Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 360506 krát)

YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #945 kdy: 02. 08. 2013, 20:08:06 »
Já ho bráním klidně i zadarmo, protože narozdíl od zkostnatělých ČRa tady rozhýbal pozemní vysílání a za rok udělal víc práce, než ti povedení Australané za 10 let :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #946 kdy: 02. 08. 2013, 20:13:05 »
Jen s tím rozdílem že u tvýho kámoše je práce kvapná málo platná!Neumí to dát dohromady od spuštění prvního vysílače.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #947 kdy: 02. 08. 2013, 20:21:31 »
Mně všechno funguje a komu ne, ať se sám postará. Za ručičku nikdo nikoho vodit nebude :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #948 kdy: 02. 08. 2013, 20:22:51 »
Co tobě funguje nebo nefunguje není vůbec podstatný,hlavní je že to mnoha lidem blbne.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #949 kdy: 02. 08. 2013, 20:25:25 »
Co tobě funguje nebo nefunguje není vůbec podstatný,hlavní je že to mnoha lidem blbne.

Co tobě funguje nebo nefunguje není vůbec podstatný, hlavní je že to mnoha lidem funguje bezproblémů.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #950 kdy: 02. 08. 2013, 20:26:05 »
Tady se potvrzuje tvoje blbost. ;D


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #951 kdy: 02. 08. 2013, 20:26:41 »
Tady se potvrzuje tvoje blbost. ;D

Tady se potvrzuje tvoje blbost. ;D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #952 kdy: 02. 08. 2013, 20:27:10 »
 ;D :D ;) :)


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #953 kdy: 02. 08. 2013, 22:38:45 »
YABAKO  ,ty máš všechno v pořádku,až na tu tvou palici,tam je velký problém.Přestaň už konečně lhát o tom,že to na samsungu a LG nemá problém,když i na současně prodávaných ten problém je.Několik se jich tu jmenovalo a já dnes přidávám ES 7000 ,opět mux4 i RS7 jsou ve stejný sračce.Až narazím na ten tvůj gosat,tak se utluču smíchy jak to bude dělat.


Petr C.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #954 kdy: 02. 08. 2013, 23:45:27 »
YABAKO  ,ty máš všechno v pořádku,až na tu tvou palici,tam je velký problém.Přestaň už konečně lhát o tom,že to na samsungu a LG nemá problém,když i na současně prodávaných ten problém je.Několik se jich tu jmenovalo a já dnes přidávám ES 7000 ,opět mux4 i RS7 jsou ve stejný sračce.Až narazím na ten tvůj gosat,tak se utluču smíchy jak to bude dělat.

Ono to nebude o značkách, ale jen o určitých typech tv nebo settopboxů. Sám jsem se setkal s rozsypáváním obrazu u LG televize, ale je to starší typ nezvládající HD z tuneru a u přenosného sencoru, kde se na to doopravdy nedá dívat. Na druhou stranu jsem měl možnost vidět dva typy LG televizorů, kde se nevyskytují žádné problémy a mám staršího Panasonica HD ready (bez HD tuneru) a tam jsou programy z muxu4 taky bez problému. Ten gosat jsem taky měl v ruce a problémy nedělal, ale to jsem otestoval jen v SD (zobrazovačem byla ještě skleněnka). To samé co gosat je i bensat 120, mají stejný firmware a asi i čip, ten jsem měl v ruce před týdnem a doma napojený na mého Panasonica a šel taky bez problému. Kdybych tedy měl porovnávat náhodný vzorek z posledního měsíce co jsem mohl viděl tak zhruba 8:2 ve prospěch fungujících přístrojů.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #955 kdy: 03. 08. 2013, 01:13:40 »
No nevím,já co jsem zatím viděl,tak prostě to dělalo na všem a to ať na starších přístrojích,tak i na nových.Nedávno jsem tu psal o novém LG,Panasonicu,Hitachi a dnes samsungu,takže můj poměr je 10:0 ve prospěch nefungující.Ono i na těch přístrojích,kde se to nejvíc projevuje to hraje třeba i hodinu bez problémů a najednou po změně pořadu je vše jinak.A pro rejpaly,na různých anténách.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #956 kdy: 03. 08. 2013, 09:24:28 »
YABAKO  ,ty máš všechno v pořádku,až na tu tvou palici,tam je velký problém.Přestaň už konečně lhát o tom,že to na samsungu a LG nemá problém,když i na současně prodávaných ten problém je.Několik se jich tu jmenovalo a já dnes přidávám ES 7000 ,opět mux4 i RS7 jsou ve stejný sračce.Až narazím na ten tvůj gosat,tak se utluču smíchy jak to bude dělat.
No nevím,já co jsem zatím viděl,tak prostě to dělalo na všem a to ať na starších přístrojích,tak i na nových.Nedávno jsem tu psal o novém LG,Panasonicu,Hitachi a dnes samsungu,takže můj poměr je 10:0 ve prospěch nefungující.Ono i na těch přístrojích,kde se to nejvíc projevuje to hraje třeba i hodinu bez problémů a najednou po změně pořadu je vše jinak.A pro rejpaly,na různých anténách.
Máš smůlu a ten tvůj povedený chlebodárce ČRa taky, protože se akorát ztrapníš kam vlezeš. Jaký mají ty tvoje bezduché pindy společenský ohlas? Kdo to kde řeší, kromě zdejšího fóra? Nikde nikdo, všem to hraje a ty můžeš na ČRa akorát podat zprávu, že tě všude poslali do pr.... :D :D :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #957 kdy: 03. 08. 2013, 10:37:33 »
Máš smůlu a ten tvůj povedený chlebodárce ČRa taky...
Jasně, každý kritik Muxu4/RS je placen ČRa. To je jak za komančů, tam byl taky každý kritik agentem imperialistů a nic jiného než basu si nezasloužil  ;D 
Sám jste narazil na zařízení, která mají s Muxem4 problém. Pokud jich bude byť jen 10%, tak by každý slušný provozovatel alespoň oznámil, kterých typů se to týká a proč a jaké typy doporučuje jako spolehlivou náhradu. Nebo by provedl rekonfiguraci, aby se chyba nevyskytovala. Mux4 ovšem mlčí a na odstranění závady již 3 měsíce "pracuje".


