Autor Téma: Regionální síť 7 - Ostrava už má příděl ČTÚ ! 10 kW Lanová k38 !  (Přečteno 11528 krát)

večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
však on ten vysílač v Lanové taky (leží ve Slezsku)
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Tak novinky (zajímavé že jsou vždy o víkendu nebo o státních svátcích :-) ) mi částečně odpověděli na otázku co bude s vysílači které nebyli zařazeny do Multiplexu 1a. Z RS7 zmizeli kmitočtový příděl pro Teplice a Ústí nad Orlicí. Čekám že buď vznikne další RS například 9, která opět momentálně není na seznamu, ale taky je možné, že se oba vysílače objeví v jiné RS. Zajímavé je, že Mariánské Lázně na seznamu zůstali. Novinky na www stránky doplním zítra odpoledne, dřív se na PC nedostanu.
diskuse je o tomto tématu:
Ostrava už má příděl ČTÚ ! 10 kW Lanová k38 !
Honda Enduro Team


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Myslím že můj příspěvek s tématem souvisí. Ale pokud si to myslí víc lidí, že nesouvisí, založím příště další zbytečné téma kde svůj příspěvek sdělím. Nic proti ostatním diskutujícím, píšu to jen kvůli panu Wolfovi a otázka míří na něj, když napomínáte mě, jak s tématem souvisí ostatní příspěvky, které se zajímají o vysílání z Opavy ?
« Poslední změna: 12. 05. 2013, 10:53:59 od Miroslav Galko »
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
opava s tím souvisí tak, že se signál bude možná dát zachytit v Opavě.


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Já vím, já jen že šťouralové hledají problém tam kde není. Podle mě s tématem souvisí i můj příspěvek. Ale co. Víkend si tím kazit nemusíme :-)
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Já vím, já jen že šťouralové hledají problém tam kde není. Podle mě s tématem souvisí i můj příspěvek. Ale co. Víkend si tím kazit nemusíme :-)

Váš příspěvek s tématem zcela jednoznačně souvisí ;) Musím přiznat, že tentokráte jsem Wolfganga nepochopil, proč tolik direktivně (a negativně) reagoval.  :( Možná si neověřil souvislosti...?


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Já vím, já jen že šťouralové hledají problém tam kde není. Podle mě s tématem souvisí i můj příspěvek. Ale co. Víkend si tím kazit nemusíme :-)

Váš příspěvek s tématem zcela jednoznačně souvisí ;) Musím přiznat, že tentokráte jsem Wolfganga nepochopil, proč tolik direktivně (a negativně) reagoval.  :( Možná si neověřil souvislosti...?
to je Váš dojem a já Vám ho neberu, nevím, koho na severu Moravy nebo ve Slezsku zajímá dění v Mar. Lázních nebo Teplicích.
Jinak ad) diskuse s nickem Petr Mareček:
Souhlas, na pokojovku to asi nechytne, ale na standartní a řádně nastavenou anténu p.p ano. Třeba v Komárově, na Kylešovickém kopci apod.
Vysilač na Lanové určitě pro část Opavy zajímavý bude, ikdyž pro ni primárně určen není....
Honda Enduro Team


pinta finta

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
No on si to trochu zavinil sám David Kříž, když v názvu tématu uvádí jen Ostravu, ale v příspěvku se zmiňuje i o přídělech v jiných lokalitách, tak to přispívající trošku svádí stáčet diskuzi malinko jiným směrem. I já jsem si zde posteskl, zda bude někdy liberecko, přestože neleží na Moravě a ve Slezsku už tuplem ne. :D


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
No on si to trochu zavinil sám David Kříž, když v názvu tématu uvádí jen Ostravu, ale v příspěvku se zmiňuje i o přídělech v jiných lokalitách, tak to přispívající trošku svádí stáčet diskuzi malinko jiným směrem. I já jsem si zde posteskl, zda bude někdy liberecko, přestože neleží na Moravě a ve Slezsku už tuplem ne. :D
já jsem "si" nic nezavinil, mně je to osobně zcela jedno :D
název tématu je snad jasný. Že jsem zmínil v příspěvku něco navíc bylo jen v souvislostí s tím, že ty změny nastaly současně. To není argument, aby tu ostatní mleli o čemkoli, ale i to je jejich věc, moje to tu není a v Ostravě nebydlím :-)