Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 360541 krát)

K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #885 kdy: 15. 07. 2013, 10:54:53 »
Vážení stěžovatelé, dejte si do řádného nastavení antény a rozvody a nebudete mít problémy ;), jedná nutnost k tomu je potřebná měřící technika. Pokud tuto nemáte, asi nezbude jiná možnost než si na to pozvat kdo je tím vybaven a ..... :) Všechny muxy 1, 2, 3, 4, reg.2 a 7 jsou bez naprostých problémů a výpadků ;D Pokud sledujete přes STA - reklamujte u svých správců !!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #886 kdy: 15. 07. 2013, 11:16:33 »
Vazeny doporuciteli radneho nastaveni anteny, je videt ze netusite na co reagujete.  :)


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #887 kdy: 15. 07. 2013, 12:50:53 »
Dneska vyzkoušen příjem muxu 4 a RS7 na Plazmě Samsung PS43E450 - bez závad.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


lossi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #888 kdy: 15. 07. 2013, 13:43:05 »
Vážení stěžovatelé, dejte si do řádného nastavení antény a rozvody a nebudete mít problémy ;), jedná nutnost k tomu je potřebná měřící technika. Pokud tuto nemáte, asi nezbude jiná možnost než si na to pozvat kdo je tím vybaven a ..... :) Všechny muxy 1, 2, 3, 4, reg.2 a 7 jsou bez naprostých problémů a výpadků ;D Pokud sledujete přes STA - reklamujte u svých správců !!!
Také jsem nejdříve myslel že mám slabý signál, servisák mi vyměnil anténu, měřící technikou provedl seřízení, ale na set-top boxu Technisat to bylo stále stejné. Nejednalo se o výpadek signálu, ale chvilkové zasekávání obrazu. Pomohla až výměna za jiný set-top box.


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #889 kdy: 15. 07. 2013, 14:38:59 »
 :) jsem rád pokud by náhodou zlobil MUX4 tak všchny programy jsou na Skylink v balíku DIGITAL to jest Telka,Smíchov,Fanda a Nova HD,a pohoda pokud by nešel pozemně MUX4 nebo byl výpadek MUX4 což je běžné a může se stát,to není ČRa kde se to nestává že by vypadl MUX1-2-3 to se nestává na rozdíl od Pařízka a spol kde je to běžné a stát se to může...a nic se neděje co by taky nízkonákladový MUX4 že  :D a je tu Skylink DIGITAL satelit ten to jistí =)  :)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #890 kdy: 15. 07. 2013, 17:43:15 »
Teda to jsou zase věcný příspěvky,to zírám  ::) Koupením nových zařízení se nic neřeší,je to jen loterie,která může a nemusí vyjít.A všichni nemají najednou špatný antény.Pokud jste tak inteligentní,tak si něco nejdřív přečtěte,než něco plácnete.


Pavel-original

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 242
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #891 kdy: 15. 07. 2013, 23:02:40 »
Když už jsi dělal ty experimenty s útlumovým článkem, zkoušel jsi to i s muxem 4? Jestli ty tvoje problémy nezpůsobuje třeba přebuzení tuneru.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #892 kdy: 15. 07. 2013, 23:49:53 »
Když už jsi dělal ty experimenty s útlumovým článkem, zkoušel jsi to i s muxem 4? Jestli ty tvoje problémy nezpůsobuje třeba přebuzení tuneru.
To je asi na mě,že?No přebuzení při příjmu z jablonce a nebo rakovníka nemůže určitě nastat v lounech,ani z klínovce.Proč pořád někdo hledá problém na straně příjmu,když je z celé republiky potvrzeno,že se jednoznačně jedná o chybu na straně vysílání?I DB chybu přiznalo a údajně se ji snaží řešit,i když to tak nevypadá,jak je zatím vidět.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #893 kdy: 20. 07. 2013, 19:41:06 »
Další kousek do sbírky ,,neumí pařízka,, Hitachi 26H8L02 ,na mux4 se obraz při změně záběru rozpadá na velké kostky,opět podle toho co zrovna jde za pořad,na HD jsem za tu chvilku nic nezpozoroval.Podotýkám,majitel se ničeho nevšiml,jak jinak,že.


standa standa

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #894 kdy: 20. 07. 2013, 22:35:15 »
Přesně tak, DB chybu v MUXu 4 nepopírají - cca před měsícem na můj mailový dotaz odpověděli, že o problému vědí a na odstranění pracují. Podotýkám, že všechny mé vlastní TV přijímače a STB i TV přijímače a STB  v mém okolí reagují na MUXy 1-3 a reg. MUX 4 bez jediné chyby. Kdežto na MUX 4 a bohužel i na reg. MUX 7 (HD programy) reagují každý posvém a jinak blbě....
Týká se to jak příjmu v Praze na STA tak mimo - ve Východních Čechách. A podotýkám, že všech případech antenní rozvody vyplodil ANTENÁŘ s patřičným vybavením měřící technikou i znalostmi.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #895 kdy: 25. 07. 2013, 22:44:29 »
opět jsem si ještě před chvílí bláhově myslel,že je problém odstraněn,všechny programy byly bez chyby,no,jako vždy to byl omyl.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #896 kdy: 28. 07. 2013, 00:03:00 »
Dnes jsem byl svědkem zamrzání LCD 40pfl5007 ,při sledování programů ČT HD.Obraz se rozléval flekama jako by v vodu,velmi drobné kostičky na všech HD ČT, Nova HD  bez problémů.


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #897 kdy: 01. 08. 2013, 12:02:30 »
Faval aqila T200 ,opět programy telka, fanda, smíchov, trhaný obraz na pozadí,něco jakoby stroboskop.


hc94

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #898 kdy: 01. 08. 2013, 13:08:17 »
Jede prosím Vás  vysílač Rovina u UH 42,kanál? 41.kanál příjmám bez problémů !


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #899 kdy: 01. 08. 2013, 13:18:48 »
Jede prosím Vás  vysílač Rovina u UH 42,kanál? 41.kanál příjmám bez problémů !
Zkuste jejich technickou podporu, třeba o tom ani nevědí :-) http://www.multiplex4.cz/