Autor Téma: českolipsko  (Přečteno 2048 krát)

Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
českolipsko
« kdy: 01. 05. 2013, 18:06:08 »
Zajímalo by mě kdy se začne "něco dít" tady na českolipsku nemůžu zachytit signál muxu 4 a signál Rmuxu7 zde nebude (není vysílač), hold zde na českolipsku neuvidím kotel stanic. Mám anténu color super xl - 92  nebo jak to je se zesikem a chytnu jen ještěd, bukovku a löbau. Kdyby aspoň udelali další vysílač nebo zvedli výkon pro mux 4 a Rmux7 o něm si mužem nechat jen zdát.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:českolipsko
« Odpověď #1 kdy: 02. 05. 2013, 11:00:21 »
Zajímalo by mě kdy se začne "něco dít" tady na českolipsku nemůžu zachytit signál muxu 4 a signál Rmuxu7 zde nebude (není vysílač), hold zde na českolipsku neuvidím kotel stanic. Mám anténu color super xl - 92  nebo jak to je se zesikem a chytnu jen ještěd, bukovku a löbau. Kdyby aspoň udelali další vysílač nebo zvedli výkon pro mux 4 a Rmux7 o něm si mužem nechat jen zdát.
V České Lípě chytáme na colorku Mux 4 ze Studnice naprosto bezvadně. Jaká je vaše lokalita? Kdo vám instaloval anténu?
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:českolipsko
« Odpověď #2 kdy: 02. 05. 2013, 19:15:02 »
ja mam na rámu pro sušák svojí vlastní za svoje peníze protože správce a další pořád soustavně odmítají přidat cokoliv do STA, prostě budem koukat na bukovku a komu se to nelíbí at si koupí svoje nebo se odstěhuje, tak ji tam mam na protest chci totiž přijímat všechny dostupné programy v DVB-T, bohužel nemám zde signál muxu4 což je škoda, a Rmux7 zde vysílat nebude.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.