Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 360540 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #975 kdy: 03. 08. 2013, 19:14:24 »
Tobě se, Nováku, něco nedaří naladit? Nepřehřál ses v tom horku náhodou, že si pleteš ladění s nějakými údajnými výpadky na některých šunt TV a STB? Asi to tak vypadá, protože už opravdu plácáš páté přes deváté. Měl by ses jít někam ochladit a ti tvoji podrždeštníci, kteří ti tady přikyvují jak loutky od Skupy, jakbysmet :D :D :D
Mimochodem zákaznickou podporu na tvoje vlastní zařízení (tj. TV a STB, které si někde sám pořídíš) ti nedá ani poskytovatel placených služeb (UPC, Skylink apod.) a je pouze tvůj problém, co sis kde koupil a musíš si to řešit se svým prodejcem. Takže čekat, že poskytovatel neplacené služby bude nějakým ocasům dělat kašpara, to může opravdu jenom někdo z rodu Nováků :D :D :D
Klasická reakce jak zamést svůj nesmysl a dělat při tom blbce z druhých. Bavili jsme se o tom, jestli jde o podporu pro smluvní partnery nebo diváky. Což ten bod 10 jasně ukazuje a ukazuje tím váš omyl. Jenže to se nehodí do krámu, tak toto téma otočíte na to, zda se jedná o problém s naladěním nebo přijímačem.  ::)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #976 kdy: 03. 08. 2013, 19:14:29 »
Bohužel to nevíš ale to tě vzhledem k tvému zdravotnímu stavu omlouvá. ;)
Radši se starej o svůj zdravotní stav, aby ti z těch výpadků v obraze nepraskla žilka v hlavě :D :D :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #977 kdy: 03. 08. 2013, 19:16:14 »
Tobě už praskla.O mě neměj péči já si to uhlídám sám. :)


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #978 kdy: 03. 08. 2013, 19:19:18 »
Tobě se, Nováku, něco nedaří naladit? Nepřehřál ses v tom horku náhodou, že si pleteš ladění s nějakými údajnými výpadky na některých šunt TV a STB? Asi to tak vypadá, protože už opravdu plácáš páté přes deváté. Měl by ses jít někam ochladit a ti tvoji podrždeštníci, kteří ti tady přikyvují jak loutky od Skupy, jakbysmet :D :D :D
Mimochodem zákaznickou podporu na tvoje vlastní zařízení (tj. TV a STB, které si někde sám pořídíš) ti nedá ani poskytovatel placených služeb (UPC, Skylink apod.) a je pouze tvůj problém, co sis kde koupil a musíš si to řešit se svým prodejcem. Takže čekat, že poskytovatel neplacené služby bude nějakým ocasům dělat kašpara, to může opravdu jenom někdo z rodu Nováků :D :D :D
Klasická reakce jak zamést svůj nesmysl a dělat při tom blbce z druhých. Bavili jsme se o tom, jestli jde o podporu pro smluvní partnery nebo diváky. Což ten bod 10 jasně ukazuje a ukazuje tím váš omyl. Jenže to se nehodí do krámu, tak toto téma otočíte na to, zda se jedná o problém s naladěním nebo přijímačem.  ::)
Na webu není žádná podpora pro koncového usera - je tam pouze telefonní linka, kam můžeš zavolat, když se ti nedaří mux 4 naladit (a navíc se lze ještě oprávněně domnívat, že to slouží spíš jako info pro samotného providera aby věděl, kde jsou největší stížnosti s nedostupností). Ale nikde není psáno, že ti nějak pomohou a už vůbec ne to, že budou řešit tvoje krámy, které sis koupil bůhvíkde. A vzhledem k tomu, že ti také dodneška nikdo nepomohl, tak mám holt pravdu. Ať se ti to líbí nebo ne ;D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #979 kdy: 03. 08. 2013, 19:20:08 »
Tobě už praskla.O mě neměj péči já si to uhlídám sám. :)
Mně nemá co praskat, protože mně všechno funguje jak má, ty trdlo :D :D :D :D :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #980 kdy: 03. 08. 2013, 19:21:00 »
Funguje ale v nouzovým stavu. ;D


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #981 kdy: 03. 08. 2013, 19:28:24 »
A ještě k tomu seš pěkně slepej-Pokud se vám FANDU, SMÍCHOV, Telku, NOVU HD, TV Pohodu a Inzert TV i přesto nedaří naladit, obraťte se prosím naše odborníky, které můžete kontaktovat každý všední den od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 595694660


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #982 kdy: 03. 08. 2013, 19:31:15 »
A co ti ten "odborník" asi tak po telefonu poradí, když nezná tvoje příjmové podmínky! Maximálně tě odkáže na nějakou místní odbornou firmu, která se zabývá instalací ITA a STA! Už x-krát to tady zaznělo, že antény se neinstalují za pomoci rad na internetu nebo v telefonu!!!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #984 kdy: 03. 08. 2013, 19:34:31 »
Tady nejde o to co poradí ale jestli mají na svých stránkách podporu pro diváky!Jestli si budou vykládat o muxu4 nebo co si daly k obědu je druhá věc.


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #985 kdy: 03. 08. 2013, 19:36:06 »
To si Yabako hezky pouštěj stále dokolečka!


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #986 kdy: 03. 08. 2013, 19:36:49 »
Tady nejde o to co poradí ale jestli mají na svých stránkách podporu pro diváky!Jestli si budou vykládat o muxu4 nebo co si daly k obědu je druhá věc.
Tam dělají samé ženy? A sakra!!! :D :D :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #987 kdy: 03. 08. 2013, 19:37:49 »
A ty s něma! :D


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #988 kdy: 03. 08. 2013, 20:27:04 »
Ve čtvrtek jsem montoval tv anténu na tv mux 4a regio 7 a 1,2,3 ve středních Čechách-blízko práglu a ladil na 4 tv vše v pohodě.Všechny byly od samsungu-a signal jsem sledoval cca 1hod-žádny zásek nebo podobné věci.A jinak u jedné ze starších televizí byl namontován pozemní box hd box golden media se sw z 4 2012 a vše v pohodě takže nevím kde mají někteří problém...


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #989 kdy: 03. 08. 2013, 20:59:49 »
A co se týká dohledu nad jednotlivými vysilači od čra nebo pařízka tak o tom vím své....