Autor Téma: léto na českých tv  (Přečteno 2023 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
léto na českých tv
« kdy: 11. 06. 2013, 18:36:48 »
Jak vyplývá z červencového programového schématu ČT1, v hlavním vysílacím čase se představí reprízy seriálů Sanitka, Chalupáři, Četnické humoresky nebo Hříšní lidé Města pražského.
ČT1 odvysílá v pátek 14. června poslední díl svého seriálu Vyprávěj. O týden později ho ve vysílání nahradí filmová komedie Trhák. Od konce června nastoupí v pátečním čase od 20:00 „letní seriál“ Chalupáři.
V pondělí večer bude ČT1 od 20:00 vysílat seriál Sanitka, na který navážou Hříšní lidé Města pražského. Úterní večery budou na ČT1 patřit zábavě (Trumfy Miroslava Donutila, Za oponou s Jiřinou), středy v červenci věnuje ČT1 filmovým příběhům s Angelikou a čtvrteční večery pohádkám (Micimutr, Kouzla králů, Boháč a chudák, Král sokolů). V pátek večer půjdou zmiňovaní Chalupáři a v neděli večer Četnické humoresky. Takže mám pocit, že čt furt dokola vysílá Humoresky a Hříšné lidi. A za to platíme poplatky.
Prima oproti původním plánům taky mění program.
ima family upravila svůj program na poslední červnový týden. Oproti původním předběžným plánům vyřadila z programu na poslední červnový týden seriál Základka a zařadila do něj seriál Synové a dcery Jakuba Skláře. Ten by měla vysílat v úterý a ve čtvrtek od 20:15, tedy proti novému seriálu TV Nova Doktoři z Počátků.
Úterky a čtvrtky od 21:35 mají v létě na Prima family patřit seriálu Pohřešovaný o bývalé agentce CIA, ve kterém mj. hrají Tereza Voříšková a Karel Roden. O prázdninách se tak seriál Pohřešovaný bude časově střetávat s publicistickým magazínem Víkendové prázdniny a se seriálem Mentalista na TV Nova, ve čtvrtek s novou show Sígři ve výslužbě a seriálem Kriminálka Las Vegas.
Oproti předběžným plánům na poslední červnový týden vypadl z programu Primy také ve středečním prime-time pořad Nikdo není dokonalý (od 20:15). Nahradily ho úvodní medailonky k čtvrté řadě reality show Farmář hledá ženu. V červenci by se ale měl pořad s Jiřím Krampolem ve vysílání objevit.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:léto na českých tv
« Odpověď #1 kdy: 11. 06. 2013, 20:18:49 »
Já už jsem si zvykl, že v létě je to ještě horší než během roku a zábava se zaměřuje na opakování Silvestrů :-)
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:léto na českých tv
« Odpověď #2 kdy: 11. 06. 2013, 20:50:53 »
Já alespoň v létě dohoním, co se mi nahromadilo na PVR :-)
Ale to jsem tu psal už vloni  ;D


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:léto na českých tv
« Odpověď #3 kdy: 11. 06. 2013, 21:31:41 »
Taky jsem trochu ve skluzu se sledováním. Takže souhlas, také si sestavím program z nahrávek :-)
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:léto na českých tv
« Odpověď #4 kdy: 11. 06. 2013, 22:16:01 »
Já jsem nic nenahrál asi 10 let a léto určitě nebudu trávit u obrazovky, ani částečně :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:léto na českých tv
« Odpověď #5 kdy: 11. 06. 2013, 22:28:02 »
Já částečně u obrazovky ano. V týdnu při ranní směně kouknu večer na nějaký pěkný film a v týdnu při noční končím kolem jedné a většinou se mi ještě spát nechce tak taky hledám v nahrávkách. A spokojenost maximální.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info