Autor Téma: Co se děje s kartami Skylink?  (Přečteno 11121 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Co se děje s kartami Skylink?
« kdy: 09. 04. 2013, 23:08:13 »
Pánové, zdravím! Vzhledem k tomu, že jsem zjistil, že už mi na kartě nejdou téměř žádné programy, navštívil jsem zákaznickou zónu operátora Skylink a nevěřil jsem vlastním očím. Na kartě už nejsou oprávnění téměř pro žádné programy. Může mi to někdo vysvětlit? Viz příloha. Na tohle, obávám se, už ani refresh nepomůže...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #1 kdy: 10. 04. 2013, 00:09:44 »
Vysvětlit ne,ale mohu se domnívat,žeto byla stará karta a někdo ji vyměnil,ja jsem dnes měnil cslink za ICE,zapisy na kartách v zakaznické zoně vypadají jinak včetně popisek !Zkus na ni refreš !
« Poslední změna: 10. 04. 2013, 00:14:26 od spyko »
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


vasek812

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #3 kdy: 10. 04. 2013, 08:23:32 »
demokarty jedou v jiném režimu než běžné karty, refresh často nepomůže. Je potřeba vyzkoušet:
1. zda fungují zápisy na kartu, nejlépe posláním nějakého příkazu. Nebo alespoň zajistit okolnosti - jiná čtečka/modul, přegumovat školní gumou kontakty
2. kartu dlooouho (hodiny) nechat v zapnutém přijímači na nějakém TP Skylinku - pokud nebyla nějakou dobu zapnutá. Produkty budou nabíhat postupně.
3. kontaktovat obchoďáka Skylinku, aby ji prověřil a případně znovu nastartoval.
Pokud vše selže, kartu vyhodit a vyžádat si jinou ;).


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #4 kdy: 10. 04. 2013, 09:48:32 »
mám ICE Skylink , kombi a funguje normálně. Jinak pokud se více dní nedívám tak pak někdy déle trvá, nežli se u placených programů "načte/aktualizuje". Já obvykle v takové situaci přes svůj účet u Skylinku sám "reautorizuji" , abych urychlil (reautorizovat je možno i přes call centrum, tedy pokud máte náladu čekat až se dovoláta)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #5 kdy: 10. 04. 2013, 10:38:44 »
Jo tak to je demo/sem slepej/,není to náhodou tak,že to skylink odbourává!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #6 kdy: 10. 04. 2013, 10:48:55 »
Už je to vyřešené. Díky za tipy.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #7 kdy: 10. 04. 2013, 10:50:12 »
a co to spravilo?


pasaman

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #8 kdy: 10. 04. 2013, 14:26:33 »
Radu o použití školní gumy na kartu bych rychle smazal. Posílal jsem několik vadných karet (E6-5 chyba karty) karet na reklamaci do Skylinku a všechny nebyly uznány kvůli mechanickému poškození karty. Karty nebyly nijak poškozeny, pouze přegumovány školní gumou dočista dočista. Tuhle radu rychle zapomenout a pokud karta píše, že je vadná tak tomu věřit a odeslat na reklamaci.
To už se může za chvíli radit aby se karta 7 minut zapékala v troubě na 200°C. 


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Co se děje s kartami Skylink?
« Odpověď #9 kdy: 10. 04. 2013, 15:22:12 »
Radu o použití školní gumy na kartu bych rychle smazal.
Kdo se bojí, nesmí do lesa (znám to i jinak).
Když je ta sklenka zabroušená a když to někdo umí...

Tuhle radu rychle zapomenout a pokud karta píše, že je vadná tak tomu věřit a odeslat na reklamaci.
Demo karty jedou skutečně v jiném režimu jak provozním, tak i obchodním.
Ostatně pokud SC_DRV dá E06, ani bych ji negumoval, ale vyzkoušel v jiné čtečce. Když se na E06 shodnou, poslal bych ji pryč.
« Poslední změna: 10. 04. 2013, 15:54:47 od Petr Svoboda »