Autor Téma: Zločin v České televizi!!!  (Přečteno 25141 krát)

Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #45 kdy: 07. 05. 2013, 11:46:26 »
Větší úbytek ledu znamená více methanu v atmosféře, což zase zpětně zrychluje změnu klimatu. Tím se roztáčí ta spirála, která se nedá nijak zastavit.
Buďte naprosto v klidu. Ona se zastaví. Zatím se zastavila vždycky, takže se zastaví zas. Je to statisticky dokázáno po miliony roků!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


mircx

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #46 kdy: 07. 05. 2013, 12:19:45 »
Moonword: ANO, končeně jsme u jádra pudla. "nejde zastavit". Tobě se chce vydávat tisíce korun ročně na něco, co nejde zastavit? I kdyby se člověk stavěl na hlavu, tak ty jevy kolem sebe nemůže ovlivnit. Vem si, kolik setin procenta průměru či povrchu planety jsme schopni "ovládat". a myslíš, že máme pod kontrolou činnost slunce?
Ariva 200 HD, offset 80cm, multifokus 13°E,19,2°E,23,5°E (střed), 28,2°E


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #47 kdy: 07. 05. 2013, 14:56:51 »
http://beta.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Okamura-uderil-Bulvarni-CT-bezostysne-spini-lidi-a-manipuluje-271160

Bulvární, povrchní, manipulující a štvavé zpravodajství
Filmy točí kamarádi kamarádů. Výsledná produkce je žalostná
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #48 kdy: 07. 05. 2013, 15:02:59 »
http://beta.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Okamura-uderil-Bulvarni-CT-bezostysne-spini-lidi-a-manipuluje-271160

Bulvární, povrchní, manipulující a štvavé zpravodajství
Filmy točí kamarádi kamarádů. Výsledná produkce je žalostná
Prohlašuje odborník na všechno a na nic :-)


mircx

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #49 kdy: 07. 05. 2013, 15:03:45 »
Moonword: bylo by dobré neodbíhat od tématu
Ariva 200 HD, offset 80cm, multifokus 13°E,19,2°E,23,5°E (střed), 28,2°E

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #50 kdy: 07. 05. 2013, 15:14:57 »
Jelikož se o problematiku klimatu a energií zajímám už dlouhá léta, čtu na tato témata kde co. Před časem jsem tak narazil na článek ve kterém jeden zapálený klimatický alarmista upozorňoval na křehkost pozemského ekosystému. Vysvětloval jak málo stačí k tomu, aby celou Zemi pokryla vrstva ledu která už nikdy neroztaje. Pokud totiž zemský povrch dosáhne určité odrazivosti, nastane takový nedostatek tepla, že teploty klesnou pod bod mrazu a Zemi pokryje věčný led. Člověkovi až zamrazilo, když zjistil jak málo stačí k takové katastrofě. Jenže se pak našel jeden člověk, kterému to jen trošku myslelo, a autora článku vyvedl z omylu. Jistě existuje možnost, že Zemi sevře ledový krunýř, jenže díky vulkanické činnosti se ledový krunýř pokryje tmavou vrstvou prachu a popela, který zvýší absorbci tepla. Následkem toho se Země oteplí a led opět roztaje. Jak je vidět, tak Země je proti klikamatickým katastrofám dobře pojištěná. To jen člověk má problém tyto procesy pochopit. Ani v nejmenším nevěřím tomu, že by nám hrozilo jakékoliv klimatické nebezpečí. Příroda si vždy dokázala poradit sama. Má s tím zkušenosti mnoho milionů roků!


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #51 kdy: 07. 05. 2013, 17:44:00 »
Změna klimatu je vědecká disciplína, jako mnoho podobných. Proto také zde existují dva krajní názory a jejich příznivci. A je typické, že oba tábory jsou složeny jak z vědců, tak jen věřících laiků.

Pokud ovšem Enik argumentuje silou přírody, je lidstvo jen nepatrný zlomeček živé přírody. Jako denně přirozeně mizí několik živočišných druhů, stejná pravidla platí i pro lidstvo. Také běžného člověka zajímá maximálně několik desetiletí, ve kterých prožije svůj život, i se odehraje život jeho nejbližších potomků. Proto argumentovat miliony let zkušeností přírody je sice správné, ale zbyde na Zemi do té doby něco z moderního člověka?

Nic se nemá přehánět, ale slepě věřit jen jednomu výkladu scénáře vývoje klimatu je také nebezpečné. Pokud by existovala jen jedna možnost, vůbec by tato diskuze neexistovala. ČT by neuváděla možná jednostranné pořady a lidstvo by mohlo řešit důležitější otázky. Kde vezme pitnou vodu, potraviny? To má totiž před energiemi přednost. Ale to už je jiné téma.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #52 kdy: 07. 05. 2013, 18:12:35 »
Já jen připomenu, že kritizovaný pořad v ČT měl jiné základní téma.


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #53 kdy: 07. 05. 2013, 23:16:20 »
Já jen připomenu, že kritizovaný pořad v ČT měl jiné základní téma.
Ono ale vůbec nejde o téma. Jde o to, že ČT vyrábí a vysílá pořady které obsahují lži a manipulace. Týká se to v podstatě všech pořadů Nedej se.


David Medvídek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #54 kdy: 08. 05. 2013, 19:13:38 »
Veliky, veliky souhlas davam to: Enik

1. Je dobře zavedeni vlakna zde na Digizone s tak silnym napisem " Zločin v České televizi!!! "
2. Bylo by asi dobre toto vlakno, kdyz uz ma silny nadpis udrzovat a doplnovat ho relevantne dal
2.1. Krome CT4 je snad kazdemu jasne neco o "brainwashing" , cesky receno: "vymyvani mozku"
2.1.1. Co a kdo za tim stoji je na kazdem z nas = zasebe vim ze oligarchove (do polemiky se nepostim)
3. To ENIK: Coal a Energy, se odehravaji na jinych forech, nez je tento
4. Jsem normalni obcan CR, ktery pracuje v telekomunikacich profi, komodity po celem svete, dale internet profi. Privat only.
(moji cestinu omlouvam = nedobirat si mne pls.)
4.1 V zasade viz bod 1 - to se tyka vsech medii v destinaci cz a sk (alespon co trochu vim)
4.1.1. A radeji se ani nerozepisuji o jine veci, jako jsou autorska prava. Jiste? si znelku "volby presidenta CR" koupila CT u BBC // a tak dal bych pokracovat dale, ale to by bylo na jine temata, do kterych jasne nejdu

Zaverem: Jsem podobne " nastvany " jak Erik, ale jen Erik na to patricne a razantne poukazal.
= Je to na zamysleni kam se media ubiraji celkove =

Preji hezky den, D.M.   ;)
DVB-S2 - HD-BOX IRD-8000HD, Skylink. Parabola 85cm, LNB: 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E
DVB-T - Zlin


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #55 kdy: 08. 05. 2013, 23:48:58 »
Pokud bychom si dali za úkol, najít médium, které nemanipuluje, byl by to dost velký problém. Pamatuji se na situaci, někdy okolo roku 1980. Na našem prvním programu byl pohled do Kábulu, kde maminky vozily dítka v kočárcích. Klid, mír a pohoda. Na Vídni byl tentýž den záběr z Afgánistánu a obrazovka vařila výbuchy, málem televizor uhořel. Uvědomil jsem si, že oba záběry jsou pravdivé, nikdo nelže. Jen někdo má potřebu zdůraznit to, jiný zase právě ono. Zdůraznění je manipulace. Rozhořčení Enika vnímám tak, že v případě pořadu ČT Nedej se, již ale o zdůraznění dílčí pravdy nejde. Jedná se o vyslovené lži. V tom tedy manipulace nabrala další rozměr, který nebývá příliš častý.


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #56 kdy: 09. 05. 2013, 09:40:27 »
Jelikož mi do mailu začaly chodit anonymní nadávky je zřejmé, že se můj názor něhoko velice dotknul, což jsem velice rád. To byl totiž můj cíl a záměr. jasně z toho vyplývá, že někomu bylo šlápnuto na kuří oko.
 V každém případě děkuji všem, kteří mají k danému tématu co říct a hlavně se nebojí svůj názor vyslovit. Hlavně bych chtěl upozornit ale na to, že mi nejde jen o tento jeden konkrétní díl uvedeného pořadu. Na DigiZone jsem svůj názor dal především proto, že se tento server zabývá televií a televizním vysíláním včetně programů a jejich obsahů. Takže mi v tomto případě nejde o to, že se daný pořad věnoval OZE, ale o to, že se jedná o manipulativní a neoběktivní pořad s množstvím lží a polopravd, vyráběný a vysílaný za peníze koncesionářů. ČT se tak stává hlásnou troubou lobbystů a lhářů, což je věc, která mi zcela zásadně vadí! Od veřejnoprávního média bych očekával serióznost a nikoliv servilitu! Na obrazovkách ČT je totiž mnohem více pořadů, které ve veřejnoprávním médiu nemají co pohledávat. Jedná se o komerční projekty, které patří na komerční televize. Je tedy na místě kritizovat a vytvářet tlak na to, aby ČT přestala být bulvárem a začala být tím, co od ní zákon požaduje!!!  Proto si i já myslím, že by tato diskuse neměla zapadnout. ČT je totiž potřeba tepat a tepat. Někdo může namítnout, že na DigiZone to nevyřešíme ani nezměníme. Já si to ale nemyslím, a někde začít musíme. Pokud si tedy někdo myslí, že i některé další pořady na ČT nepatří, budu rád, když vyjádří svůj názor. Já s těmi svými zatím ještě chvíli počkám a dám prostor ostatním.
 Pokud jsem někomu opět šlápnul na kuří oko, jsem tomu nesmírně rád. Není ale nutné mi psát anonym do mailu. Klidně múže svůj názor v podobě nadávek zveřejni zcela otevřeně zde. Já se rozhodně nestydím za to, že mám jiný názor než ostatní!
 Děkuji.


Jen tak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #57 kdy: 09. 05. 2013, 10:31:57 »
Jé ... takovíto spasitelé světa - prudiči mě vždycky pobaví :)


ksilt

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 137
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #58 kdy: 09. 05. 2013, 11:17:14 »
Eniku: Kdyz uplne vynecham vse kvuli cemu tenhle thread vznikl a zeptam se jen na neco co trosku vytrhnu z posledniho tveho prispevku.

Citace
Na obrazovkách ČT je totiž mnohem více pořadů, které ve veřejnoprávním médiu nemají co pohledávat. Jedná se o komerční projekty, které patří na komerční televize

Rad bych vedel, kdo o tomhle ma rozhodovat. Divak? Rada? Jednotlivec ci nejaka tlupa? Kde je hranice mezi jakymsi verejnopravnim ci komercnim? Kdo tu hranici nastavi a jak? A je to vubec dnes mozne?

Kdyz vezmeme nejznamejsi evropskou verejnopravni, kterou si "do huby" bere snad uplne kazdy a na jejiz verejnopravnost neustale a kde kdo poukazuje, britskou BBC, videl jsi nekdy jeji program?

Kam bys napriklad zaradil tenhle porad? http://www.bbc.co.uk/grahamnortonshow/

Do jake skatulky?

<no flame>btw: jinak gratulace k nazvu tohohle threadu, ty vis jak zaujmout - v komercnich mediich by meli radost ;-)</no flame>


_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zločin v České televizi!!!
« Odpověď #59 kdy: 09. 05. 2013, 20:19:12 »
Eniku: Kdyz uplne vynecham vse kvuli cemu tenhle thread vznikl a zeptam se jen na neco co trosku vytrhnu z posledniho tveho příspěvku
Pokud jde o název diskusního vlákna, tak jsem nad ním nikterak nepřemýšlel. Já totiž takovouto manipulaci opravu vnímám jako zlořin! Jsou to totiž naprosto stejné metody jaké používal Hitler nebo komunisti. Hitler hlásal nenávist vůči smyšlenému nepříteli, aby se dostal k moci. Komunisti si vymysleli nepřítele, aby si udrželi poslušnost. Vždycky z toho bylo jen krveprolití a haldy mrtvých.
Absurdnost boje proti globálnímu oteplování dospěla k naprosto neuvěřitelnému vrcholu: http://technet.idnes.cz/globalni-oteplovani-sira-0he-/veda.aspx?c=A130311_224613_veda_pka
 Hledám způsob jak prchnout z této planety, protože světovládci se zbláznili!!!
Rozhodně si nemyslím, že něco vytrháváš z kontextu. Moje názory nejsou dogmata. Tohle vlákno je prostor a výzva k diskusi. Takže Tvůj dotaz a poznámka jsou naprosto správné. Jistě je nutné nějakým způsobem dospět k přijatelné hranici za kterou by už veřejnoprávní médium nemělo zajít. Já si ale tak úplně nemyslím, že večejnoprávní médium nikdy nesmí odvysílat komerční pořad. Pokud to ale udělá, měl by k tomu být nějaký vážný důvod. Rozhodně si také nemyslím, že BBC je vzorem veřejnoprávnosti. Tebou uvedený pořad "veřejnoprávní" rozhodně není. Navíc je stupidní a hloupý. Zásadně odmítám sledovat pořady do kterých je uměle přimícháván smích, což je v uvedeném pořadu BBC zjevné na první pohled.
 Veřejnoprávní médium by především mělo dbát na pravdivost informací a serióznost. Tedy pokud se jedná o zpravodajství a publicistiku. Pokud ovšem bude takové médium skládat účty politikům, tak nikdy veřejnoprávní být doopravdy nemůže. Vždycky budou politické tlaky na vedení, což je naprosto nepřípustné. Takže současný model řízení a kontroly ČT je zcela lichý!!!