Autor Téma: Teplice 21 kanál  (Přečteno 16088 krát)

AlesFrk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #30 kdy: 21. 07. 2013, 11:19:20 »
Dobrá zpráva,došlo k navýšení výkonu Ustí nad labem 21K RS7.
Lovci hodně zdaru :)

Děkuji Vám za informaci. Zkusil jsem vyhledat 21. kanál a programy naběhly, hlavně očekávaná "HáDéčka".
Přijímám DVB-T v Dubí u Teplic přes STA (dvě antény: UL-Buková hora a TP-vodojem).
Anténa, která je na Bukovou horu chytá i RS7, tudíž není přesně namířena na Ústí-Krušnohorskou.
Rozdíl je 2,4°. (Zdroj | www.mapavysilacu.cz). Síla signálu kolísá od 80 do 90%). Mám radost, že také přijímám.  :)
Lovit budu i na jiných místech Teplicka.  ;)
rádo se stalo,alespoň někomu užitečná informace ;) Jinak z Proboštova ,sám teprve otočim anténu na UL,přijímám 50K z Klínovce.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


AlesFrk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #31 kdy: 21. 07. 2013, 11:22:37 »
Dobrá zpráva,došlo k navýšení výkonu Ustí nad labem 21K RS7.
Lovci hodně zdaru :)
zdroj?
žádný oficiální


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #32 kdy: 21. 07. 2013, 12:02:47 »
Takže JPP!  ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


AlesFrk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #33 kdy: 21. 07. 2013, 12:11:16 »
Takže JPP!  ;D ;D ;D
Důležitý je signal nebyl a nyní je ;D ;D ;D oficiálně se aktuálně nic nedozvíte a profikecy nemaj cenu jen zasíraj vlákna :P


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #34 kdy: 21. 07. 2013, 12:34:40 »
A co tak zlepšené podmínky? To ti nic neříká?? Pokud se nic nemůžu dozvědět oficiálně, zkusím to neoficiální cestou! V tomhle státě se zná "každý s každým" a proto to nebude velký problém! Mám to už x-krát vyzkoušené a vždy jsem se neofiko cestou dozvěděl, vše co jsem potřeboval!  ;D ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


AlesFrk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #35 kdy: 21. 07. 2013, 12:49:28 »
A co tak zlepšené podmínky? To ti nic neříká?? Pokud se nic nemůžu dozvědět oficiálně, zkusím to neoficiální cestou! V tomhle státě se zná "každý s každým" a proto to nebude velký problém! Mám to už x-krát vyzkoušené a vždy jsem se neofiko cestou dozvěděl, vše co jsem potřeboval!  ;D ;D ;D ;D
Zlepšené podmínky na 15km haha a celý měsíce byly jen špatné ;D nehledě k tomu na konkurečních webech píší příjem například v Chomutově což je cca 60km a pokud nemáš problém a x-krát vyzkoušené tak se ptej jinde  a ne tady. Informace neni pro tebe a opět zasírat vlákno debatou o ničem :P dál bez komentáře


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #36 kdy: 21. 07. 2013, 12:54:22 »
Aby ses Frku ne.....l! Mě je úplně ukradené, že ti to hraje a bydlíš 15km od Txu, ale šíříš tady nepodložené domněnky a bláboly, místo toho, abys informace napřed ověřil u provozovatele MPX4 a pak je teprve "vypustil" ven! Takhle je to naprosto nepodložené a tudíž NEVĚROHODNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


AlesFrk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #37 kdy: 21. 07. 2013, 13:03:29 »
Díky takovym dobytkum jsem přestali lidi psát o praktických zkušenostech...


BLAZ

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #38 kdy: 21. 07. 2013, 13:12:44 »
Liebe Genosse Mielke, ty jsi měl emigrovat s Honeckerem do Chile a nesmradit tu. Proč by se měl dotazovat u provozovatele MUX4, když se mluví o RS7? Pokud vím, jedná se o dvě různé firmy, i když jde o personální unii. A navíc od nich by se dozvěděl velký prd. A že by si s nimi dopisoval? Na to spousta lidí nemá čas, sedět u mailu a spamovat :-D Každopádně potvrzuji příjem v oblasti severně od Teplic, kde signál ještě nedávno nebyl (Erichu, nedávno myslím po 1.5.2013, abys mě náhodou nechytil na slovo. To vám STASI šlo). Und viele Grüssen nach Berlin (Ost), Normannestr.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #39 kdy: 21. 07. 2013, 13:14:12 »
Díky takovym dobytkum jsem přestali lidi psát o praktických zkušenostech...

