Autor Téma: MUX 7 na Ostravsku  (Přečteno 76210 krát)

Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #45 kdy: 28. 06. 2013, 15:50:46 »
;D ;D ;D ;D Pokud to nepojede dneska (což se nestane, leda by se stal zázrak), tak už to do konce června nebude. V SO + NE Pařízkovi zaměstnanci nepracují, takže u všech tabulek a informačních "zdrojů" se v krátké době změní poznámka "červen" na "červenec", pak na "srpen" a Lanová se spustí 30. srpna, den před ostrým startem ČT :D/art.






Tak jim bude muset zaplatit přesčas nebo si to spustit sám. :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #46 kdy: 29. 06. 2013, 02:21:19 »
Díky neschopnému a ulhanému Pařízkovi neuvidíme Tour de France v HD. V pondělí očekávám další jeho sliby a další termín údajného spuštění MUXu7 na Ostravsku.
« Poslední změna: 29. 06. 2013, 02:23:08 od czernyk »


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #47 kdy: 29. 06. 2013, 07:18:30 »
Musím se jim omluvit. Včera mi dopověděli.
ano,do konce června chceme zahájit vysílání multiplexu7 z vysílače Ostrava Lanová 38k,H
Tož to je dobrá zpráva! ;D

Tak ti to nějak nevyšlo! Jelikož dnes a zítra jsou dny procovního volna a klidu, ke spuštění RS7 z Lanové, proto nedojde a termín do "konce" června splněn nebude (aspoň vidíš, že blábolilským e-mailům z nějakého helpdesku se absolutně nesmí věřit, protože tam cvičené opičky, jen píší, co jim někdo "shora" přinese natištěno na papíru a ony to slepě opisují do PC). Počítám, že v průběhu týdne "mistr" Pařízek zveřejní další termín  ve stylu "...bude spuštěn během několika málo dní" nebo "v horizontu týdne, příp. dvou týdnů". Nakonec dojde na má slova a termín spuštění bude 31. srpna, ke dni zahájení vysílání nového programu ČT. Nebo nedej bože bude termín stanoven na 32. srpna  ;D ;D ;D. Je vidět jak Pařízek na ostravsko kašle (byť odtamtud sám pochází). Na tohle už snad ani nejsou slova! Zřejmě ani ČT nijak nezáleží na tom, aby byl mux s jejími HD programy spuštěn pro třetí největší město v republice. Podle Prahy je tamní oblast, oblastí, kde zřejmě žijí lidé druhé a horší kategorie! Za minulého režimu se v oblasti vytvářely 2/3 HDP a to si ostravsko bolševici jinak "hýčkali"!
« Poslední změna: 29. 06. 2013, 08:28:42 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


zdenik12

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #48 kdy: 29. 06. 2013, 07:29:50 »
Díky neschopnému a ulhanému Pařízkovi neuvidíme Tour de France v HD. V pondělí očekávám další jeho sliby a další termín údajného spuštění MUXu7 na Ostravsku.

taky jsem se vždycky dival na Tour de France,ale na eurosportu jak to komentoval Robert Bakalař.Ted už to neni ono???


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #49 kdy: 29. 06. 2013, 07:36:16 »
Díky neschopnému a ulhanému Pařízkovi neuvidíme Tour de France v HD. V pondělí očekávám další jeho sliby a další termín údajného spuštění MUXu7 na Ostravsku.

Ty si myslíš, že Pařízka zajímá termín startu TDF?? Toho zajímá finanční stránka věci! Jak sem už dnes napsal, ostravsko mají v Praze někde a podle toho to taky vypadá! Po převratu v roce 1989 se měla Morava a Slezsko od zbytku tehdejší ČSSR odtrhnout a vytvořit si vlastní stát (případně spolkovou republiku se svým parlamentem, vládou) a byl by klid! Pražáci z regionu jen vše vysávají (lhostejno jestli je zrovna u koryta socanská vláda nebo vláda ODS, příp. jakési vlády Fischerů, Tošovského, Rusnoka), jen berou a nic pro Ostravu neudělají! Na nespuštění RS7 v Ostravě, je to krásně vidět! Nezájem kohokoliv, včetně ČT!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #50 kdy: 29. 06. 2013, 07:37:52 »
Díky neschopnému a ulhanému Pařízkovi neuvidíme Tour de France v HD. V pondělí očekávám další jeho sliby a další termín údajného spuštění MUXu7 na Ostravsku.

taky jsem se vždycky dival na Tour de France,ale na eurosportu jak to komentoval Robert Bakalař.Ted už to neni ono???

Tady je řeč o vysílání TDF na ČT sport HD a ne na nějakém Eurosportu! To sis popletl téma!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #51 kdy: 29. 06. 2013, 16:26:37 »
Díky neschopnému a ulhanému Pařízkovi neuvidíme Tour de France v HD. V pondělí očekávám další jeho sliby a další termín údajného spuštění MUXu7 na Ostravsku.

Ty si myslíš, že Pařízka zajímá termín startu TDF?? Toho zajímá finanční stránka věci! Jak sem už dnes napsal, ostravsko mají v Praze někde a podle toho to taky vypadá! Po převratu v roce 1989 se měla Morava a Slezsko od zbytku tehdejší ČSSR odtrhnout a vytvořit si vlastní stát (případně spolkovou republiku se svým parlamentem, vládou) a byl by klid! Pražáci z regionu jen vše vysávají (lhostejno jestli je zrovna u koryta socanská vláda nebo vláda ODS, příp. jakési vlády Fischerů, Tošovského, Rusnoka), jen berou a nic pro Ostravu neudělají! Na nespuštění RS7 v Ostravě, je to krásně vidět! Nezájem kohokoliv, včetně ČT!

Už jednou tu byl článek "Radim Pařízek by se měl k problémům stavit čelem a ne před nimi utíkat!" kde ho redakce tohoto webu kritizovala za to, že neumí jednat s médii a veřejností. Pařízek se tenkrát urazil jak malé děcko :D Jak vidno starého psa novým kouskům nenaučíš. Hlavně lidi pište a bombardujte Českou Televizi proč je financován z koncesionářských poplatků jakýsi bubeník, který ani po měsíci a půl od rozhodnutí RRTV není schopen pokrýt signálem jeden z nejlidnatějších krajů v ČR.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #52 kdy: 29. 06. 2013, 16:32:16 »
To není "rozhodnutí RRTV", ale vydání kmitočtového přídělu ČTÚ.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #53 kdy: 29. 06. 2013, 18:13:00 »
Česká televize má důvěryhodné informace, že v současné době je pokryto signálem až 90% území ČR a brzy se očekává, že Pařízek překročí magických 100%.
a signálem osadí i exteritoriální území ČR, ne?  ;D
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #54 kdy: 29. 06. 2013, 19:02:32 »
na mapach vysílačů je už i pokrytí z ostravského vysílače, jen mám pocit, že si ho autor vycucal z prstu a nebo má lepší info než my.
http://www.mapavysilacu.cz/mapcoverage.html;jsessionid=C3BE186C6542994F107515D6290F887F


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #55 kdy: 29. 06. 2013, 20:12:13 »
Pokrytí je známé, jsou totíž známy parametry AS (stejný jako pro mux4), ale co je neznámé, to je termín zahájení vysílání na K38. Podle mě se tak stane 30. nebo 31. srpna a Pařízek spolu s ČT se budou všude "tetelit blahem", jak se jim podařilo před zahájením vysílání nového programu ČT, pokrýt druhý nejlidnatější region (a třetí největší město) v ČR. Pařízek by měl přiznat barvu, proč se stalo to, že ani po třetím, jím uvedeném termínu , nedošlo ke spuštění stanoviště Lanová s RS7. Pokud má v sobě aspoň trošku cti (jakože nemá, to je všem už jasné). Takže je zbytečné, aby si všichni, co se nemůžou dočkat zprovoznění RS7 z Lanové dělali marné naděje. Teď už asi Pařízek nebude raději nic veřejně slibovat, celou situaci zahalí mlčením a předposlední den srpna se snad v Ostravě RS7 dočkají.  ;D ;D ;D Tohle by se za bývalého režimu nestalo, Ostrava byla, co se spouštění tv vysílání vždy mezi prvními. Poprvé v roce 1955 (tehdejší tv vysílání, po Praze druhé v bývalé ČSR), pak v roce 1970, při spuštění vysílání druhého tv programu ČST a pak i v roce 1982, kdy se zde po Praze a Brnu spustilo vysílání TSS (česky ÚPST). Po listopadovém převratu v roce 1989, už šlo, vše pod kytky, stačí si vzpomenout, kdy ostravsko přeladilo rozhlasové vysílání z OIRT pásma do CCIR (bylo to až někdy na přelomu let 1994/95, jako jedno z posledních), pak kdy ostravsko digitalizovalo (rozuměj přešlo na DVB-T). Opět mezi posledními. Tenhle "nový" režim neumí ostravsku nic dát, pouze mu umí vše brát a všechny pokrokové technické věci zdržovat!
« Poslední změna: 29. 06. 2013, 20:37:38 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #56 kdy: 29. 06. 2013, 20:38:32 »
Někdo musí být první a někdo poslední.Přechod na DVB-T byl naplánovaný v závislostii přechodu v okolních státech,proto se spouštělo od západu k východu.A postupovalo se presne podle terminu spousteni.Muzete byt na Ostravsku radi ze tam mate aspon mux4.My nemame ani to tak si toho vazte,chytat mux4 je velika vzacnost,bohuzel.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #57 kdy: 29. 06. 2013, 20:43:39 »
Přestaň tady papouškovat jakési oficiální bláboly tehdejší vládnoucí stranické kliky a diskutuj k věci, která se týká spuštění RS7 ze stanoviště Lanová! Praha se měla v rámci přechodu z analogu na DVB-T vypínat až jako poslední a najednou se vypla mezi prvníma (duben 2009). Asi taky kvůli spouštění DVB-T v okolních státech?!  >:( >:(  Příště nekomentuj něco, o čem nic nevíš!!! Už posledně jsem ti radil, že pokud chceš mít mux4, musíš vytáhnout kupu dukátů a poslat Pařízkovi a uvidíš, že všechno půjde hned a do měsíce na mux4 čučíš!
« Poslední změna: 29. 06. 2013, 20:51:08 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #58 kdy: 29. 06. 2013, 20:53:25 »
A kolik jsi vytahnul ty frajere dukatu abys mel mux4,co vsadim se ze ani jeden.Tak se hezky uklidni.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #59 kdy: 29. 06. 2013, 20:55:44 »
Já nepotřeboval nic tahat, nám tady mux4 spustila už kdysi dávno TO2. Asi jsme pro ni byli důležitější než nějaké Kotěhůlky, kdoví kde! Pošli a uvidíš, že všechno bude! I mux4!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!