Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 360479 krát)

Martin Topol

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #285 kdy: 01. 06. 2013, 13:34:43 »
Osobně se přidávám k partě, která je přesvědčena, že problémy některých přijímačů s MUX4 jsou způsobeny špatným nastavením parametrů MUXu. Předpokládám, že technici je nakonec vyřeší ke všeobecné spokojenosti, aniž by diváci museli tajtrdlíkovat s výměnou FW nebo buzerovat servisy a výrobce.
Mám podobnou zkušenost s MUX3 a mým PVR Lemon. Prvních pár týdnů po spuštění vysílání jsem si užíval bezvadný obraz a pak, jak když utne, začal být veškerý horizontální pohyb trhaný (posun stylem krok vzad, dva kroky vpřed) a nedalo se na to koukat. Nové naladění nepomohlo, lepší FW nebyl, v diskusích si nikdo jiný nestěžoval, další 3 příjímače bez problémů. Tak jsem se smířil s tím, že jeden můj přístroj je prostě s parametry MUX3 nekompatibilní. Trvalo to řadu měsíců. A najednou, někdy koncem léta 2011, opět bezproblémový obraz. A od té doby už se to nikdy nevrátilo.
Tak držím palce všem, kterým MUX4 ještě zlobí, aby nemuseli dlouho čekat.
A nebyla to buková hora 55k ? Tam byl asi v tu dobu problém se zvukem Prima love.
Buková Hora to nebyla. Bydlím JV od Prahy a MUX1-3 přijímám z Cukráku (K53, 41, 59)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #286 kdy: 01. 06. 2013, 13:44:24 »
SOuhlasím s tím, že nějaký posun k lepšímu nastal. Trhání obrazu se u mě vyskytuje pouze Telce a to ještě jen u některých programů. Dnes docházelo k trhání obrazu na Telce u pořadu Novoty. Zajímavé je, že hokej a Kobra 11 na Fandovi byly zcela bez problémů. Zde jsou pro srovnání GOP struktury obou kanálů:
Jinými slovy. Konečně došlo k omezení délky GOP na sice stále větší, ale již zjevně přijatelnou hodnotu. Také struktura GOP vypadá standardně ve tvaru IBBPBB a vidím tam i občasný timekód, takže zřejmě i nějaká změna v synchronizaci. Změnila se nějak velikost VBV bufferu?

K omezení délky GOP došlo u Fandy. Není ale jistě, jestli je to trvalý stav nebo jen momentální situace. U Telky je vše při starém. Timekód je opět pouze u Fandy.

VBV buffer:
Telka - Novoty: *VBV Buffer Size = 66 -> (132 KB)
Fanda - Kobra 11: *VBV Buffer Size = 66 -> (132 KB)
Ano,když dávali Kobru11 ,byl obraz OK ,nyní Hvězdná brána už se trochu cuká.

 Mimochodem,zpozorovali jste někdo při formátu 16:9 na některých příjímačích v horním černém pruhu různé znaky,čárky?
« Poslední změna: 01. 06. 2013, 13:49:53 od tako50 »


klapaciuss

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 150
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #287 kdy: 01. 06. 2013, 13:44:52 »
A redaktoři Digizone stále mlčí. Žádná snaha získat oficiální informace od mux4, žádný článek na dané téma. Problém pro ně neexisituje. Asi se musí věnovat článkům jejichž cílem je podpořit motivaci inzerentů zaplatit si u Digizone inzerci.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #288 kdy: 01. 06. 2013, 13:44:58 »
pane Kubo Melíne - Váš 12:33 - ano, problémy jsem měl i s naladěním Sony, bylo by dobré ještě uvést, kdy ty problémy s uvedenými značkami byly. Já se obrátil na servis Sony a ti mi obratem odpověděli, volal mi jejich expert, pak během pár dnů jsem naladil a ted mi přišly emailem ještě dva dotazy, jestli ještě problém mám a zda se chovali jejich pracovníci dobře. Podobně reagoval s řešením na problém kdysi Kathrein a reaguje dnes každý seriozní dodavatel. Předpokládám, že ani Vy pane Melíne, nevykládáte svým zákazníkům jen "který blbec to dělal přede mnou" a snažíte se řešit problém nějakým způsobem ke spokojenosti zákazníka, abyste ho neztratil a sobě nepoškozoval reputaci.
Nikdy jsem tady nepopíral, že někdo může mít s mux4 problémy. Jen mi příjdete někteří pánové jako zastydlí z doby totáče, kdy nefungovaly servisy zakoupených výrobků, takže bylo zbytečné se na ně obracet a každý musel být domácí kutil :)


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #289 kdy: 01. 06. 2013, 13:47:45 »
A redaktoři Digizone stále mlčí. Žádná snaha získat oficiální informace od mux4, žádný článek na dané téma. Problém pro ně neexisituje. Asi se musí věnovat článkům jejichž cílem je podpořit motivaci inzerentů zaplatit si u Digizone inzerci.
vy jste ještě zastydl v době, kdy se reklamace řešily v Rudém Právu  :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #290 kdy: 01. 06. 2013, 13:51:56 »
K omezení délky GOP došlo u Fandy. Není ale jistě, jestli je to trvalý stav nebo jen momentální situace. U Telky je vše při starém. Timekód je opět pouze u Fandy.

VBV buffer:
Telka - Novoty: *VBV Buffer Size = 66 -> (132 KB)
Fanda - Kobra 11: *VBV Buffer Size = 66 -> (132 KB)
To jsem si všiml, že je to jen u Fandy. Třeba experimentují a vytvořili si pro porovnání dvě možné konfigurace. Ani ten timekód není ještě úplný, u jiných muxů je kontinuální.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #291 kdy: 01. 06. 2013, 13:56:22 »
vy jste ještě zastydl v době, kdy se reklamace řešily v Rudém Právu  :D
A vy si zase vytváříte jakési ekonomické náboženství  ::)
Problémy má řešit ten, kdo je vytváří, tlačit na jejich vyřešení by mělo být hlavním zájmem platícího zákazníka - což není divák, ale Nova. Výrobci po celém světě opravdu nemají důvod se zabývat jedním muxem kdesi v horní dolní, zvlášť když nikdo nedokázal, že se jedná o jejich chybu. To, že vám v Sony řekli, že problém řeší, je spíš nacvičená reakce zákaznického oddělení, která ale k vyřešení problému vůbec nemusí přispět.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #292 kdy: 01. 06. 2013, 14:04:32 »
Zejména pro nick "pepa novak" ale i pro další:

Zasekávání a rozpad obrazu u zmíněných tří programů jsem zatím viděl na přijímačích těchto značek:
Philips
LG
Technisat
Sony

U Philipsu se jednalo o několik různých modelů. Opravdu se jedná o dost zásadní problém který se vyskytuje u mnoha lidí, a ne o nějakou anomálii co by tu popisovalo pár křiklounů. Lidé to většinou připisují špatně nastavené anténě, ale v tom problém není - tím spíš, že Pohoda nebo případně NovaHD jim běží naprosto bez seknutí.
Navíc to sekání a rozpad např. u Fandy se projevuje jinak, než výpadky vlivem signálu. Spíše jsou to rozpady jako např. při přehrávání poškrábaného DVD.

Podivné nastavení muxu 4 ale částečně zřejmě také RS7 odhaduji i dle toho, že můj měřicí přístroj nemá absolutně žádný problém s rychlým měřením parametrů všech muxů ČRa a regionální sítě na kanále 46 v Praze popřípadě zahraničních muxů (německé, rakouské), ale zato zejména u muxu 4 a částečně u RS7 měří často nesmyslné hodnoty, i při naprosto čistém signále, nulovém pre-echu a přímém výhledu na vysílač je někdy MER pod hranicí příjmu a šíleně kolísá. Nebo se vůbec nenačte a i přes ukázkový signál na spektru mi parametry muxu 4 nezměří. Stalo se mi to třeba u vysílače Černá Studnice na kanále 25 - signál byl silný a bez problému, na settopboxu dole vše běželo (a ukazoval SNR >20 dB) ale měřák to prostě neotevřel. Nevím, zda někdo na měřicím přístrojích pozoroval podobné věci.

EDIT: zmíněné problémy jsem pozoroval v týdnu do čtvrtka. Zda se od té doby něco změnilo nevím.

