Autor Téma: Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!  (Přečteno 3400 krát)

Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!
« kdy: 06. 05. 2013, 18:58:54 »
Na dotaz ohledně severních čech (komkrétně českolipska) kde nemohu přijímat mus4 mi odpověděli poměrně kladně.

Citace
Dobrý den,

Výstavba vysílačů pokračuje,snažíme se dopokrýt "hluchá" místa jak nejrychleji to jde,přesný termín pokrytí vaší lokality vám v tuto chvíli nejsme schopni sdělit.V prosinci skončila druhá etapa výstavby vysílačů muxu4,další výstavba bude probíhat během letošního roku.Oblast severních Čech patří mezi lokality letošní výstavby.

Sledujte prosím tiskové zprávy společnosti Digital Broadcasting s.r.o. v médiích a na stránkách multiplex4.cz.

Digital Broadcasting s.r.o. Vám přeje příjemný den


Takže se letos dočkáme nového vysílače zde na severu a já snad budu mít signál muxu 4.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!
« Odpověď #1 kdy: 06. 05. 2013, 19:02:21 »
Holt, tady platí, že slibem nezarmoutíš!   ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!
« Odpověď #2 kdy: 06. 05. 2013, 19:07:33 »
Na dotaz ohledně severních čech (komkrétně českolipska) kde nemohu přijímat mus4 mi odpověděli poměrně kladně.

Citace
Dobrý den,

Výstavba vysílačů pokračuje,snažíme se dopokrýt "hluchá" místa jak nejrychleji to jde,přesný termín pokrytí vaší lokality vám v tuto chvíli nejsme schopni sdělit.V prosinci skončila druhá etapa výstavby vysílačů muxu4,další výstavba bude probíhat během letošního roku.Oblast severních Čech patří mezi lokality letošní výstavby.

Sledujte prosím tiskové zprávy společnosti Digital Broadcasting s.r.o. v médiích a na stránkách multiplex4.cz.

Digital Broadcasting s.r.o. Vám přeje příjemný den

Takže se letos dočkáme nového vysílače zde na severu a já snad budu mít signál muxu 4.


kdyby nebylo takto naivních lidí, nebylo by ani takových politiků, "podnikatelů" a vlád, jako máme :D
« Poslední změna: 06. 05. 2013, 19:30:03 od David Kříž »


Butes

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 550
  • DVB-T Ready-Krásné 100kW!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!
« Odpověď #3 kdy: 06. 05. 2013, 21:27:12 »
Ano, očekávejte maximálně vysílač v Děčíně.
DVB-T Krásné 32k 34k 39k, Andrlův Chlum 45k
Phillips 32PFL7406K, Leadtek WinFast DTV1800H
DVB-S Astra 19,2°E 23,5°E; Philips 32PFL7406K
DAB Technisat DigitRadio 210 IR
FM Philips LX600


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!
« Odpověď #4 kdy: 06. 05. 2013, 22:16:37 »
Na dotaz ohledně severních čech (komkrétně českolipska) kde nemohu přijímat mus4 mi odpověděli poměrně kladně.

Citace
Dobrý den,

Výstavba vysílačů pokračuje,snažíme se dopokrýt "hluchá" místa jak nejrychleji to jde,přesný termín pokrytí vaší lokality vám v tuto chvíli nejsme schopni sdělit.V prosinci skončila druhá etapa výstavby vysílačů muxu4,další výstavba bude probíhat během letošního roku.Oblast severních Čech patří mezi lokality letošní výstavby.

Sledujte prosím tiskové zprávy společnosti Digital Broadcasting s.r.o. v médiích a na stránkách multiplex4.cz.

Digital Broadcasting s.r.o. Vám přeje příjemný den


Takže se letos dočkáme nového vysílače zde na severu a já snad budu mít signál muxu 4.

A to jako pro vás se jim vyplatí postavit opakovač na kopci a rozhedně Špičáku?!!pro město samozřejmě ideální kóta ale nevěřím že MUX4 zprovozní kótu ŠPIČÁK opakovačem MUX4 pro K 25 výkonem 2KW to bohatě stačí viz RM1 ze z Plzně na tom paneláku myslím Toužimská 5!výkon1KW!K37samozřejmě!  ;)
« Poslední změna: 06. 05. 2013, 22:18:35 od Karel Cibulka »
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jaydeesq

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!
« Odpověď #5 kdy: 07. 05. 2013, 14:43:05 »
si myslím že mux4 se bude hodně rozšiřovat mají k tomu docela dva důvody, jedna možnost je že nakonec novej program čt skončí v mux4 aby nebyl problém s pokrytím rs7, tím pádem ČT splní pokyrtí a u HD ho plnit nemusí,místo se tam na něj mi přijde pomalu začíná dělat novu hd zase ořezali,nebo se připravujou pro čistě novácký mux,nakonec pohodu by pařízek mohl přestěhovat do rs7 a pak by zůstal čistě novácký i když by to asi znamenalo konec novy hd tak tahle situace není nepravěpodobná,to že by nova ráda utekla od čra není tajemstvím,ale za současný situace pokrytí mux4 si to nedovolí. ale je fakt že u mux4 je ta možnost celoplošnýho porkytí alešpoň těch 95% je reálná, frekvence mají přiděleny ve všech oblastech takže to můzou doplnit dalšíma vysílačema v sfn. Z rs7 celoplošku dělat bude mnohem složitější, možná i nereálný pokud v nějaký oblasti nedostanou kanál,honit to pak po barácích s výkonem desítek w to rozhodně nebudou


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Severní čechy dostanou vysílač pro mux4!
« Odpověď #6 kdy: 07. 05. 2013, 14:52:15 »
Záleží na jaký vysílač o2 ho tady na Ústecku chtějí dát, možná, že tím opravdu mysleli jen Děčínsko kde není zatím pokrytí, tam ho musejí dát určitě, Děčín a okolí není tak malé město.
Na druhou stranu já jsem z Litoměřicka, Roudnice nad Labem a máme tady taky problém naladit. Já díky kvalitní instalaci a na dobrém místě chytám Černou Studnici, ale je to bohužel někdy na hranici příjmu.   Pro Litoměřicko by se hodil vysílač třeba Lovoš, kde má o2 stožár, i když strana Lovosice určitě nemají problém chytit Rakovník Louštín...
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink