Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 365125 krát)

ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1125 kdy: 11. 11. 2013, 12:35:14 »
Na výsílači Větrný Jeníkov... Nyní co je v provozu vysílač Třebíč Vartemberk to nedělá ani na tom Technisat Digipal 2. ...
Tomu neverim. Stav ohledne problemu Digipal2 na Telka, Smichov, Fanda je stale stejny.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Max5

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1126 kdy: 11. 11. 2013, 13:31:44 »
Z vysílače Třebíč Vartemberk to nedělá obraz v pořádku, ale z vysílače Větrný Jeníkov to dělá stále.


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1127 kdy: 11. 11. 2013, 15:13:30 »
Trebic a Jihlava jsou SFN vysilace (tedy aspon mely by byt), tedy se stejnym obsahem. Nemuze v nich byt vysilany odlisne se chovajici obraz.


Max5

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1128 kdy: 12. 11. 2013, 06:47:15 »
Já jsem to zkoušel při prvních dnech provozu a to bylo v pořádku. Zkusil jsem to včera a je to špatné jak to bylo z Jeníkova. Tak se tedy omlouvám.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1129 kdy: 18. 11. 2013, 19:27:59 »
Když se někdy dívám na ten krásný výtvor škubajícího se obrazu,tak jsem se už několikrát všimnul,že třeba půl pořadu jde normálně a zbytek sebou škube.Takže asi pořadem to nebude tak jednoznačně.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


wochomurka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1130 kdy: 18. 11. 2013, 20:17:06 »
Pořadem to nebude určitě,kor když asi na většině vysílačů žádné problémy nejsou.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1131 kdy: 18. 11. 2013, 21:21:50 »
Pořadem to nebude určitě,kor když asi na většině vysílačů žádné problémy nejsou.
S vysílači to nijak nesouvisí.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1132 kdy: 08. 12. 2013, 00:18:06 »
Tak  Pařízek má dobudovanou síť,ale jak je vidět,nevěnuje se dále doladění sítě,jak si někdo myslel a obraz má stále stejné nedostaky,které trvají již od května a týkají se všech přijímačů.Dalo se to čekat a to,že tvrdili,že o problému vědi a řeší ho,byla asi jen lež.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1133 kdy: 08. 12. 2013, 10:42:04 »
Ale prd je nnae vsech prijmacich,sleduji to velice bedlive a nemuzu potvrdit sebemensi problem ci nejake chyby v obraze.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1134 kdy: 08. 12. 2013, 11:56:27 »
Ale prd je nnae vsech prijmacich,sleduji to velice bedlive a nemuzu potvrdit sebemensi problem ci nejake chyby v obraze.
No to už tu pár lidí taky tvrdilo a nakonec z nich vylezlo,že to jako chyby nepozorují,i když to vidí.Týká se to všech přijímačů a kdo tvrdí že ne,tak má štěstí,že je slepej.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1135 kdy: 08. 12. 2013, 12:05:56 »
Kdepak,mylite se.Jsem na tyto veci pacient a pozorovatel.Mate holt smulu na nekvalitni prijimace ci prijem.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1136 kdy: 08. 12. 2013, 12:14:48 »
Kdepak,mylite se.Jsem na tyto veci pacient a pozorovatel.Mate holt smulu na nekvalitni prijimace ci prijem.
Asi nejsi takový talent jak si myslíš,přečti si to tu zpětně abys věděl,že to je po celé republice a příjmu se to netýká.A pokud bys byl odborník,tak ty chyby vidět musíš na všem.Tím nechci nijak urážet,nemyslím to zle.Napiš na čem to vidíš bez problémů?Jaké přijímače to jsou?Možná jsem je v ruce už měl a nebo si to budu moct ověřit.


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1137 kdy: 08. 12. 2013, 14:32:02 »
Tak trochu mne to už přestává bavit. Když spočítám STB + TVP, tak na šesti různých modelech (a opravdu nehodlám otravovat kamarády se zjišťováním označení a verze FW) to jde bez potíží. Sledovat technickou kvalitu obrazu jsem zvyklý. Pane toko50, pochopte prosím, že pokud napíši, že nemám problém vámi popisovaný, tak jej opravdu nemám. Netvrďte prosím, že se to týká všech přijímačů, když všchny prijímače neznáte a ani znát nemůžete. Rozhodně neznáte přijímače v mém okolí a u mne. Když již chcete něco prohlašovat, napište, že problém se týká všech přijímačů, které jste viděl vy. Ony i stejné modely mohou mít u jednotlivých kusů různé FW, takže nelze paušalizovat.
Netvrdím, že sekání obrazu se neděje. Ano, viděl jsem je na na vlastní oči. Ale bylo to, jak jsem již několikrát napsal, na starém STB Philips, u kterého nelze FW aktualizovat jinak než z vysílání (nemá ani USB port), takže u nás jeho FW aktualizovat prakticky nejde. A to byl jediný přístroj. Takže tak jako vy můžete mít pocit, že protěžuji něterého operátora, tak já bych mohl mít pocit, že vy se ho snažíte poškodit. A oba budeme mít pravdu. Tu svoji. Vy máte tu smůlu, že sekání vidíte všude kam se podíváte a já mám to štěstí, že u mne a v mém okolí to jde bez potíží. A netvrďte mi prosím, že neumím sledovat technickou kvalitu obrazu. Jsem sice schopen akceptovat velké spektrum názorů různých lidí (od toho přeci diskuze jsou, aby se názory tříbily), ale vadí mi, a to dost silně, když mi někdo vnucuje, že určitě vidím to, co není u mne reálné.
Přeji hezký den.
Planar IT-15T2.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1138 kdy: 08. 12. 2013, 14:56:50 »
Tak trochu mne to už přestává bavit. Když spočítám STB + TVP, tak na šesti různých modelech (a opravdu nehodlám otravovat kamarády se zjišťováním označení a verze FW) to jde bez potíží. Sledovat technickou kvalitu obrazu jsem zvyklý. Pane toko50, pochopte prosím, že pokud napíši, že nemám problém vámi popisovaný, tak jej opravdu nemám. Netvrďte prosím, že se to týká všech přijímačů, když všchny prijímače neznáte a ani znát nemůžete. Rozhodně neznáte přijímače v mém okolí a u mne. Když již chcete něco prohlašovat, napište, že problém se týká všech přijímačů, které jste viděl vy. Ony i stejné modely mohou mít u jednotlivých kusů různé FW, takže nelze paušalizovat.
Netvrdím, že sekání obrazu se neděje. Ano, viděl jsem je na na vlastní oči. Ale bylo to, jak jsem již několikrát napsal, na starém STB Philips, u kterého nelze FW aktualizovat jinak než z vysílání (nemá ani USB port), takže u nás jeho FW aktualizovat prakticky nejde. A to byl jediný přístroj. Takže tak jako vy můžete mít pocit, že protěžuji něterého operátora, tak já bych mohl mít pocit, že vy se ho snažíte poškodit. A oba budeme mít pravdu. Tu svoji. Vy máte tu smůlu, že sekání vidíte všude kam se podíváte a já mám to štěstí, že u mne a v mém okolí to jde bez potíží. A netvrďte mi prosím, že neumím sledovat technickou kvalitu obrazu. Jsem sice schopen akceptovat velké spektrum názorů různých lidí (od toho přeci diskuze jsou, aby se názory tříbily), ale vadí mi, a to dost silně, když mi někdo vnucuje, že určitě vidím to, co není u mne reálné.
Přeji hezký den.
Pane Bohumíre,to je asi jako když tu několik lidí tvrdí,že nejde signál z jednoho vysílače a druzí ve stejnou dobu tvrdí,že nikdy signál nevypadával z jednoho a téhož vysílače a pro jistotu dodávám,že ze stejného směru.Dobře,upřesňuji,jako již několikrát,,,viděl jsem to na asi 60 různých přijímačích,,,,včetně Vámi doporučovaného Gogenu a podotýkám,na několika anténách a z tří vysílačů.Nebudu se stále opakovat z jakých,již jsem to několikrát napsal.A ten Vámi zmíněný Philips se aktualizovat dá třeba v servisu,nejen z antény a nemá to žádný smysl,což jsem již také psal.Prostě někdo ten problém vidí,druhý ne.Již jsem psal,že jim to musí být ukázáno,aby to vůbec vnímali.Také přeji krásný den.


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #1139 kdy: 08. 12. 2013, 15:03:23 »
A je nevnímatelný problém ještě vůbec problémem?  ;)
Pokud nějaký problém hledám, a já jej opravdu hledám, a ne a ne jej najít, pak to pro mne žádný problém není.
« Poslední změna: 08. 12. 2013, 15:05:33 od Bohumír Džubej »
Planar IT-15T2.