Autor Téma: Pohoda-Relax/TIP TV  (Přečteno 50862 krát)

K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #15 kdy: 17. 08. 2013, 13:19:06 »
Začal vysílat v rámci spolupráce TIP TV již 16.8.13 a prozatím tento kouzelný program bude od 11 - 14 hod. :)program je naprosto vhodný pro satelitní fandy, stačí jen zavolat na doporučené tel.číslo ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #16 kdy: 17. 08. 2013, 13:41:00 »
To jsou samé "pozitivní" změny...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #17 kdy: 17. 08. 2013, 13:48:26 »
to je hrozné, z kvalitní dobré rockové televize, udělají teleshopiingovou tv, s nějákýma věšteckýma slepicema.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #18 kdy: 18. 08. 2013, 11:13:58 »
Mě to přijde že tv pohoda nemá co vysílat, bo furt opakujou jen wooow, švihák lazensky, zverinec, rock speciál, do boje, chci být krásná, iweekend a tak je jejich vysílací čas k mání. Přijďte s vlastním studiem a pořadem co chcete vysílat a určitě se s Pařezem dohodnete. ;-)


Jirka Matušek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 85
  • OSTRAVA!!!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #19 kdy: 18. 08. 2013, 16:37:45 »
Už by to chtělo na Pařeza poslat redaktory Digizone, aby ho proklepli. Protože má kolem sebe moc aktivit a o žádné se pořádně neví. Každopádně ezoterické pořady mě slušně řečeno nas***y... A nejen mě, stačí se podívat na jejich FB..
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně  na:
www.rnews.cz
fb.com/rnewscz

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohoda-Relax/TIP TV
« Odpověď #20 kdy: 24. 08. 2013, 13:19:30 »
ráno jsem koukal na tv a zjistil jsem, že i očko vysílá sexy výhru, ale od 2 ráno. Naopak Pohoda v noci vysílá dobré písničky a má velkou rotaci klipů od Def Leppard. ( což mi vůbec nevadí  :) ) A Smíchov od 2 od rána vysílá také svůj Hudební blok a hrají tam také dobré písničky, což mě překvapilo, k tomu, co vysílají na Mtv. Já jsem jen zvědav, kdy udělají nějakou takovou tv, jako konkurenci Očku a dají ji do dvb-t nebo kdy tam dají tu jejich slavnou mtv. Jinak k Pohodě, ta jejich Amerika, není to náhodou pořad, co měl chodit na Acitvu?


Milan Bahník

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohoda-Relax/TIP TV
« Odpověď #21 kdy: 24. 08. 2013, 21:40:31 »
Jo je to pořad Americas. Nejdříve ho začli vysílat na V1, pak sem ho párkrát viděl i na ACTIVE (ale někdy odpoledne) a teď ještě na Pohodě.
DVB-T/T2: Krásné, Slatiňany - silo, Černá hora, Hradec Králové - Chlum, Pardubice - TKB, Sněžné jámy (K24, 30).
IPTV: Antik TV