Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 360529 krát)

YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #450 kdy: 13. 06. 2013, 11:23:52 »
2 PEPA NOVÁK: Smiřte se s tím, že váš názor, že mux4 je OK, v této diskusi nikdo z dalších cca 20 přispivatelů nesdílí. Tedy s výjimkou známého provokatéra Yabaka. Jediné, čeho jste svými příspěvky dosáhl je to, že toto téma je nejpřispívanější na celém Digizone, za což se vám mux4 jistě poděkuje. :-)
A ty se smiř s tím, že v dosahu multiplexu 4 jsou statisíce lidí a pokud by ten "problém" byl skutečným problémem, tak by se to jistě i medializovalo a nikoliv, že to zapadne kdesi na DZ ve fóru. Prostě si pár truhlíků nakoupilo krámy a teď se z toho nemůžou vzpamatovat, že jim to nefunguje. Toť jediné vysvětlení :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #451 kdy: 13. 06. 2013, 12:05:10 »
Komu ide mux4 dobre tak nemá dôvod písať....
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #452 kdy: 13. 06. 2013, 12:19:20 »
2 PEPA NOVÁK: Smiřte se s tím, že váš názor, že mux4 je OK, v této diskusi nikdo z dalších cca 20 přispivatelů nesdílí. Tedy s výjimkou známého provokatéra Yabaka. Jediné, čeho jste svými příspěvky dosáhl je to, že toto téma je nejpřispívanější na celém Digizone, za což se vám mux4 jistě poděkuje. :-)
A ty se smiř s tím, že v dosahu multiplexu 4 jsou statisíce lidí a pokud by ten "problém" byl skutečným problémem, tak by se to jistě i medializovalo a nikoliv, že to zapadne kdesi na DZ ve fóru. Prostě si pár truhlíků nakoupilo krámy a teď se z toho nemůžou vzpamatovat, že jim to nefunguje. Toť jediné vysvětlení :D

Otázkou je, kolik statisíců lidí se na mux4 ve skutečnosti dívá a kolik statisíců lidí nad různými projevy ve vysílání muxu 4 mávnou znechuceně rukou. Když to vezmu jenom v rodině, tak příbuzní pokrčí rameny slovy: No jó, občas to dělá, ale my se na ty blbosti stejně nedíváme, takže nám to je úplně jedno. A přímo u nás doma je to zcela stejné - kdybych si skákání EPG nevšimnul osobně, pak o tom žena ani děti vůbec neví, protože jej nečtou. A do TXT jsem zabrusil až po čtení diskuzních příspěvků zde. A bohužel, ať se ti to líbí, nebo ne, musel jsem uvedeným zjištěním dát za pravdu. Ale jinak jasně, vím, máme doma šunty na vyhození (včetně příbuzných), tedy jednu TV Panasonic modelové řady 2010 a jednu modelové řady 2012, přičemž obě se chovají naprosto shodně. Zatímco naše muxy 1-3, polské či slovenské chroustají bez jakýchkoliv zaškobrtnutí, mux4 a C-RS 7 ČR (celoplošná regionální síť 7 Česká republika) se jim občas prostě nelíbí. Holt jsou to krámy, které velice brzy poletí z okna. Ale ještě předem si nechám od tebe poradit, jaké certifikované přístroje a la Pařízek zakoupit ;D ;D ;D


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #453 kdy: 13. 06. 2013, 12:24:32 »
Opravdu není můj problém, že si kupuješ Panasonic. Za to nadávej leda sobě :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #454 kdy: 13. 06. 2013, 12:25:46 »
pane Petře Petře K - já (a další) měl problém se Sony Bravia a kontaktoval jsem servis Sony a do pár dnů problém v mux4 byl vyřešen. Co dělá servis Panasonic ?
Místo běsnení na Pařízka založte na DF vlákno " Na TV Panasonic model... nefunguje EPG v mux 4", uvidíme zda se servis Panasonic pochlapí. Já podobně zavedl vlákno o nemožnosti naladit mux4 na Bravii a vidíte, za pár dní bylo minulostí
« Poslední změna: 13. 06. 2013, 12:32:16 od pepa novák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #455 kdy: 13. 06. 2013, 12:31:24 »
Opravdu není můj problém, že si kupuješ Panasonic. Za to nadávej leda sobě :D

No právě proto tě velmi hezky poprosím o nezištnou radu, jaké jiné vhodné heblo, co se kamarádí a navždy kamarádit s muxem 4 a C-RS7 ČR bude, koupit  ;)


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #456 kdy: 13. 06. 2013, 12:38:38 »
pane Petře Petře K - já (a další) měl problém se Sony Bravia a kontaktoval jsem servis Sony a do pár dnů problém v mux4 byl vyřešen. Co dělá servis Panasonic ?

Co dělá servis Panasonic, nevím, ale můj přístup k tomuto problému je zcela laxní, jinými slovy je mi to v podstatě fuk, takže jsem nikoho nekontaktoval a zatím o tom ani neuvažuju. Zkrátka mne to neirituje natolik, abych nějakým způsobem konal, nehledě k tomu, že nesdílím váš názor, že chyba (chyby) je (jsou) na straně výrobce tv přijímačů. Pokud si hodlám přečíst obsah programu v EPG, aniž by text skákal stále zpět na počátek, pak využiji muxy ČRa. A TXT v mux 4 je jmi zcela ukradený. Takže asi tak...


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #457 kdy: 13. 06. 2013, 12:47:31 »
Opravdu není můj problém, že si kupuješ Panasonic. Za to nadávej leda sobě :D

No právě proto tě velmi hezky poprosím o nezištnou radu, jaké jiné vhodné heblo, co se kamarádí a navždy kamarádit s muxem 4 a C-RS7 ČR bude, koupit  ;)
Až doteď jsem myslel, že tě ve škole alespoň naučili číst a můžeš si to tedy ve zdejším vlákně dohledat. No, mýlil jsem se :D

pane Petře Petře K - já (a další) měl problém se Sony Bravia a kontaktoval jsem servis Sony a do pár dnů problém v mux4 byl vyřešen. Co dělá servis Panasonic ?

Co dělá servis Panasonic, nevím, ale můj přístup k tomuto problému je zcela laxní, jinými slovy je mi to v podstatě fuk, takže jsem nikoho nekontaktoval a zatím o tom ani neuvažuju. Zkrátka mne to neirituje natolik, abych nějakým způsobem konal, nehledě k tomu, že nesdílím váš názor, že chyba (chyby) je (jsou) na straně výrobce tv přijímačů. Pokud si hodlám přečíst obsah programu v EPG, aniž by text skákal stále zpět na počátek, pak využiji muxy ČRa. A TXT v mux 4 je jmi zcela ukradený. Takže asi tak...
Pak ovšem nechápu, proč mrháš tolik energie na psaní příspěvků do zdejšího tématu...
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #458 kdy: 13. 06. 2013, 12:51:07 »
Opravdu není můj problém, že si kupuješ Panasonic. Za to nadávej leda sobě :D

No právě proto tě velmi hezky poprosím o nezištnou radu, jaké jiné vhodné heblo, co se kamarádí a navždy kamarádit s muxem 4 a C-RS7 ČR bude, koupit  ;)
Až doteď jsem myslel, že tě ve škole alespoň naučili číst a můžeš si to tedy ve zdejším vlákně dohledat. No, mýlil jsem se :D

Mýliti se je přece lidské, odpouštím ti ;D. A kromě toho - co by mě ve škole měli učit, a nebo proč bych se měl učit, když dávno platí: Neuč se, život tě naučí sám!  :) A proč bych měl cosi hledat, když ty přece tak rád poskytuješ na počkání skvělé a hodnotné rady komukoliv, kdykoliv, a třeba i 100x dokola ;D


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #459 kdy: 13. 06. 2013, 12:55:55 »
Opravdu není můj problém, že si kupuješ Panasonic. Za to nadávej leda sobě :D


Co dělá servis Panasonic, nevím, ale můj přístup k tomuto problému je zcela laxní, jinými slovy je mi to v podstatě fuk, takže jsem nikoho nekontaktoval a zatím o tom ani neuvažuju. Zkrátka mne to neirituje natolik, abych nějakým způsobem konal, nehledě k tomu, že nesdílím váš názor, že chyba (chyby) je (jsou) na straně výrobce tv přijímačů. Pokud si hodlám přečíst obsah programu v EPG, aniž by text skákal stále zpět na počátek, pak využiji muxy ČRa. A TXT v mux 4 je jmi zcela ukradený. Takže asi tak...
Pak ovšem nechápu, proč mrháš tolik energie na psaní příspěvků do zdejšího tématu...

