Autor Téma: Pohoda-Relax/TIP TV  (Přečteno 50863 krát)

Ondřej Honeger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pohoda-Relax/TIP TV
« kdy: 14. 06. 2013, 12:41:11 »
sice je tam napsáno že pohoda R se přejmenuje na rebel ale zase pohoda tv se měla přejmenovat na pohoda R

www.seznam.cz/19605/kanal-pohoda-r-jako-televize-rebel/
« Poslední změna: 19. 08. 2013, 09:23:14 od Ondřej Honeger »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #1 kdy: 14. 06. 2013, 12:53:38 »
tak vlastně to samé, co vysílá pohoda dnes bude na rebel tv. Ale co bude se starou Pohodou? Vyklidí prostor a dají přednost v mux4 kanálům Novy nebo začne vysílat pro děti, jako byl původní plán?


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #2 kdy: 14. 06. 2013, 13:02:22 »
V Muxu4 ani v RS7 na žádnou další Pohodu není místo a už i ta dnešní je datově osekaná až hrůza. Takže jsem taky zvědavý, co s tím vyvede, programě to odpovídá dnešní Pohodě.


Ondřej Honeger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #3 kdy: 14. 06. 2013, 13:20:25 »
určitě to bude takhle že pohoda vrátí licenci a bude vysílat pod licencí rebel tv :)  ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'( nevim co nato říct ;D


lance

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 351
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #4 kdy: 14. 06. 2013, 13:57:38 »
Mně logicky vychází, že Pařez celý mux4 prodá Nově která časem vyklidí i mux2 a bude mít svůj vlastní mux. TV Pohoda alias Pohoda R alias Rebel bude v RS7, jelikož původní projekt celoplošné TV Pohoda není Pařez evidentně schopen realizovat (o nějaké dětské TV nemůže být vůbec řeč i vzledem ke startu ČT3...), životaschopnost nízkonákladové "Rebel" si už ověřil současným fungováním stávající "Pohody".  Jsem zvědav jestli mi moje tipy vyjdou  ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #5 kdy: 14. 06. 2013, 14:02:42 »
Mux 4 už je teď jejich, Pařízek je pouze nastrčená figurka. Ale proč by měla Nova vyklízet mux 2, to nechápu.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #6 kdy: 14. 06. 2013, 14:03:37 »
Mně logicky vychází, že Pařez celý mux4 prodá Nově která časem vyklidí i mux2 a bude mít svůj vlastní mux. TV Pohoda alias Pohoda R alias Rebel bude v RS7, jelikož původní projekt celoplošné TV Pohoda není Pařez evidentně schopen realizovat (o nějaké dětské TV nemůže být vůbec řeč i vzledem ke startu ČT3...), životaschopnost nízkonákladové "Rebel" si už ověřil současným fungováním stávající "Pohody".  Jsem zvědav jestli mi moje tipy vyjdou  ;)
Má to jen tu chybu, že ani v RS7 není místo. Zatím tam je, ale je vyhrazeno pro ČT3.


lance

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 351
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #7 kdy: 14. 06. 2013, 14:57:51 »
Mux 4 už je teď jejich, Pařízek je pouze nastrčená figurka. Ale proč by měla Nova vyklízet mux 2, to nechápu.
nižší náklady na šíření...?


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #8 kdy: 14. 06. 2013, 15:01:12 »
Dokud zisk převyšuje ty náklady, tak není důvod opouštět multiplex s takovým pokrytím, jako 2 má.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


lance

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 351
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #9 kdy: 14. 06. 2013, 15:01:24 »
Mně logicky vychází, že Pařez celý mux4 prodá Nově která časem vyklidí i mux2 a bude mít svůj vlastní mux. TV Pohoda alias Pohoda R alias Rebel bude v RS7, jelikož původní projekt celoplošné TV Pohoda není Pařez evidentně schopen realizovat (o nějaké dětské TV nemůže být vůbec řeč i vzledem ke startu ČT3...), životaschopnost nízkonákladové "Rebel" si už ověřil současným fungováním stávající "Pohody".  Jsem zvědav jestli mi moje tipy vyjdou  ;)
Má to jen tu chybu, že ani v RS7 není místo. Zatím tam je, ale je vyhrazeno pro ČT3.
Rebel se spokojí s málem, úplně v pohodě trochu oříznou stávající ČT HDčka a je to tam..., nevíme jaký dat.tok si tam zaplatila ČT..? zatím je vyšší než na satu


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #10 kdy: 14. 06. 2013, 15:07:02 »
Rebel se spokojí s málem, úplně v pohodě trochu oříznou stávající ČT HDčka a je to tam..., nevíme jaký dat.tok si tam zaplatila ČT..? zatím je vyšší než na satu
Celkově ten datový tok zas tak velký není, ale funguje jim jeho dynamické využívání pro všechny tři programy. Podobně jako když byly ČT1 a 4 HD v Muxu3.


lance

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 351
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #11 kdy: 14. 06. 2013, 15:07:37 »
Dokud zisk převyšuje ty náklady, tak není důvod opouštět multiplex s takovým pokrytím, jako 2 má.
nemyslím že to bude hned ale jakmile bude mít mux4 dostatečné pokrytí, tak kvůli pár % populace někde na dědinách si servítky brát nebudou, právě kvůli ekon. kalkulaci... pro mě bude spíš otázka, jestli budou alespoň tak soudní, aby se rozhodovali podle reálného a ne domnělého pokrytí podle přikrášlených map...


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #12 kdy: 21. 06. 2013, 15:49:23 »
Podle toho článku se mi tomu ani nechce věčit že se přejmenuje z Pohody na Rebel buď si uvědomila jaký je svět nebo majitel je dábel.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #13 kdy: 17. 08. 2013, 11:17:44 »
tak už i Pohoda vysílá věštce. Přepnu na pohodu, že budu koukat na rockmusic a vyskočí na mě nějáká astroložka.


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv pohoda se přejmenuje na rebel tv
« Odpověď #14 kdy: 17. 08. 2013, 13:17:54 »
Také jsem si jich všiml, prý budou vysílat od 11 do 14h, ovšem mezitím jsem zahlédl nějaké regionální zprávy, takže to bude asi prokládané. Mimochodem mají nějak málo fps, to není standardních 25. Kouknul jsem i na net stream a tam je též horší kvalita než bývala, navíc se obraz zasekává.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE