Autor Téma: MUX 7 na Ostravsku  (Přečteno 76213 krát)

Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #15 kdy: 14. 06. 2013, 21:19:13 »
jo, někdo tu možnost sledování má



Tohle je stará fotka, ještě před instalací UHF AS, pořízená v době PŘED(!!!) 4. říjnem, minulého roku!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Sir_Lancelot

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #16 kdy: 14. 06. 2013, 23:40:07 »
Bylo naráženo na to, že obyvatelé domu mají, vzhledem k blízkosti domu k vysílači, přehled o tom, co se na vysílači děje a tedy to mohou sledovat (třebaže dorazila dodávka a celý den tam něco kutí).


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #17 kdy: 15. 06. 2013, 07:02:49 »
Opravdu? Z takto formulované otázky: "Má možnost někdo sledovat, kdy se na vysílači Lanová objeví někdo od DB ohledně instalace antén?", to vůbec nevyplývá! A pochybuju, že má někdo v dnešní (časově a finančně nenažrané době), čas non stop sledovat, co se na stanovišti Lanová děje. Navíc v tomto objektu má svoje technologické zařízení umístěno několik desítek firem (rozuměj, jsou zde v nájmu), takže to, že někdo před objektem uvidí jakousi dodávku, vůbec, ale VŮBEC nic neznamená! Takže radím, zanechat planých nadějí a počkat si na spuštění K38 z tohoto objektu. Podle vyjádření Dr. Pařízka na jiném místě tohoto webu, se tak stane nejpozději do dvou týdnů (rozuměj, do 28. června)!!
« Poslední změna: 17. 06. 2013, 06:34:26 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Jirka Matušek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 85
  • OSTRAVA!!!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #18 kdy: 16. 06. 2013, 21:51:30 »
Nevím proč by můj dotaz měl být trapný. Nejsem televizní technik nebo nemám čas na to prolézat internet a zjišťovat kde na jakém vysílači je jaká technika a zda se může vysílat z toho či onoho vysílače. Můj dotaz byl směřován na to, zda bude na vysílači probíhat nějaká příprava nebo nikoliv. Na to se snad dá normálně odpovědět.
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně  na:
www.rnews.cz
fb.com/rnewscz


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #19 kdy: 16. 06. 2013, 22:15:19 »
Nevím proč by můj dotaz měl být trapný. Nejsem televizní technik nebo nemám čas na to prolézat internet a zjišťovat kde na jakém vysílači je jaká technika a zda se může vysílat z toho či onoho vysílače. Můj dotaz byl směřován na to, zda bude na vysílači probíhat nějaká příprava nebo nikoliv. Na to se snad dá normálně odpovědět.
Pokud bude, jakože ano, jestli tam chtějí i RS7, tak to stejně nepoznáte, ani nepostřehnete.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #20 kdy: 17. 06. 2013, 06:36:50 »
Leda by si na louce vedle tohoto stanoviště někdo postavil stan a non stop hlídal situaci přímo na místě a psal tady kolik dodávek, jejich RZ a typ nákladu se na místě vystřídalo.  ;D ;D ;D ;D Pak by možná byla naděje, že by ten "pravý" okamžik nezmeškal
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #21 kdy: 19. 06. 2013, 16:33:13 »
Kmitočtový příděl, pro RS7 byl ze strany ČTÚ přidělen 9. května, takže měsíc ještě v žádném případě neuběhl! A Dr. Pařízek se vyjádřil o termínu "do měsíce", někdy kolem 15. května, takže má pořád ještě pár dnů k "dobru"!!

Je už 19.6. a nic se neděje. Teda pokud náhodou "doktor" Pařízek neslíbil zase nějaké nové datum. Jestli je pan Pařízek v dodržování těch slibů a termínů stejný i v platebních příkazech tak ten MUX7 moc dlouho teda vysílat nebude  8)


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #22 kdy: 19. 06. 2013, 17:15:18 »
tak active taky slíbil, že začne normálně vysílat a skutek utek.


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #23 kdy: 19. 06. 2013, 23:05:15 »
tak active taky slíbil, že začne normálně vysílat a skutek utek.

Bavíme se tady o MUXu7, "slibotechně" Pařízkovi a ne o Active TV. Tu beztak vlastní asi taky nějaký podnikatel s doktorátem. Ostatně co se divím. Tahle banánová republika je země neomezených možností. Jen sliby, výmluvy a další sliby.


Jarda M.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #24 kdy: 20. 06. 2013, 02:16:12 »
Bý to v zimě, tak byl byl asi taky nedočkavý kdy už to spustí, ale když je venku tak krásně, tak mě to k televizi vůbec netáhne. Minulý týden jsem někde četl, že to mají spustit do 14.dnů, tak je ještě pořád dost času...
DVBT/T2
CZ- MUX21-k.26, MUX22-k.28, MUX23-k.31, MUX24-k.45
PL- MUX1-k.43, MUX2-k.23, MUX3-k.41, Test TVP-k.24
SK- MUX2-k.46
DAB
CZ-k.7B  MUX Teleko/Lysá Hora, k.12D MUX Čro/Hošťálkovice
PL-k.5B  MUX Radia Bielsko, k.11A MUX PR (Katowice)/Wisła
DVB-S
ČT Karta, Prima karta


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #25 kdy: 25. 06. 2013, 14:43:54 »
Takový skromný dotaz: "Nevíte někdo, kdy to začne v Ostravě vysílat?" Na vebu mají napsáno v červnu 2013. Už je skoro konec měsíce a nic. Na dotaz neodpověděli...


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #26 kdy: 25. 06. 2013, 14:46:25 »
Na kterém webu?
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #27 kdy: 25. 06. 2013, 19:12:01 »
Jen samé sliby. Do měsíce, do konce června ... Už to je trapné. Hlavně, že platíme daně, koncesionářské poplatky a MUX s programy veřejnoprávní televize v HD kvalitě je pořád na Ostravsku nedostupný.


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #29 kdy: 25. 06. 2013, 20:27:32 »
 ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!