20 Riskuj
18:45 Tisíc a jedna noc
19:30 Kolotoč
20:00 Chcete být milionářem?


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #2 kdy: 14. 06. 2013, 16:12:19 »
tak milionář chodí až ve 20 hodin.  Tisíc a jedna noc bude od 18.05 a Kolotoč v 19.30 v pondělí 24.6 a od úterý v 18.20 jde riskuj, potom tisíc a jedna noc a v 19.30 je Kolotoč.Mě by spíš zajímalo, co budou vysílat od 1 do 7, když budou vysílat 24 hodin, už tak ty pořady dávají pořád dokola a ještě je dávají ráno na nově.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #3 kdy: 14. 06. 2013, 16:16:14 »
Ne každý má ráno tolik času, aby mohl sedět u televize...
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #4 kdy: 14. 06. 2013, 16:19:00 »
třeba je napadne, to co mě. Já bych přesunul snídani s novou, kterou stejně zkrátili na hodinu a půl, takže asi diváky připravili o zprávy, na 1 ráno a na 12 hodin bych dal nějáký seriál nebo pořad.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #5 kdy: 14. 06. 2013, 16:39:24 »
a taky si myslím, že to je úlet dávat tisíc a jedna noc na telce, kdyby to dali na novu odpoledne nebo na cinemu, tak by měli mnohem vyšší sledovanost, hlavně u důchodců.
Takto mnoho důchodců si to na telce nenajde.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #6 kdy: 14. 06. 2013, 16:45:11 »
Seriál, který prakticky propadl, nebude Nova dávat na Cinemu. To je skutečně minoritní záležitost a spíš se tím na Telce vyplní jinak prázdný prostor.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #7 kdy: 14. 06. 2013, 16:49:31 »
tak já nevím, jestli milionová sledovanost je propadnutí, jo beru, že 400tisíc bylo 15-54 a zbytek důchodci, ale i na Cinemě to dělalo sledovanost 200-300 tisíc a to je pro Cinemu v současné době vysněná sledovanost, které dosahuje málo kdy.


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #8 kdy: 21. 06. 2013, 11:08:02 »
Podle mně soutěžím Telka určitě neudělá snad nic natoš šmitec je to velká část její tvorby ale hlavně já jsem si všiml že Chcete být milionářem už na Telce opakuji a to myslím tak že ho už dávají po druhé. Možná že to byla jenom lidská chyba ale vím že ráno dávali myslím první epizodu Milionáře.
Jinak k té Tisíc a jedna noc také kdybych zvětšoval vysílací čas tak bych jí tam dal přece u Českého diváka si to s ní pokazila Nova jenom protože jí dávala po dvacáté a to jenom ze začátku. A jelikoš to později udělala i s Dallasem tak myslím že by divák by mněl být rád že už se to zdřejmně nestane a to potvrdilo premierové vysíláni Lařiny volby. I když vlastně Lařinu volbu po dvacáte hodině dávají ale až ve 21:40 ale to je velký pokrok.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #9 kdy: 21. 06. 2013, 11:23:46 »
tak já nevím, jestli milionová sledovanost je propadnutí, jo beru, že 400tisíc bylo 15-54 a zbytek důchodci, ale i na Cinemě to dělalo sledovanost 200-300 tisíc a to je pro Cinemu v současné době vysněná sledovanost, které dosahuje málo kdy.

http://www.lidovky.cz/zklamana-nova-telenovelu-tisic-a-jedna-noc-uz-vecer-neuvidite-ptv-/media.aspx?c=A110211_121358_ln-media_hs

A k tomu ještě vzít v potaz, že teď jde o reprízu (navíc už po 2 letech), takže sledovanost nijak ohromující už z podstaty nebude.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #10 kdy: 21. 06. 2013, 14:21:39 »
Riskuj by mne mrzelo. S Politikama jediná věc, na kterou se divám. Bohužel, P. harašení už se blíží k osudovému lednu 2004.  :'(

Pokud telenovelu, tak ať daj Esmeraldu - to bude jistota.  :D


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #11 kdy: 21. 06. 2013, 14:34:39 »
Ale schválně proč pořady jako Politické harašení, Novoty, Zlatá mříž nemá Nova na Voyo. Pořady jako Riskuj! chápu že tam nejsou ale u ostatních to je škoda.


Michal Pavlíček

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • Mobilenet.cz
    • E-mail
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #12 kdy: 21. 06. 2013, 14:45:11 »
Seskupení pořadů na Voyo je vůbec záhadné.
Například TELE TELE (ano, vím, nepatří to přímo k Telce) na Voyo je, avšak dohledatelné jen přes webové rozhraní. Přes aplikaci pro Samsung TV či Android nikoliv.


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:budoucnost starých soutěží na telce
« Odpověď #13 kdy: 21. 06. 2013, 15:10:26 »
Seskupení pořadů na Voyo je vůbec záhadné.
Například TELE TELE (ano, vím, nepatří to přímo k Telce) na Voyo je, avšak dohledatelné jen přes webové rozhraní. Přes aplikaci pro Samsung TV či Android nikoliv.
Taky si teď říkám akorát s tím TELE TELE to je tam vlastně náhodou totiš bylo přístupné na Nova.cz jako třeba Comeback tak je na Voyo. Člověk když to vidí tak si říká za co má platit.