No přece proto, abych si s tebou mohl pokecat. ;) Totiž s nikým jiným není debata tak zábavná, poučná i přínosná pro další mentálně-emocionální vývoj jedince, a to i v duchovní rovině lidského bytí. Zkrátka - chybíš mi, kocourku, a tak tě zasněně hledám dnem i nocí!


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #460 kdy: 13. 06. 2013, 13:01:17 »
pane Petře Petře K - váš přístup není laxní, to byste nepsal tolik příspěvků. Určitě byste vynaložil méně energie, kdyby se o problém postarali odborníci Panasonicu. Vůbec neříkám, aby dělali nějaký nový FW/SW , ale mohli by třeba mux4 kontaktovat s tím, co Panasonic pro svá zařízení potřebuje, koneckonců pokud jsou odborníci, tak by to měli vědět a pokud jsou i zodpovědní prodejci, tak by také již dávno konali.
Jinak vedle v recenzi na nový Panasonic píše p. Herwig, že EPG na Panasonicu v mux4 nefunguje pořádně, takže ten problém má Panasonic i u nových TV. O to by se měl více Panasonic snažit. Jestli na to nemáte energii, tak já Vám to vlákno "Na Panasonicu nefunguje EPG v mux 4" založím sám  ;)


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #461 kdy: 13. 06. 2013, 13:10:14 »
pane Petře Petře K - váš přístup není laxní, to byste nepsal tolik příspěvků. Určitě byste vynaložil méně energie, kdyby se o problém postarali odborníci Panasonicu. Vůbec neříkám, aby dělali nějaký nový FW/SW , ale mohli by třeba mux4 kontaktovat s tím, co Panasonic pro svá zařízení potřebuje, koneckonců pokud jsou odborníci, tak by to měli vědět a pokud jsou i zodpovědní prodejci, tak by také již dávno konali.
Jinak vedle v recenzi na nový Panasonic píše p. Herwig, že EPG na Panasonicu v mux4 nefunguje pořádně, takže ten problém má Panasonic i u nových TV. O to by se měl více Panasonic snažit. Jestli na to nemáte energii, tak já Vám to vlákno "Na Panasonicu nefunguje EPG v mux 4" založím sám  ;)

A jsme zase na začátku: Chyba je dle vás na straně Panasonicu, ač jsem jasně psal, že tv zcela bezproblémově přijímají všechny naše muxy, s výjimkou těch "Pařízkových", a všechny muxy okolních států. Já si ovšem, na rozdíl od vás, myslím, že chyba je na straně operátora muxu 4 či C-RS7 ČR. Už jenom proto, že mux 4 byl několikrát od doby zprovoznění překonfigurováván. A vůbec nelze vyloučit, že se tak opět nestane. Tudíž jsem laxní a budu dále. Neb operátor muxu 4 a C-RS7 ČR nemá ke své činnosti profesionální přístup, na rozdíl od ČRa, a nebo třeba taky Emitelu a Towercomu. Čímž vám ovšem ani náhodou svůj postoj nevnucuji a váš plně respektuji.
« Poslední změna: 13. 06. 2013, 13:12:11 od Petr PetrK »


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #462 kdy: 13. 06. 2013, 13:29:53 »
pane Petře Petře K, upřímně, mě problémy Panasonicu a Vaše jsou fuk, jen mám informaci, co si nekupovat


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #463 kdy: 13. 06. 2013, 13:36:01 »
Opět jsem volal do DB a sdělili mi,že na zakoupených TV , myslím , že říkal 10 typech jim to nic nedělá.Přesto mají i přijímače kde problém skutečně vidí a prý se tím zabývají a snad už požádali dodavatele HW i SW aby jim poslal jiný,nebo že ho požádají,nevědi si prý rady.Ale problém jednoznačně připouští,prý se musí vyčkat.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #464 kdy: 13. 06. 2013, 13:40:16 »
Opět jsem volal do DB a sdělili mi,že na zakoupených TV , myslím , že říkal 10 typech jim to nic nedělá.Přesto mají i přijímače kde problém skutečně vidí a prý se tím zabývají a snad už požádali dodavatele HW i SW aby jim poslal jiný,nebo že ho požádají,nevědi si prý rady.Ale problém jednoznačně připouští,prý se musí vyčkat.
no vidíte, chtěl jste poradit, co si koupit, tak už to víte, je 10 typů  :)