Autor Téma: Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)  (Přečteno 114352 krát)

Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« kdy: 03. 05. 2013, 01:52:40 »
Dobrý den. Neustále se chlubíte, jak rozjedete HD programy ve vaší nabídce, ale s ubohostí přihodíte jeden HD za půl roku. Chtěl bych vědět, kdy přidáte: ČT 2 HD, ČT 4 (Sport) HD, Nova Cinema HD, Nova Fanda HD, Markíza HD, Prima (Family) HD, Prima Cool HD, Prima Love HD a Prima Zoom HD?

Dále mě zajímá, kdy doplníte základní! programy z DVB-T: Nova Smíchov, Nova Telka, Prima Zoom, Šlágr, Pohoda, Markíza DajTo, Markíza Fooor. Už včera bylo pozdě! Pokud nebudou doplněny základní programy, budu po vás požadovat slevu z poplatků za takovou mrzáckou základní skupinu a se mnou jistě i další tisíce vašich zákazníků! A jen se modlete, abychom nechtěli snížení poplatků i zpětně!

http://cz.freesattv.tv/klientsky-servis/kontakt/Kontaktni_formula_/

Telefon freeSATu by Direct UPC: 222 999 900
« Poslední změna: 03. 05. 2013, 02:07:18 od Niente Nobody »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #1 kdy: 03. 05. 2013, 07:30:34 »
Dobrý den. Neustále se chlubíte, jak rozjedete HD programy ve vaší nabídce, ale s ubohostí přihodíte jeden HD za půl roku. Chtěl bych vědět, kdy přidáte: ČT 2 HD, ČT 4 (Sport) HD, Nova Cinema HD, Nova Fanda HD, Markíza HD, Prima (Family) HD, Prima Cool HD, Prima Love HD a Prima Zoom HD?

Dále mě zajímá, kdy doplníte základní! programy z DVB-T: Nova Smíchov, Nova Telka, Prima Zoom, Šlágr, Pohoda, Markíza DajTo, Markíza Fooor. Už včera bylo pozdě! Pokud nebudou doplněny základní programy, budu po vás požadovat slevu z poplatků za takovou mrzáckou základní skupinu a se mnou jistě i další tisíce vašich zákazníků! A jen se modlete, abychom nechtěli snížení poplatků i zpětně!

http://cz.freesattv.tv/klientsky-servis/kontakt/Kontaktni_formula_/

Telefon freeSATu by Direct UPC: 222 999 900
spam
Honda Enduro Team


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #2 kdy: 03. 05. 2013, 16:45:12 »
Wolfgang Wolf: ?


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #3 kdy: 03. 05. 2013, 16:52:21 »
Sorry, ale IQ autora bude veľmi, ale veľmi nízke.... Ak sa autorovi nepáči ponuka spoločnosti, nech si nájde inú. Freesat nie je jediný. A autor by sa mohol zamyslieť nad tým čo vlastne požaduje - každý kto podniká má PRÁVO poskytovať služby ktoré CHCE poskytovať a nie tie, čo po ňom chcú zákazníci. A každý zákazník má právo sa rozhodnúť, či to čo ako podnikateľ ponúkam akceptuje, alebo prejde ku konkurencii.

Naviac sa chcem spýtať autora, či vie niečo o ekonomike. Ale to je asi zbytočné, pretože z toho čo napísal vyplýva že o ekonomike nevie nič. Ale mohol by vedieť, že ak niečo chce, tak si to musí aj ZAPLATIŤ. A ak chce, aby freesat pridal naraz 8 programov v SD + %dalších X v HD, tak to asi nebude ZADARMO. Lenže ak by freesat pridal programy a zvýšil cenu, tak sa ozve XY zákazníkov, ktorí zas budú nadávať načo pridávajú programy, ktoré sú DOSTUPNÉ ZADARMO CEZ DVB-T.A výzva na zníženie ceny? To si autor asi robí srandu (aleboi že by to bolo tým IQ)? Cena je určená cenníkom a za tú cenu je poskytovaná určitá služba, ktorá obsahuje presný počet programov. Ak chcete znížiť cenu na polovicu, tak prídete o polovicu programov.....

Blbými emailami nedokážete nič. Ak chce autor skutočne niečo dokázať, tak nech okamžite vypovie zmluvu s freesatom a presvedčí o tom niekoľko desiatok tisíc ich ďalších zákazníkov. Ale toho sú autori podobných emailov neschopní. Dokážu len štekať, ale nedokážu hrýzť.

« Poslední změna: 03. 05. 2013, 16:59:28 od Stefan Bukovan »
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #4 kdy: 03. 05. 2013, 17:05:26 »
Hned se nabízí otázka, proč si to vlastně dotyčný pořizoval, když mu tam ty programy chyběly?
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #5 kdy: 03. 05. 2013, 17:09:19 »
Stefan Bukovan: Nemáš freeSAT by Direct UPC, ale chceš nám něco doporučovat! Jako zákazník mám právo vyvíjet na obchodníka tlak, protože bez tlaku se nic nezmění a na trhu sat operátorů existuje v ČR de fakto oligopol, Skylink, freeSAT by Direct UPC a z hlediska programové nabídky lokalizované do slovanského jazyka minoritní Digi. Moje IQ je 127, středně nadprůměrný IQ, a teď se pochlub se svým vlastním IQ tykve ... Výpověď freeSATu jsem již jednou dal, proto mám výhodnější tarif než mlčící OFce. Mlčením nic nezískáte.

YABAKA: FreeSAT mám víc jak rok, a teď si promysli, kdy se do nabídky DVB-T přidávali inkriminované programy! Máš Skylink, že?
« Poslední změna: 03. 05. 2013, 17:11:32 od Niente Nobody »


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #6 kdy: 03. 05. 2013, 17:25:40 »
YABAKA: FreeSAT mám víc jak rok, a teď si promysli, kdy se do nabídky DVB-T přidávali inkriminované programy! Máš Skylink, že?
Jaké programy zařadí poskytovatel do své nabídky je na jeho uvážení, a že tam nikdy nebude všechno je celkem logické.
Mám obojí, ale Skylink určitě ne kvůli nějakým Smíchovům, Telkám , Dajtům a Fooorům. Tyto stanice by ani nemusely existovat, kdyby záleželo na mně.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #7 kdy: 03. 05. 2013, 17:32:12 »
Jako zákazník mám právo požadovat, co chci. Díky "blbým" e-mailům ze stránek freeSATu a telefonických hovorů mých a dalších zákazníků freeSATu se nám již podařilo přimět poskytovatele, aby zařadil stanici: Nova Fanda. To že ji každý nemusí (někdo Novu, jiný Primu), je jeho osobní preference a celkem elegantně to řeší dálkový ovladač.


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #8 kdy: 03. 05. 2013, 17:48:22 »
Proč by tam jednou nebyl Cinemax HD? Jedině když budou zákazníci freeSATu pasivní a nebudou na něho tlačit. FreeSAT má ještě rezervy v optimalizaci svých paketů (MPEG 4 či DVB-S2), případně když nám přidá opravdu hodně novinek, jsem ochoten si i připlatit, nebo by mohl stvořit další tématické balíčky.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #9 kdy: 03. 05. 2013, 18:25:34 »
jako bývalý prodejce této společnosti musím souhlasit se všemi. Štefan má pravdu, když se vám to nelíbí, tak jste měl přejít někam jinam.(po roce, protože sml. byla na 12 měsíců)
Zas je pravda, kdo vám dá za 290kč, potažmo za 199kč tolik kanálů.
Jenomže úskalí je v tom, že Freesat kašle na zákazníky a kanály jim nepřídává.
Když si zavoláte technika, tak si jej taky zaplatíte a to vám Freesat slibuje, že vám jej garantuje zdarma a taky vám garantuje, že vám vždy přidá všechny nové kanály.
Prostě je to klamavá reklama na zákazníky, aby někoho získali.
Nebo nám spousta lidí říkala, že jim 3měsíce nejde satelit, ale složenky na zaplacení jim chodí pořád a když si tam volali, tak jim operátoři řekli, že jestli nezaplatí, tak je zažalují, pro nesplnění podmínek.
A osobně si myslím, kdyby změnili přístup k lidem a aktualizovali ty programy, tak by měli spoustu zákazníků, protože jinak jejich nabídka není tak špatná.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #10 kdy: 03. 05. 2013, 18:25:56 »
Stefan Bukovan: Nemáš freeSAT by Direct UPC, ale chceš nám něco doporučovat! Jako zákazník mám právo vyvíjet na obchodníka tlak, protože bez tlaku se nic nezmění a na trhu sat operátorů existuje v ČR de fakto oligopol, Skylink, freeSAT by Direct UPC a z hlediska programové nabídky lokalizované do slovanského jazyka minoritní Digi. Moje IQ je 127, středně nadprůměrný IQ, a teď se pochlub se svým vlastním IQ tykve ... Výpověď freeSATu jsem již jednou dal, proto mám výhodnější tarif než mlčící OFce. Mlčením nic nezískáte.

