Autor Téma: Regionální síť 7 Litvínov  (Přečteno 3876 krát)

davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Regionální síť 7 Litvínov
« kdy: 06. 05. 2013, 19:25:16 »
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s příjmem? Z UL na k21 to tady u nás není ani čárka. Ještě by možná přicházel v úvahu Jáchymov k50, máme společnou anténu pro celý barák, tak se mi s ní nechce moc točit :-). Máte někdo v Litvínově regionální síť 7 a pokud ano od kud?

Díky za reakce

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #1 kdy: 06. 05. 2013, 19:30:48 »
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s příjmem? Z UL na k21 to tady u nás není ani čárka. Ještě by možná přicházel v úvahu Jáchymov k50, máme společnou anténu pro celý barák, tak se mi s ní nechce moc točit :-). Máte někdo v Litvínově regionální síť 7 a pokud ano od kud?

Díky za reakce
co je to "kud" ?


davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #2 kdy: 06. 05. 2013, 19:32:09 »
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s příjmem? Z UL na k21 to tady u nás není ani čárka. Ještě by možná přicházel v úvahu Jáchymov k50, máme společnou anténu pro celý barák, tak se mi s ní nechce moc točit :-). Máte někdo v Litvínově regionální síť 7 a pokud ano od kud?

Díky za reakce
co je to "kud" ?

z jakého směru/vysílače ::)


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #3 kdy: 06. 05. 2013, 19:34:07 »
Vaši lokalitu sice neznám, ale na STA pozor, nezasahujte do ní. Ona musí být nejen správně nasměrovaná vhodná anténa, ale v zesilovací soupravě musí být zajištěno zpracování požadovaného kanálu. Takže byste nadělal pouze škodu. Na STA musí přijít firma, která se o ni stará a ta změří signál, doplní co je třeba a taky to samozřejmě vyúčtuje.
Hezký večer.
Planar IT-15T2.


davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #4 kdy: 06. 05. 2013, 20:34:17 »
Není to úplně STA, jen o http://televiznianteny.com/color-standard-p12705.html s rozbočením do 5ti bytových jednotek. Muxy 1, 2, 3, a 4 perfektně funkční. Ale jak jsem psal, nechce se mi otáček s anténou, díky které kouká na TV ostatní. Mux 4 přijímáme z TP vodárna.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Karel Mikuláštík

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #5 kdy: 06. 05. 2013, 22:25:03 »
Ahoj,

pokud bydlíš někde výš, zkusil bych na individuální anténu Prahu na 37 kanálu.

Ústí pokud vím nemá definitivní anténní systém a Klínovec jde v Litvínově jen silně rozbitý odrazy, obojí je za kopci.

Do budoucna je pravděpodobné, že provozovatel reg. sítě 7 získá povolení pro vysílač na 21 kanále minimálně opět pro Teplice.


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #6 kdy: 06. 05. 2013, 22:33:39 »
V Teplicích mi jde Jáchymov obstojně..Je slabší ,ale nekostičkuje.Ústí 21 kanál jde jen v Ústí od cedule k ceduli.Jestli bydlíte v dolním Litvínově, tak by Vám měl Jáchymov jít.


davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #7 kdy: 08. 05. 2013, 17:20:48 »
Tak Jáchymov bohužel, přesně tím směrem je velký strom, takže smůla. Počkám tedy na vysílač Teplice vodárna až ho zprovozní na reg.7

 


vlada165

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 Litvínov
« Odpověď #8 kdy: 09. 05. 2013, 22:23:50 »
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s příjmem? Z UL na k21 to tady u nás není ani čárka.

Ahoj - se sítí 7 asi máme zatím v Litvínově smůlu - nevím jak jinde, ale v Chudeříně nechytím Ústí ani náhodou (protože to je za kopci)
a vodárnu z Teplic naladím jenom málo kdy a ještě slabě (i když na ni natočím anténu), takže se odtud na ní dívat nedá.
Mám tedy anténu natočenou přibližně mezi Plzeň a Rakovník, síť 3 i 4 mi tu na televizi ukazuje 99%
a škoda, že ta 7 tedy také nevysílá raději z Rakovníka, který tu jde krásně...  :-\