Zřejmě podle sebe, soudíš druhé!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


AlesFrk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #40 kdy: 21. 07. 2013, 13:18:59 »
Díky takovym dobytkum jsem přestali lidi psát o praktických zkušenostech...

Zřejmě podle sebe, soudíš druhé!
Neotravuj když Tě to vlastně nezajímá...


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #41 kdy: 21. 07. 2013, 13:22:21 »
Liebe Genosse Mielke, ty jsi měl emigrovat s Honeckerem do Chile a nesmradit tu. Proč by se měl dotazovat u provozovatele MUX4, když se mluví o RS7? Pokud vím, jedná se o dvě různé firmy, i když jde o personální unii. A navíc od nich by se dozvěděl velký prd. A že by si s nimi dopisoval? Na to spousta lidí nemá čas, sedět u mailu a spamovat :-D Každopádně potvrzuji příjem v oblasti severně od Teplic, kde signál ještě nedávno nebyl (Erichu, nedávno myslím po 1.5.2013, abys mě náhodou nechytil na slovo. To vám STASI šlo). Und viele Grüssen nach Berlin (Ost), Normannestr.

Rozvoj vysílacích sítí MPX4 a RS7 mají na starosti jedni a titíž lidé, takže je jedno na koho se obrátí! A pokud vím, tak náš guru Erich, neemigroval, ale legálně se tam vystěhoval za rodinou! (DDR totiž celá sedmdesátá a osmdesátá léta s Chile čile obchodovala a rovněž policejní a armádní špičky měly intenzívní kontakty mezi sebou.) Měl tam vybudované zázemí od svých dětí! A dneska nemusíš sedět u mailu a dopisovat si! Existuje něco, jako chytré telefony a internet v mobilu, takže máš veškeré maily (příchozí - odchozí) kdykoliv k dispozici online, kdekoliv, kde je signál mobilního operátora (a ten je téměř všude)! Nesmíš zůstávat někde v polovině devadesátých let, ale musíš taky investovat do nových (progresívních) technologií. Dnes je vše o informacích! A rozhodně není problém je získat i u provozovatele MPX4 (potažmo RS7), to jen někteří (kteří si je nedokážou sehnat), by je chtěli naservírovat na zlatém podnose.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #42 kdy: 21. 07. 2013, 13:25:06 »
Díky takovym dobytkum jsem přestali lidi psát o praktických zkušenostech...

Zřejmě podle sebe, soudíš druhé!
Neotravuj když Tě to vlastně nezajímá...

Zato tebe to evidentně zajímá, šířit nepodložené informace! Dej sem informace o kvalitě signálu před a po změně. Ne nějaké % z teploměrů, ale adekvátní hodnoty C-BER, V-BER, MER, C/N, atd. Pak můžeš říct, že sem píšeš praktické zkušenosti, ale takhle jsou to jen ničím nepodložené informace!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


AlesFrk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #43 kdy: 21. 07. 2013, 13:34:20 »
Díky takovym dobytkum jsem přestali lidi psát o praktických zkušenostech...

Zřejmě podle sebe, soudíš druhé!
Neotravuj když Tě to vlastně nezajímá...

Zato tebe to evidentně zajímá, šířit nepodložené informace! Dej sem informace o kvalitě signálu před a po změně. Ne nějaké % z teploměrů, ale adekvátní hodnoty C-BER, V-BER, MER, C/N, atd. Pak můžeš říct, že sem píšeš praktické zkušenosti, ale takhle jsou to jen ničím nepodložené informace!
toto je forum a ne žádný oficiální články tak co tady meleš pořád dokola o nepodložených informacích...zajímají mě nazory lidí o změně příjmu....no co jsem říkal vlákno zasraný jak jetel!!! A Ty máš stále potřebu ventilovat svoje moudrosti na všech vláknech....trochu víc ujetý ne!


BLAZ

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Teplice 21 kanál
« Odpověď #44 kdy: 21. 07. 2013, 13:35:41 »
No, i k nám na sever, ta vymoženost jako chytrý telefon dorazila. Nezdá se mi ovšem dobré být jeho otrokem a trávit s ním přespříliš času, bere to zdravý rozum. Což se už na některých lidech projevuje. Děkuji za lekci z historie NDR a očekávané chycení za slovo (emigrace versus vystěhování).