Už to tady bylo napsáno - diváka nezajímá čí je to chyba, ale kdo to dokáže odstranit. A pokud s příjmem nemají problém obyčejné levné přijímače, tak není důvod, aby ty předražené krámy, které se jako značkové tváří, problém měly. A to je prostě fakt i bez toho, že tady nějaká taka50 apod. budou pořád vypisovat co by měl provozovatel multiplexu 4 udělat nebo neudělat. Když se chci dívat, tak se v první řadě starám sám a nebudu čekat do soudného dne na spasení.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #293 kdy: 01. 06. 2013, 14:07:30 »
Už to tady bylo napsáno - diváka nezajímá čí je to chyba, ale kdo to dokáže odstranit. A pokud s příjmem nemají problém obyčejné levné přijímače, tak není důvod, aby ty předražené krámy, které se jako značkové tváří, problém měly. A to je prostě fakt i bez toho, že tady nějaká taka50 apod. budou pořád vypisovat co by měl provozovatel multiplexu 4 udělat nebo neudělat. Když se chci dívat, tak se v první řadě starám sám a nebudu čekat do soudného dne na spasení.
Ještě jednou. Jakou mám u Muxu4 záruku, že ten vámi opěvovaný levný krám bude fungovat i za týden, po nějaké další změně konfigurace? Žádnou, takže vaše rada je opět k ničemu.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #294 kdy: 01. 06. 2013, 14:22:54 »
Už to tady bylo napsáno - diváka nezajímá čí je to chyba, ale kdo to dokáže odstranit. A pokud s příjmem nemají problém obyčejné levné přijímače, tak není důvod, aby ty předražené krámy, které se jako značkové tváří, problém měly. A to je prostě fakt i bez toho, že tady nějaká taka50 apod. budou pořád vypisovat co by měl provozovatel multiplexu 4 udělat nebo neudělat. Když se chci dívat, tak se v první řadě starám sám a nebudu čekat do soudného dne na spasení.
Ještě jednou. Jakou mám u Muxu4 záruku, že ten vámi opěvovaný levný krám bude fungovat i za týden, po nějaké další změně konfigurace? Žádnou, takže vaše rada je opět k ničemu.
Jistotu nemáš žádnou a u ničeho. Stejně jako kdysi při nákupu přijímače s MPEG-2 ti nikdo nedal garanci, že to vydrží navěky. Když přišel formát MPEG-4, tak sis pro příjem spousty programů musel koupit nový. Tak to prostě Nováku je.
Jinak samozřejmě platí, že problémy budu řešit až nastanou a nemá smysl spekulovat jestli něco přestane fungovat po nějaké změně nebo ne.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


klapaciuss

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 150
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #295 kdy: 01. 06. 2013, 14:29:16 »
Fanda – Kobra 11 - nedochází k trhání obrazu

00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
12:22:56:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   14   IBBBPBBBPBBBPB      
00:00:00:00   21   IPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
12:23:07:00   21   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBP   
00:00:00:00   21   IPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00   24   IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBB

Tak aktuální hodnoty GOP se nyní u Fandy opět vrátili na původní hodnoty, i když stále k trhání obrazu nedochází. MPEG validítor udává, že MPEG není validní (Fail).

00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
14:18:38:00 48 IPBBBBBBPPBBBBPPBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBPPBBBB 
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 54 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBB   
14:18:41:00 6   IPBBPP   
00:00:00:00 29 IPPBBBBBBPPBBBBBBPBBBPBBBPBBB   
00:00:00:00 36 IBBBPBBBPBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB   
00:00:00:00 40 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPBBBPBBB 
00:00:00:00 22 IPBBBBBBPPBBBBBBPBBBPB   
00:00:00:00 29 IPBBBPBBBPBBBPPBBBBBBPPBBBBBB   
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 54 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBB   
00:00:00:00 42 IPPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPPPPPBBBBPPBBBB 
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 46 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBB 
00:00:00:00 52 IPBBBBBBPPBBBBPPBBBBPPBBBBPPBBBBPPBBBBPPBBBBBBPPBBBB 
14:18:53:00 46 IPBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
00:00:00:00 48 IPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBBPPBBBBBB 
« Poslední změna: 01. 06. 2013, 14:32:15 od klapaciuss »


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #296 kdy: 01. 06. 2013, 14:30:14 »
Jistotu nemáš žádnou a u ničeho. Stejně jako kdysi při nákupu přijímače s MPEG-2 ti nikdo nedal garanci, že to vydrží navěky. Když přišel formát MPEG-4, tak sis pro příjem spousty programů musel koupit nový. Tak to prostě Nováku je.
Jinak samozřejmě platí, že problémy budu řešit až nastanou a nemá smysl spekulovat jestli něco přestane fungovat po nějaké změně nebo ne.
To je špatný příklad. Mpeg4 je změna normy. U Muxu4 jde stále o mpeg2 a ani provozovatel Muxu4 netvrdí, že vysílá v nějaké jiné, vyšší verzi normy, která by příjem na starších zařízeních vylučovala.


klapaciuss

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 150
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #297 kdy: 01. 06. 2013, 14:34:20 »
Jistotu nemáš žádnou a u ničeho. Stejně jako kdysi při nákupu přijímače s MPEG-2 ti nikdo nedal garanci, že to vydrží navěky. Když přišel formát MPEG-4, tak sis pro příjem spousty programů musel koupit nový. Tak to prostě Nováku je.
Jinak samozřejmě platí, že problémy budu řešit až nastanou a nemá smysl spekulovat jestli něco přestane fungovat po nějaké změně nebo ne.
To je špatný příklad. Mpeg4 je změna normy. U Muxu4 jde stále o mpeg2 a ani provozovatel Muxu4 netvrdí, že vysílá v nějaké jiné, vyšší verzi normy, která by příjem na starších zařízeních vylučovala.

