Autor Téma: Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového  (Přečteno 21776 krát)

Joey51

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 60
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #15 kdy: 29. 04. 2013, 17:13:36 »
Nemá někdo kontakt na p. Iva Brabce? Nejlíp e-mail. Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pinta finta

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #16 kdy: 29. 04. 2013, 19:20:32 »
Díval jsem se dnes a stále je tam ten TEST nechápu jak už skoro 2 týdny můžou mít zpoždění s tou pozicí pro Retro Music Television :(. Psal jsem e-mail na Retro a odpověd je následující: provozovatel DVBT má bohužel zpoždění se zahájením vysílání z technických důvodů.
Doufáme, že vše bude vyřešené v co nejkratším termínu. Děkujeme za pochopení. Nemá někdo info zda už se něco děje? Nejlíp od p. Ivo Brabce.

Třeba se Brabec bojí, že ho staroušci umlátěj bačkorama, když jim to zase vypne. (vtip...  :-[)


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #17 kdy: 29. 04. 2013, 20:12:55 »
Nechápu na co ten multiplex vůbec existuje když na něj s prominutím s*rou, tv noe (formát obrazu) nejsou schopni dát do pořádku už 3/4 roku a to jsem jim už 2 psal mailem. :-(


Martin Kadaník

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
    • SMIDLIB
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #18 kdy: 29. 04. 2013, 21:32:04 »
TV RTM nikdy pořádně nereagovala na technické dotazy, už za doby analogu. Vůbec je nezajímá nekvalitní pokrytí a to, že jej naladí jen pár vyvolených tak z Hanychova. Vzpomínám, jak TV RTM při spouštění digitálu hlasitě prohlašovala, že spustí dokrývač i pro Frýdlant. O tom jejich sportovním kanále nemluvě. Nikdy k tomu nedojde, se ví, kde by na to vzali. Ale jinak fakt nemá cenu posílat jim dotazy, stejně nikdo nezareaguje.


Miroslav Laduna

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 235
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #19 kdy: 29. 04. 2013, 21:56:23 »
No, tak co se týká pokrytí. Toto jsem probíral s panem Chlebíkem a na začátku léta 2012 mělo být provedeno zvýšení umístění anténního systému tak, aby se signál šel nad stromy. Netuším, zda to proběhlo.
Pokud by to proběhlo, a modulátor na vysílací straně by byl nastaven na vhodné hodnoty, pak si myslím, že Liberec mohl být pokryt dobře.
Co se týká poměrů stran obrazu, tak naprosto stejně to pan Brabec plácá v Budějovicích.
Né, že by to někdo sliboval, ale Retro v ČB také není.
Znovu napíšu, že nechápu, proč došlo ke snížení výkonu u vysílače Plzeň Košutka RS1 a to v době, kdy se jednalo o jedinou regionální síť v Plzni. Dnes už víme, že tam testovala nečekaně i RS 7.
Pana Brabce ale nechci poškozovat, tak se zdržím dalších komentářů.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


David Tomek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #20 kdy: 30. 04. 2013, 09:12:54 »
Pro Miroslav Laduna: Dobré ráno. Bydlím pod můstky a často chodíme kolem zmíněného vysílače. Vím, že k navýšení došlo, nicméně jsem čekal, že půjde vysílač ještě výš. Tady je pro obrázek pohled z kamery. Vysílač je na spodní budově (blíže kameře).
http://www.holidayinfo.cz/zima/kamera.php?lang=1&ro=1&cntry=1&rg=28&loc=1&cat=7&cam=3111&pic=0&vid=0&gstart=0&raw=#


Martin Kadaník

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
    • SMIDLIB
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #21 kdy: 30. 04. 2013, 10:39:22 »
Ano, jinak fotky toho vysílače ReVi mám tady: http://smidlib-vysilace.rajce.idnes.cz/Liberec_-_Horni_Hanychov%2C_skok._mustky_budova_u_doskociste/. Mimochodem k tomu zvýšení došlo již na konci listopadu 2011 a od té doby tak zůstal. Původně chtěli ten vysílač na Skalku, ale to jim ČTÚ nepovolil kvůli vysílači Krásné.


Joey51

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 60
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #22 kdy: 30. 04. 2013, 16:10:00 »
Nějaké Dokumenty od ČTU nebo oficialni webovka regionalni site 3 = zbytečná námaha, otázka


Miroslav Laduna

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 235
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #23 kdy: 30. 04. 2013, 22:02:01 »
Pro jaro 2012 bylo v plánu antény přemístit na stožár osvětlení přímo pod doskočištěm. Souřadnice GPS 50° 44' 03,2'' , 14° 59' 49,5''.
Jen pro sdělení tehdejšího záměru.


Dominik Laskaj

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #24 kdy: 01. 05. 2013, 19:13:45 »
Tak RETRA se v Regionální síti 3 v Liberci nedočkáme. Info z facebooku Retra: 
"Bohužel nám nakonec provozovatel sdělil, že nemá volnou pozici, i když již byla přislíbena, a mělo být zahájené vysílání."


pinta finta

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #25 kdy: 01. 05. 2013, 21:15:13 »
Tak RETRA se v Regionální síti 3 v Liberci nedočkáme. Info z facebooku Retra: 
"Bohužel nám nakonec provozovatel sdělil, že nemá volnou pozici, i když již byla přislíbena, a mělo být zahájené vysílání."

Tak jsem měl nakonec pravdu. Než aby pan Brabec donutil těch pár důchodců, co chytají Šlágr v reg.MUXu naladit si ho v MUX3, tak jim ho tam radši nechá běžet a my máme smůlu.  >:(


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #26 kdy: 02. 05. 2013, 06:33:44 »
Mě to bylo jasné hned od začátku ze s tím jejich přístupem si to každý zákazník radši rozmyslí. No nic alespoň vím na čem jsem a mužů tu pozici test ze své telky vymazat zrovna tak jak šlágr z mux 3. ;-)


Michal Pavlíček

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • Mobilenet.cz
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #27 kdy: 02. 07. 2013, 22:46:34 »
Fungují vám programy šířené z této sítě?
Dnes ráno (úterý) šla pouze TV RTM a TEST (Šlágr). Regionálnítv.cz a TV Neo vysílaly pouze zvuk. Aktuálně nejde ani jeden ze čtyř programů, pouze černá obrazovka.


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #28 kdy: 03. 07. 2013, 00:03:45 »
Fungují vám programy šířené z této sítě?
Dnes ráno (úterý) šla pouze TV RTM a TEST (Šlágr). Regionálnítv.cz a TV Neo vysílaly pouze zvuk. Aktuálně nejde ani jeden ze čtyř programů, pouze černá obrazovka.
Z Liberce teď o půlnoci vidím v pořádku všechny programy i se zvukem.
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Síť 3, multiplex ReVi - Co nového
« Odpověď #29 kdy: 03. 07. 2013, 07:15:34 »
Ano též potvruzuji, koukal jsem včera večer i dnes ráno a všechny fungují. Vratislavice.