Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 360587 krát)

pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #705 kdy: 28. 06. 2013, 14:01:01 »
pane klapacie - dva měsíce tady mlýt prázdnou slámu prostě nemá smysl  :-*

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #706 kdy: 28. 06. 2013, 14:01:46 »
Pověst Pařízka se tady zcela naivně (nebo spíš trapně) snaží zničit nějací pochybní nastrčenci z ČRa nebo odkud, ovšem úspěch jejich snažení se nějak nedostavil :D
V řešení problému rychle postupujeme. Nejdřív to pepa novák označil za "třídní boj", nyní už byli nalezeni agenti CIA (pardon, ČRa). Jen tak dál, pánové  :D


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #707 kdy: 28. 06. 2013, 14:06:19 »
Pověst Pařízka se tady zcela naivně (nebo spíš trapně) snaží zničit nějací pochybní nastrčenci z ČRa nebo odkud, ovšem úspěch jejich snažení se nějak nedostavil :D
V řešení problému rychle postupujeme. Nejdřív to pepa novák označil za "třídní boj", nyní už byli nalezeni agenti CIA (pardon, ČRa). Jen tak dál, pánové  :D
Pokud je někdo schopen několik týdnů blábolit o houně místo toho, aby si pár stovek koupil funkční STB, tak to opravdu zavání tím, že se nesnaží řešit svoji situaci s problematickým zobrazením stanic, ale že sem byl jenom někým nastrčen s úmyslem poškodit provozovatele multiplexu 4.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #708 kdy: 28. 06. 2013, 14:06:37 »
já se snad utluču smíchy  ;D  ,to už jsem byl prodejce,nyní si máme udělat pořádek u čr ,to jeden žasne ;D
 A pochopitelně je opět zajímavé,jak pepa i yabaka mají opět stejné myšlenky,,,stbáci z čr podnikají útok na pařízka,,,
« Poslední změna: 28. 06. 2013, 14:14:13 od tako50 »


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #709 kdy: 28. 06. 2013, 14:12:38 »
kromě "třídní nenávisti" může být logický jen ještě jeden motiv - prodejci nefunkčních přijímačů se snaží svést vlastní problémy na někoho jiného

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #710 kdy: 28. 06. 2013, 14:15:15 »
kromě "třídní nenávisti" může být logický jen ještě jeden motiv - prodejci nefunkčních přijímačů se snaží svést vlastní problémy na někoho jiného
a co na to červená karkulka?????


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #711 kdy: 28. 06. 2013, 14:34:33 »
kromě "třídní nenávisti" může být logický jen ještě jeden motiv - prodejci nefunkčních přijímačů se snaží svést vlastní problémy na někoho jiného
Připomněl's mi jednoho tvého jmenovce, který taky tvrdil něco jako: Lež se musí dostatečně dlouho opakovat, pak jí lidé věří…
Jak jsi s tím daleko, máš nějaké počítadlo?


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #712 kdy: 28. 06. 2013, 14:45:23 »
Pokud je někdo schopen několik týdnů blábolit o houně místo toho, aby si pár stovek koupil funkční STB, tak to opravdu zavání tím, že se nesnaží řešit svoji situaci s problematickým zobrazením stanic, ale že sem byl jenom někým nastrčen s úmyslem poškodit provozovatele multiplexu 4.
Nebo se snaží vyřešit situaci tak, aby nebylo nutné zcela zbytečně nakupovat jiné STB. Technicky k tomu totiž žádný důvod není.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #713 kdy: 28. 06. 2013, 14:53:04 »
kromě "třídní nenávisti" může být logický jen ještě jeden motiv - prodejci nefunkčních přijímačů se snaží svést vlastní problémy na někoho jiného
Připomněl's mi jednoho tvého jmenovce, který taky tvrdil něco jako: Lež se musí dostatečně dlouho opakovat, pak jí lidé věří…
Jak jsi s tím daleko, máš nějaké počítadlo?
zatím tady opakujete stále totéž spolu s ostatními. Já se bez problému dívám  8)
« Poslední změna: 28. 06. 2013, 15:21:01 od pepa novák »


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #714 kdy: 28. 06. 2013, 15:01:18 »
Pokud je někdo schopen několik týdnů blábolit o houně místo toho, aby si pár stovek koupil funkční STB, tak to opravdu zavání tím, že se nesnaží řešit svoji situaci s problematickým zobrazením stanic, ale že sem byl jenom někým nastrčen s úmyslem poškodit provozovatele multiplexu 4.
Nebo se snaží vyřešit situaci tak, aby nebylo nutné zcela zbytečně nakupovat jiné STB. Technicky k tomu totiž žádný důvod není.
Podobnou "Novákovinu" jsem čekal, že z tebe vypadne, ale jinak normální člověk nebude na nic čekat, koupí STB a dívá se. Už proto, že nemá naprosto žádnou jistotu, že je chyba u provozovatele muxu, a že ten ji bude jakkoliv řešit.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #715 kdy: 28. 06. 2013, 15:08:18 »
zatím tady opakujete stále o totéž spolu s ostatními. Já se bez problému dívám  8)
A díváte se jen proto, že tu chybu v konfiguraci někdo našel, přičemž je pravděpodobné, že to nebyla Sony, jak si myslíte.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #716 kdy: 28. 06. 2013, 15:11:06 »
Podobnou "Novákovinu" jsem čekal, že z tebe vypadne, ale jinak normální člověk nebude na nic čekat, koupí STB a dívá se. Už proto, že nemá naprosto žádnou jistotu, že je chyba u provozovatele muxu, a že ten ji bude jakkoliv řešit.
Podobnou "technikovinu" jsem též čekal. Nikdo nemá jistotu, že to bude umět STB, který v krámě koupí, natož že to bude umět po další rekonfiguraci. Ale to si přece uživatel jistě s nadšením půjde koupit další STB  ::)


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #717 kdy: 28. 06. 2013, 15:22:25 »
Podobnou "Novákovinu" jsem čekal, že z tebe vypadne, ale jinak normální člověk nebude na nic čekat, koupí STB a dívá se. Už proto, že nemá naprosto žádnou jistotu, že je chyba u provozovatele muxu, a že ten ji bude jakkoliv řešit.
Podobnou "technikovinu" jsem též čekal. Nikdo nemá jistotu, že to bude umět STB, který v krámě koupí, natož že to bude umět po další rekonfiguraci. Ale to si přece uživatel jistě s nadšením půjde koupit další STB  ::)
vy máte taky problém s nějakým vaším přijímačem ? nebo tady jen fandíte  :-*


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #718 kdy: 28. 06. 2013, 15:22:33 »
Podobnou "Novákovinu" jsem čekal, že z tebe vypadne, ale jinak normální člověk nebude na nic čekat, koupí STB a dívá se. Už proto, že nemá naprosto žádnou jistotu, že je chyba u provozovatele muxu, a že ten ji bude jakkoliv řešit.
Podobnou "technikovinu" jsem též čekal. Nikdo nemá jistotu, že to bude umět STB, který v krámě koupí, natož že to bude umět po další rekonfiguraci. Ale to si přece uživatel jistě s nadšením půjde koupit další STB  ::)
Jistotu nemá, ale při nákupu přes internet lze do 14 dní vrátit bez udání důvodu a v případě nákupu v kamenném obchodě pak reklamovat jako nefunkční. Takže ti to Nováku, již tradičně, nevyšlo :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #719 kdy: 28. 06. 2013, 15:24:58 »
zatím tady opakujete stále o totéž spolu s ostatními. Já se bez problému dívám  8)
A díváte se jen proto, že tu chybu v konfiguraci někdo našel, přičemž je pravděpodobné, že to nebyla Sony, jak si myslíte.
Aha - chyba nebyla v Sony a Sony ji napravila, takže je to chyba Pařízkova aneb další z řady spisovatelových bujných fantazií :D :D :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot