Autor Téma: Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?  (Přečteno 10976 krát)

Joey51

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 60
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« kdy: 07. 06. 2013, 12:19:13 »
Nemá někdo info proč ta Active TV Už nerozjela 1.6. ostré vysílání?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #1 kdy: 07. 06. 2013, 12:30:16 »
Protože ho na 1.6. neplánovala.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


pkrupka

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #3 kdy: 07. 06. 2013, 14:28:14 »
Také jsem myslel, že ostrý start bude 1. června. Vycházel jsem z tohoto článku:

http://www.digizone.cz/clanky/active-tv-zahajila-promo-vysilani-v-multiplexu-3-ostry-start-planuje-na-1-cervna/
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #4 kdy: 07. 06. 2013, 17:30:19 »
Ve vysílání v upoutávce 15.5.2013 uváděli "od června".
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #5 kdy: 07. 06. 2013, 17:48:52 »
Je to možné, nějak moc ten program nesleduji. Spíš mě překvapuje, že ještě dnes nemají pevné datum, ale asi ho nepotřebují. Podle mě se moc vysílání po ostrém startu nezmění. Jen zmizí nápis Zkušební vysílání, ale pojede se pořád to samé co teď.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Milan Bahník

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #6 kdy: 19. 06. 2013, 19:48:34 »
včera večer jsem si tam všimnul jednoho dokumentu, byl to nějaký cestopis,... pak už ale zase byl "normální" program
DVB-T/T2: Krásné, Slatiňany - silo, Černá hora, Hradec Králové - Chlum, Pardubice - TKB, Sněžné jámy (K24, 30).
IPTV: Antik TV


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
No jo no ale ten normální program je teleshoping
« Odpověď #7 kdy: 20. 06. 2013, 06:13:23 »
(Ohledně odpovědi Milan Bahník) To co si viděl je Best of 100 (let) což je teleshoping kde se nabízí že si člověk může zakoupit ty dokumenty co tam teď dávají na DVD bohužel normální pořad to tedy je ale uplně ne ten co slibovali.
Ale možná je tato diskuze skoro zbytečná jelikoš Active klidně může vysílat Pohádky a nadále i Dokumenty a Erotické pořady s odkazem na telefonní číslo také je to stanice která se spíše zaměřuje na telefonické služby a ne na sledovanosti diváků.


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #8 kdy: 20. 06. 2013, 09:45:39 »
Best of 100 let už na Activ běží snad od zahájení vysílání. Dne 2013-05-14 byl mezi Kvízem a Sexy výhrou od 21:30 do 22:00.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #9 kdy: 20. 06. 2013, 09:55:11 »
Čekal jsem,že Active pude odpad. To se na mě nezlobte,ale to už je TIP TV koukatelnější. Tam se člověk alespoň něco dozví.
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #10 kdy: 20. 06. 2013, 15:27:02 »
Tech7 to samozdřejmně vím jinak také jako také jako tedy Roman Bárta jsem čekal že to bude méně povedená stanice navíc jak to bylo ze začátku podáno že to je interaktivní stanice tedy:
"Formáty Active TV jsou postaveny na třech základních pilířích – interaktivitě, možnostech výhodného nákupu a kombinaci zábavy s informacemi," uvedla výkonná ředitelka Active TV Renata Pešková. zdroj: Novinky.cz
Zní to hezky ale ve skutečnosti to je tak že třeba v EZO.TV stojí jedna slečna a divák může k ní zavolat za 70 korun českých za minutu to je ta interaktivita a možnosti výhodného nákupu zase teleshoping které stanice vysílají pro zisk a zábava s informacemi je že když si moderátor Kvízu uprdně tak je to zábavné a navíc víte že to v jejich studiu trochu zapáchá.
Ale i přesto mi vlastně Active nevadí mám své obĺídené věštkyně které rády baví lidi nebo z toho dělají receptář (nemyslím špatně) a také náladu vylepší špatně daná kamera, češtinářská chyba nebo je to rovnou slovensky. Kdyby skončil Active neskákal bych radostí.


Milan Bahník

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:No jo no ale ten normální program je teleshoping
« Odpověď #11 kdy: 20. 06. 2013, 19:09:00 »
(Ohledně odpovědi Milan Bahník) To co si viděl je Best of 100 (let) což je teleshoping kde se nabízí že si člověk může zakoupit ty dokumenty co tam teď dávají na DVD bohužel normální pořad to tedy je ale uplně ne ten co slibovali.
Ale možná je tato diskuze skoro zbytečná jelikoš Active klidně může vysílat Pohádky a nadále i Dokumenty a Erotické pořady s odkazem na telefonní číslo také je to stanice která se spíše zaměřuje na telefonické služby a ne na sledovanosti diváků.
Ne, to nebylo Best of 100,.. byl to normální dokument, bez jakýchkoliv reklam, teleshoppingu či čísel okolo
DVB-T/T2: Krásné, Slatiňany - silo, Černá hora, Hradec Králové - Chlum, Pardubice - TKB, Sněžné jámy (K24, 30).
IPTV: Antik TV


Primemedia

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:No jo no ale ten normální program je teleshoping
« Odpověď #12 kdy: 20. 06. 2013, 19:59:23 »
Ne, to nebylo Best of 100,.. byl to normální dokument, bez jakýchkoliv reklam, teleshoppingu či čísel okolo
V tomto přídadě se tedy jednalo o chybu samozdřejmně ne vaši už sem u nich viděl lecos zastavený obraz, vysílání bez loga a horší věci ale nechci dělat špatnou reklamu.
Hlavní je že už upoutávku s oznámením že v červnu opustí zkušební vysílání nevysílají tedy že divákovi nelžou před očima.
« Poslední změna: 20. 06. 2013, 20:01:03 od Primemedia »


Ondřej Honeger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #13 kdy: 27. 06. 2013, 19:46:09 »
V neděli 23.6. jsem sledoval Active tv jako první tam kolem 13:00 naskočil monoskop a pak kolel dvou tam šel normálně active,za pět min. tam naskočila černá obrazovka a za hodinu nová promo smyčka (na AMERICAS) a pak šlo zase EZO nevíto co se dělo (omlouvám se že to píšu až ted,zapomněl jsem na to)


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Active TV zkušební vysílání i po 1.6.?
« Odpověď #14 kdy: 27. 06. 2013, 22:16:20 »
V neděli 23.6. jsem sledoval Active tv jako první tam kolem 13:00 naskočil monoskop a pak kolel dvou tam šel normálně active,za pět min. tam naskočila černá obrazovka a za hodinu nová promo smyčka (na AMERICAS) a pak šlo zase EZO nevíto co se dělo (omlouvám se že to píšu až ted,zapomněl jsem na to)
Dobrý postřeh, problémy byly už po 11. hodině dopolední, kdy bylo několik desítek minut černé obrazovky a dále tak jak popisujete.
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)