YABAKA: FreeSAT mám víc jak rok, a teď si promysli, kdy se do nabídky DVB-T přidávali inkriminované programy! Máš Skylink, že?

Takže autorom toho nezmyslu ste Vy? Vy chcete rozšíriť programovú ponuku skoksovo o cca 16 programov a za rovnakú cenu ako doteraz? Vari nastala deflácia? Alebo teraz ponúkajú majitelia satelitov kapacitu zadarmo? To nevyzerá na také IQ, sorry :-D .
Nie, Freesat nemám. Mám tú minoritnú Digi. Mimochodom nechápem odkiaľ máte info, že v Digi chýbajú lokalizované programy - všetky programy, pre ktoré existuje CZ/SK lokalizácia sú v Digi lokalizované. Čo sa týka IQ tak sa nemám čím chváliť. Osciluje okolo 129.

« Poslední změna: 03. 05. 2013, 18:28:48 od Stefan Bukovan »
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #11 kdy: 03. 05. 2013, 18:32:19 »
a ještě dopním jednu blbost u freesatu. U freesatu když chcete satelit na 2tv, tak musíte zaplatit 299kč+ poplatek za satelit + ještě za druhou televizi, což vychází na nějákých 449kč.
U Digi vás to samé výjde jen na 260kč.


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #12 kdy: 03. 05. 2013, 19:22:12 »
Stefan Bukovan: Tak potom si řešte své Digi a necramlejte do nás. Vaše IQ se dá odhadnout i z toho, že neumíte číst, nebo snad nechápete psané slovo. Co jsem četl na fórech, tak máte spoustu stanic nelokalizovaných, navíc každý ví, jak to vypadá s obrazovou kvalitou u vašeho poskytovatele.

Řeším to, co se mi nelíbí, žádný poskytovatel není bez chyb a může být lepší.

Protože satelitní kapacita je extrémně drahá! A UPC Direct nikdy nebude služba srovnatelná s britskou Sky, která má přes 10 miliónů abonentů. Freesat nadšeně oslavuje svých 100 tisíc.
Ano, ale i technologie kráčejí kupředu a díky inovacím (i na straně uživatelů v podobě modernějších boxů) se do určité velikosti vejde čím dál více, viz DVB-S2, MPEG4, H.265, ...
« Poslední změna: 03. 05. 2013, 19:39:35 od Niente Nobody »


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #13 kdy: 03. 05. 2013, 19:40:02 »
Tak Štefan si platí  za to, co mu vyhovuje. Vám (ne)vyhovuje Freesat a Štefan je spokojený u Digi. Pokud k tomu má ještě dvb-t, tak by mi taky nevadilo, že některé stanice v digi chybí, protože jsou na set top boxu.
Navíc, jak jsem psal pokud to má na 2tv, tak je Digi ideální volba. Tak se tu přestaňte urážet a řeště třeba výhody a nevýhody těchto společností, ale diskuse, kdo má nebo nemá vysoké nebo nízké iq na digizone nepatří.


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #14 kdy: 03. 05. 2013, 19:55:31 »
Petr Marecek: Kdyby jste četl toto vlákno pořádně, tak byste si jistě všiml, kdo koho tady začal urážet a kdo se jen ohrazuje. Já mám freeSAT, Skylink i DVB-T, nicméně bych chtěl zlepšit freeSAT pro lidi, co mají freeSAT a neumějí lehce přepínat neustále na DVB-T (například moji rodiče), nebo ho dokonce ani nemají. Chápu lidi co mají jiné poskytovatele, ale musí štípat do jiných lidí ve vláknech, co by je vůbec nemuseli zajímat (protože freeSAT nemají), jako provokatéry či zaměstnance freeSATu, případně aby náhodou si u jiného poskytovatele nepolepšili, ten jejich je podle jejich názoru nejlepší, ale co kdyby ... prostě jako ubožáky.