Autor Téma: Reklama v obraze - každých pět minut  (Přečteno 5831 krát)

Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama v obraze - každých pět minut
« Odpověď #15 kdy: 07. 04. 2013, 21:12:38 »
Největší neohleduplnost vůči napnutému divákovi je ,když těsně před koncem napínavého filmu dají do obrazu upoutávku na příští pořad.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jana Pechová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama v obraze - každých pět minut
« Odpověď #16 kdy: 07. 04. 2013, 21:30:47 »
Největší neohleduplnost vůči napnutému divákovi je ,když těsně před koncem napínavého filmu dají do obrazu upoutávku na příští pořad.
Tak přesně tohle mi udělali na Barrandově při seriálu Dr. Halifaxová, s tím rozdílem, že ten film měl hodně poklidné tempo a při jediné akčnější scéně ke konci nebylo pořádně vidět, co se vlastně stalo, protože upoutávka v obraze překryla klíčovou část. Byl to první díl tohoto seriálu a zároveň pro mě i poslední, který jsem viděla, po téhle zkušenosti jsem usoudila, že znovu čekat dvě hodiny na rozuzlení, které není sledovatelné si pro příště odpustím.


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama v obraze - každých pět minut
« Odpověď #17 kdy: 07. 04. 2013, 21:44:10 »
To nás, promítače, učili v Klánovicích v Kinotechnice.Nikdy před koncem filmu nezvonte na uvaděčky, že je konec filmu.Slyší to i diváci.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama v obraze - každých pět minut
« Odpověď #18 kdy: 08. 04. 2013, 00:16:27 »
Nedávno byla zase zcela mimo Prima Cool. Uváděli něco s titulky a upoutávka překryla asi 1/3 textu.  ::)  V TV se už zjevně nemyslí, jen se tupě plní představy na hlavu padlých markeťáků. Čím víc upoutávek, tím víc Adidas :-)


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama v obraze - každých pět minut
« Odpověď #19 kdy: 08. 04. 2013, 00:42:38 »
Citace
Ale na maximum už mě delší dobu vytáčí (tuším) Spektrum. Aby mě při sledování nějakého zajímavého např. vědeckého dokumentu zhruba každých 15 - 20 minut posílali na zhruba 5 - 7 minut do ledničky nebo na záchod, to už je fakt děs.
Už několikrát se mi stalo, že jsem do konce dokumentu kvůli reklamě nevydržel a naštvaný jsem šel raději spát, protože musím ráno do práce. V podstatě mě reklamy okrádají o moje předplacené pořady.
Já jsem se naivně domníval, že když si ten příjem platím, že bude bez těch zas... zk... (autocenzura) všivých reklam!
Za poslední dobu mám ještě k tomu dojem, že už to pomalu začíná být monotematická nuda. Nekonečné telenovely o dřevorubcích, kamionech na ledě, zastavárny apod.?? Uznávám ale, že co se nelíbí mně, líbí se spoustě jiných lidí...

Ještě lepší je Discovery. 10 min. filmu-10min reklam a upoutávek-a tak pořád dokola. To se fakt nedá. Právě kvůli tomuto uvažuju,že zrušim kabelovku.
V tomto ZLATÝ ZOOM.
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama v obraze - každých pět minut
« Odpověď #20 kdy: 08. 04. 2013, 05:06:27 »
to stejný AXN reklamy po 12 minutách a seriály který jedou na Nově a Primě to není tv channel, ale kanál doslova a dopísmene