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #958 kdy: 03. 08. 2013, 10:50:57 »
Máš smůlu a ten tvůj povedený chlebodárce ČRa taky...
Jasně, každý kritik Muxu4/RS je placen ČRa. To je jak za komančů, tam byl taky každý kritik agentem imperialistů a nic jiného než basu si nezasloužil  ;D 
Sám jste narazil na zařízení, která mají s Muxem4 problém. Pokud jich bude byť jen 10%, tak by každý slušný provozovatel alespoň oznámil, kterých typů se to týká a proč a jaké typy doporučuje jako spolehlivou náhradu. Nebo by provedl rekonfiguraci, aby se chyba nevyskytovala. Mux4 ovšem mlčí a na odstranění závady již 3 měsíce "pracuje".
Kritik určitě není podezírán z toho, že pracuje pro konkurenci, ovšem v tomto případě se nejedná o žádného kritika, ale o agenta, který bude do omrzení vypisovat, že mu mux 4 a RS7 nefunguje naprosto nikde. A v tomto případě mám já sám jasno, jak se věci mají - ČRa teče do bot, teď jim hlavního sponzora (Českou televizi) ukradla konkurence, tak vzteky prskají kolem sebe jak kočka :D

Provozovatel multiplexu nebude zjišťovat, který čínsko-korejský šmejd má zrovna takové nebo onaké problémy. To je opravdu věcí prodejců a dovozců, aby tyto krámy začali konečně ignorovat a pak se i výrobce začne starat. O tom, že by provozovatel muxu 4 na něčem pracoval, slyším poprvé v životě, resp. od Pařízka jsem toto nikde oficiálně nečetl. Nejspíš zase JPP...
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #959 kdy: 03. 08. 2013, 11:06:36 »
Provozovatel multiplexu nebude zjišťovat, který čínsko-korejský šmejd má zrovna takové nebo onaké problémy. To je opravdu věcí prodejců a dovozců, aby tyto krámy začali konečně ignorovat a pak se i výrobce začne starat. O tom, že by provozovatel muxu 4 na něčem pracoval, slyším poprvé v životě, resp. od Pařízka jsem toto nikde oficiálně nečetl. Nejspíš zase JPP...
Od slušného provozovatele muxu se monitoring vysílání na různých typech čeká. Moc práce jim to nedá, stačí monitorovat ohlasy ze supportu a ty nejvíce provařené případy prověřit. Ohledně "práce" na odstranění problémů se o žádnou JPP nejedná. Máte Technisat, příznaky znáte. Napište je na support nebo zavolejte (to je odpověd jistá) a dostanete odpověď, že o problémech se ví a pracuje na jejich odstranění. Oficiální prohlášení od Pařízka samozřejmě nečekejte, ale to nedostanete ani při výpadcích vysílačů.