Diskuse s těmi co "přes protesty, mluví stále, ale z cesty" nemá smysl. Ty příspěvky nemají za cíl někam posunout diskusi. Je to klasické trolování. Věcně na ně reagovat nikam nevede.


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #298 kdy: 01. 06. 2013, 14:40:09 »
pane Kubo Melíne - Váš 12:33 - ano, problémy jsem měl i s naladěním Sony, bylo by dobré ještě uvést, kdy ty problémy s uvedenými značkami byly. Já se obrátil na servis Sony a ti mi obratem odpověděli, volal mi jejich expert, pak během pár dnů jsem naladil a ted mi přišly emailem ještě dva dotazy, jestli ještě problém mám a zda se chovali jejich pracovníci dobře. Podobně reagoval s řešením na problém kdysi Kathrein a reaguje dnes každý seriozní dodavatel. Předpokládám, že ani Vy pane Melíne, nevykládáte svým zákazníkům jen "který blbec to dělal přede mnou" a snažíte se řešit problém nějakým způsobem ke spokojenosti zákazníka, abyste ho neztratil a sobě nepoškozoval reputaci.
Nikdy jsem tady nepopíral, že někdo může mít s mux4 problémy. Jen mi příjdete někteří pánové jako zastydlí z doby totáče, kdy nefungovaly servisy zakoupených výrobků, takže bylo zbytečné se na ně obracet a každý musel být domácí kutil :)

Jistě, jedna věc je komunikace s výrobcem daného zařízení a reklamace, pokud je chyba na straně zařízení. Problém v tomto případě ale je, že chyba je naprosto jistě na straně vysílatele popřípadě dodavatele streamů (mux 4 v tom ve výsledku může být nevinně a je to chyba Novy...).
Navíc se chyba objevila po změně parametrů daného muxu. Předtím se tyto problémy nevyskytovaly, zejména ne v takto masivní míře.

Dalším aspektem, proč se tu často hází špína na mux 4 jsou NEUSTÁLÉ problémy s jeho fungováním a vůbec celý průběh jeho fungování od stavby přes (ne)řešení zásadních problémů s vysílači a podobně (například výroky p. Pařízka o tom, že s anténami nikdo nebude muset nic dělat a mux 4 naladí), kterými si vydobil svou značně pošramocenou reputaci. A tuto reputaci bude velmi dlouho napravovat, i pokud by žačal fungovat bez chyb. Což se ale stále po takřka roce "ostrého" provozu neděje.

Ono pokud bych já zákazníkovi nainstaloval anténu s problematickým příjmem a hodnotami např. MER a chybovosti mimo doporučené hodnoty, ale s konstatováním, že na dvou mnou zkoušených (a zrovna citlivých) přijímačích to prostě "chodí" a tak je to asi v pořádku, taky by to z mé strany nebylo zrovna v pohodě. Tím spíš, pokud by si pak zákazník pozval několik dalších lidí s měřákem, co by mu ještě přesně specifikovali možné důvody problému (tedy např. ten MER mimo doporučené hodnoty). Vypadal bych před zákazníkem jako blbec, co dělá něco, čemu nerozumí a do čeho se nemá cpát, popřípadě jako někdo, kdo vědomě lže a mlží a neodvádí kvalitní služby.
A přesně takhle vypadá alespoň v mých očích od začátku celý mux4.
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


klapaciuss

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 150
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #299 kdy: 01. 06. 2013, 14:44:49 »
Další zajímavé parametry MPEG streamu:

Mux4: Telka (docháelo k trhání obrazu, dlouhé GOP):
Duration Difference from Video to Audio = 26144 msec

Mux 4: Telka (nedocházelo k trhání obrazu, dlouhé GOP):
Duration Difference from Video to Audio = 19144 msec

Mux 4: Fanda (nedocházelo k trhání obrazu, krátké GOP):
Duration Difference from Video to Audio = 16 msec

Mux 4: Fanda (nedocházelo k trhání obrazu, dlouhé GOP):
Duration Difference from Video to Audio = 33040 msec

Mux 3: Nova Cinema (OK)
Duration Difference from Video to Audio = -256 msec

Některé uvedené hodnoty jsou zcela nesmyslné. Je otázka jestli je to dané nestandardností streamu nebo problémem na straně mpeg validátoru.
« Poslední změna: 01. 06. 2013, 14:48:40 od klapaciuss »