Autor Téma: Román pro muže  (Přečteno 3003 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Román pro muže
« kdy: 10. 02. 2013, 19:00:29 »
Minulý týden nova vysílala ve 20.20 film Román pro muže, opakovala jej na druhý den odpoledne na Cinemě.
Neměla by dostat pokutu za to, že to vysílala před 22 hodinou?
Objevují se tam slova jako k***t nebo č***k atd.
Kdyby to bylo na PRIMĚ, tak to rada dávno řeší, viz.Ano šéfe, kdy jej Prima jednou musela přesunout až na 22.hod. a pak to začla vypípávat.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Román pro muže
« Odpověď #1 kdy: 10. 02. 2013, 19:02:39 »
Umíš psát nebo telefonovat? Jestli ano, tak: http://www.rrtv.cz/cz/static/kontakty/index.htm


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:Román pro muže
« Odpověď #2 kdy: 10. 02. 2013, 19:04:43 »
Toto je vlákno o DVB-S, vlákno o tv programech je jinde!
Honda Enduro Team


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #3 kdy: 10. 02. 2013, 19:49:40 »
tak nově zatopíme :D


Michal Kolesa

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 109
    • ICQ komunikátor - 149413489
    • MSN komunikátor - michal_kolesa@msn.com
    • Zobrazit profil
    • Michal Kolesa - oficiciální osobní webová stránka
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #4 kdy: 10. 02. 2013, 21:17:08 »
Mě spíš vadí, že v zákoně je slova "může ovlivnit vývoj ...

ale zákon neřeší, že každý jedinec je jiný, jsou děti co v 5 letech mají sprostší slovník než dlaždič a jsou děti, které sprostá slova poznávají až v pubertě.

Takže je to defakto spíš "zbytečná byrokracie" pro televize, když dítě si může nevhodný film stáhnout z netu a pustit si jej ve 3 hodiny odpoledne
Michal Kolesa 29 let,Invalidní důchodce,Vyučen: elektrikář - silnoproud,Maturita:Strojírenství,Zájmy: Sledování televize se svým ufounkem E.T.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #5 kdy: 10. 02. 2013, 21:53:14 »
Člověče, už jste napsal 502 příspěvků (!!!) a furt to neumíte vrznout do správný sekce? To snad neni možný...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #6 kdy: 10. 02. 2013, 22:22:26 »
Člověče, už jste napsal 502 příspěvků (!!!) a furt to neumíte vrznout do správný sekce? To snad neni možný...
Kdyby už někdo konečně opravil nebo třeba i zrušil ten odkaz na hlavní stránce, tak nebude co přesouvat.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #7 kdy: 11. 02. 2013, 06:48:16 »
To sú problémy.... Viac takýchto divákov a máte v ČR druhú časovú oponu ako bude v SR od 1.4.2013.... Všetky pozerateľné filmy sa presunú po 22,00 hod (tie čo mali dnes označenie od 15 rokov) a na reprízy v dopoudňajších / popoludňajších hodinách môžme zabudnúť. Pokiaľ to budú teelvízie dodrživať, tak prestanú vysielať asi aj telenovely a od rána do večera pôjdu kontrolované diskusné debaty.

Pokiaľ to autor príspevku myslí vážne a nejde o iróniu, tak mu doporučujem aby sa zdržiaval medzi školákmi vo veku 7-10 rokov (ale mnohokrát aj medzi deťmi z materskej škôlky) - to by sa dozvedel nových nadávok. Čo by chudák robil, ak by mal pred 50 rokmi niekde na dedine vysvetľovať čo robí obecný bujak (alebo cap) s kravami a kozami?
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Jvic

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • ICQ komunikátor - 193769181
    • Zobrazit profil
    • DVB-T2
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #8 kdy: 11. 02. 2013, 09:41:56 »
Člověče, už jste napsal 502 příspěvků (!!!) a furt to neumíte vrznout do správný sekce? To snad neni možný...

To snad nemyslíte vážně. VY tu máte CHYBU. Nejste jí schopni opravit a budete někoho poučovat??? To je problém to opravit?

Být Váma tak radši mlčím a dělám že se nic nestalo  ;)

« Poslední změna: 11. 02. 2013, 11:16:13 od Lukáš Polák »
Píši na informační web DVB-T2 o digitálním vysílání a informačný web tiež pre Slovákov www.dvb-t2.sk.


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #9 kdy: 11. 02. 2013, 10:31:30 »
Člověče, už jste napsal 502 příspěvků (!!!) a furt to neumíte vrznout do správný sekce? To snad neni možný...

To snad nemyslíte vážně. VY tu máte CHYBU. Nejste jí schopni opravit a budete někoho poučovat??? To je problém to opravit?

Být Váma tak radši "držím hubu" a dělám že se nic nestalo  ;)

Ano z Hlavního témata se zložením přesune automaticky na DVB-S pokaždé a vždy,to je pravda,taky jsem si toho už všiml,no hold změnit to zřejmě NEJDE nebo ano?!!  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #10 kdy: 11. 02. 2013, 10:58:14 »
Člověče, už jste napsal 502 příspěvků (!!!) a furt to neumíte vrznout do správný sekce? To snad neni možný...
Kdyby už někdo konečně opravil nebo třeba i zrušil ten odkaz na hlavní stránce, tak nebude co přesouvat.
On je to ale zásadní problém tohoto fóra, jeho naprosto špatný design. Ze začátku jsem ho nebyl schopen vůbec číst, ale po čase jsem si zvykl. Jenže jenom proto, že automaticky přeskočím vše, mimo samotných komentářů. A teď porovnejte velikost nadpisu fóra "Fórum Digizone.cz » Hlavní témata » Televizní stanice a jejich program » Román pro muže" s velikostí jiných textů na stránce a dojde vám, že tohle každý absoltně přehlédne. Kdyby se tu někdo zamyslel a udělal věci velké a umístěné podle podstatnosti a nejak mu to zrovna padlo pod ruku, tak tu nebude ani problém se špatným zařazením.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #11 kdy: 11. 02. 2013, 11:17:54 »
Chybu při zakládání nových témat z titulky DigiZone.cz, kdy příspěvky automaticky padají bez možností změny do sekce Satelitní televize, a to bez možnosti změny, jsem nahlásil našim programátorům. Doufám, že se tím brzy budou zabývat.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #12 kdy: 11. 02. 2013, 12:07:38 »
tak perfektní, páni programátoři konečně upravili fórum tak, aby ten odkaz z titulky byl fuč, palec nahoru :-)
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


Michal Kolesa

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 109
    • ICQ komunikátor - 149413489
    • MSN komunikátor - michal_kolesa@msn.com
    • Zobrazit profil
    • Michal Kolesa - oficiciální osobní webová stránka
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #13 kdy: 11. 02. 2013, 14:24:58 »
Chybu při zakládání nových témat z titulky DigiZone.cz, kdy příspěvky automaticky padají bez možností změny do sekce Satelitní televize, a to bez možnosti změny, jsem nahlásil našim programátorům. Doufám, že se tím brzy budou zabývat.

Já mám trošku jiný problém

Nechodí mi emaily o nových příspěvkách ve foru ve slodvaných tématech (klik na tlačítko Upozornit)
Michal Kolesa 29 let,Invalidní důchodce,Vyučen: elektrikář - silnoproud,Maturita:Strojírenství,Zájmy: Sledování televize se svým ufounkem E.T.


Michal Kolesa

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 109
    • ICQ komunikátor - 149413489
    • MSN komunikátor - michal_kolesa@msn.com
    • Zobrazit profil
    • Michal Kolesa - oficiciální osobní webová stránka
    • E-mail
Re:Román pro muže
« Odpověď #14 kdy: 11. 02. 2013, 14:52:32 »
Něco mě napadlo, v čem by mohl být problém

Když v emailu kliknu na Odpověď si můžete prohlédnout na: a NEJSEM přihlášený, tak se mi do uživateslkého účtu nepřipíše "přečtení" , tudíž se mi další emaily nepošlou

Takže by asi chtělo upravit, script, aby se vynutilo přihlášení.
Michal Kolesa 29 let,Invalidní důchodce,Vyučen: elektrikář - silnoproud,Maturita:Strojírenství,Zájmy: Sledování televize se svým ufounkem E.T.