Autor Téma: Slučovač 52 + 56. kanál  (Přečteno 10887 krát)

Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:Slučovač 52 + 56. kanál
« Odpověď #45 kdy: 15. 03. 2013, 18:08:07 »
Fotky poskytnu až bude vše hotové. Nebojte ;) Rád si poslechnu jaký jsem amatér, nicneuměl a že vám fušuju do řemesla.
no docela se těším...
Honda Enduro Team

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slučovač 52 + 56. kanál
« Odpověď #46 kdy: 15. 03. 2013, 19:50:34 »
Opět... nepochopeny zůstaly dobře míněné komentáře.
Asi jsem debil. Vůbec nechápu, co se pan Brašule snaží sdělit. Mohlo by to být pro blbce polopatě? Děkuji


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:Slučovač 52 + 56. kanál
« Odpověď #47 kdy: 15. 03. 2013, 20:13:58 »
Opět... nepochopeny zůstaly dobře míněné komentáře.
Asi jsem debil. Vůbec nechápu, co se pan Brašule snaží sdělit. Mohlo by to být pro blbce polopatě? Děkuji
..a není to už fuk, vlákno se stejně o ničem
Honda Enduro Team


mirin1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slučovač 52 + 56. kanál
« Odpověď #48 kdy: 16. 03. 2013, 04:23:45 »
Bez patřičné měřící techniky lze docílit velmi dobrého výsledku pouze za tzv. TRIVIÁLNÍCH podmínek, tzn. příjem z jediného, nepříliš vzdáleného vysílače (nejlépe s přímou viditelností), za použití ověřené a optimální antény, řádně smontované a opatřené řádně provedeným koaxeiálním přívodem, vč. všech konektorů. O zesilovači zde nepíši úmyslně.

Vaše lkaní zde,že profesionálové Vám nechtějí odpovědět na Vaše "primitivní" otázky, lze přirovnat k dotazu - jak projet (zledovatělou) zatáčku, když mám auto Octavia. Zde to samozřejmě i laik cítí, že tu chybí podstatné INFORMACE. Pochopte proto, že ani anténařina není a nemůže být rovnice o dvou neznámých. No a nakonec si laskavě uvědomte,že pokud se konečně nezačně za kvalifikovanou práci řádně platit, tak za 10-20 let tu již nebude nikdo,kdo to bude pořádně umět a budou zde jen "radilové z pracáku", kteří budou tajně brát provize od dovozců různých krámů a Vám je vehementně doporučovat. Dokonce mám pocit,že tato doba již začala.
Souhlasím.Jelikož se v oboru pohybuji,sice ne jako profík tak musím potvrdit že bez řádného změření to zkrátka nejde.Nevědět jaké hodnoty mám na anténě,těžko bych navrhoval nějakou anténí sestavu.


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slučovač 52 + 56. kanál
« Odpověď #49 kdy: 17. 03. 2013, 11:08:11 »
Aha ??? Já si dodneska myslel, že slučovač je jenom jeden. A on je pro každou úroveň signálu na anténě jiný. To jsem nevěděl. Já si dodneska myslel, že se musí před sloučením srovnat úrovně signálů. A ono nemusí, ale pak existuje hafo slučovačů, které se nasazují podle různých úrovní na anténě.
Původní dotaz zněl, jaký slučovač. Nic víc, nic míň. Odborníci ovšem navrhují celý systém...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0