Autor Téma: UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC  (Přečteno 69985 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #30 kdy: 10. 02. 2013, 18:29:24 »
Aktuální ovšem jen do zítřka, protože zítra to UPC pěkně rozvrtá. A to máme zítra dostat nový settopbox, takže to asi dopadne tak, že se dopoledne naladí a odpoledne se může znovu přelaďovat. Ale snad už aspoň konečně přidají ten slibovaný Animal Planet HD.
UPC settopbox si nové stanice najde sám, takže pokud vám nevadí jejich uspořádání, není nutné ladit znova. Zato já si se Samsungem opět užiju  ::)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #31 kdy: 10. 02. 2013, 18:44:20 »
Samsung Channel Editor. Ale to se divím, že to neznáš? Leda by ten Samsung byla nějaká stoletá vykopávka, kde to nejde...


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #32 kdy: 10. 02. 2013, 18:54:33 »
Samsung Channel Editor. Ale to se divím, že to neznáš? Leda by ten Samsung byla nějaká stoletá vykopávka, kde to nejde...
Samozřejmě znám, ale už jsem tady psal, že u B řady jaksi nefunguje. Takže pěkně ručně klikat. 3 roky stará TV (model 2009) mi jako vykopávka ještě nepřijde, všechno potřebné má.


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #33 kdy: 10. 02. 2013, 19:00:57 »
I s rádii je to 165 stanic, takže za půl hoďky nemáš co dělat. Znám to z vlastní zkušenosti díky monitoru s TV tunerem, taky Samsung, kde to bohužel taky jinak nejde :D


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #34 kdy: 10. 02. 2013, 20:05:25 »
UPC settopbox si nové stanice najde sám, takže pokud vám nevadí jejich uspořádání, není nutné ladit znova. Zato já si se Samsungem opět užiju  ::)
Asi jsem se špatně vyjádřil, samozřejmě samotné ladění je otázkou chvilky, ale následné třídění něco zabere, protože přiznejme si, jen asi málo komu může vyhovovat seřazení dle UPC. Ale uznávám, taková otrava jako u Samsungu to nebude. Jeden má otec, také zákazník UPC, takže i s tím zmiňovaným Samsung Channel Editorem, který u něj naštěstí funguje, bude mít o zábavu na odpoledne a podvečer postaráno. Myslím že mohu směle říct, že otcova příští TV už Samsung nebude  :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #35 kdy: 10. 02. 2013, 20:08:52 »
To jsi ještě neviděl třeba TV Philips, tam je to teprve sadomaso roztřídit stanice. Zlatý Samsung!


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #36 kdy: 10. 02. 2013, 20:39:33 »
Taky je otázka, jestli to bude nutné třídit. UPC může pro své STB vygenerovat nový seznam, ale dokud neprohodí stanice přímo v muxech, tak se to běžných TV nijak nedotkne.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #37 kdy: 10. 02. 2013, 21:00:00 »
To jsi ještě neviděl třeba TV Philips, tam je to teprve sadomaso roztřídit stanice. Zlatý Samsung!
U Philipsů je zjevně víc verzí. nedávno jsem tu ladil nějaký kousek. Třídit se dalo bez problémů, zato jsem málem nenašel to ladění. Tatarský překlad zněl vyhledání služby.


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #38 kdy: 10. 02. 2013, 21:10:29 »
Klon možná proto, že tady nelezu nikomu do zadku, aby mě tady milostivě nechal ....
Způsob, jak zde každý působí, je na něm samotném. Pokud někdo považuje slušnost za lezení do zadku, tak asi také považuje za normální se vnucovat někam, kde ho někdo nechce a smysl bytí vidí ve vnucování svých názorů ostatním za každou cenu ne zrovna přijatelnými metodami.  :P
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #39 kdy: 10. 02. 2013, 21:19:27 »
Jestli budu nebo nebudu psát na veřejném webu, to si ještě s dovolením rozhodnu vždycky sám a bez ohledu na to, jestli někdo někoho chce nebo nechce. Pokud nechce, tak si může udělat privátní diskuzi, přizvat tě do party a tam se můžeš s dotyčným poplácávat po ramenách, jak jste nenahraditelní pro svět...


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #40 kdy: 10. 02. 2013, 21:25:11 »
Jestli budu nebo nebudu psát na veřejném webu, to si ještě s dovolením rozhodnu vždycky sám a bez ohledu na to, jestli někdo někoho chce nebo nechce.
Na to má každý zdejší host plné právo. Jen je smutné, že právě ve Vašem případě si své dobré jméno v odborných vědomostech kazíte způsobem komunikace s těmi, kteří mají jiné názory a končí to vaší blokací a dalším x-tým nickem. Čili to také něco naznačuje a opakování situace to jen potvrzuje.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #41 kdy: 10. 02. 2013, 21:32:47 »
Moje blokace je tady z osobních důvodů a nějaká ta hádka v diskuzi je vždycky akorát zástupný problém, což dokládá i to, že druhá strana sporu - byť by psala ještě víc urážlivěji - zůstává. Toto bys už taky mohl vědět...


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #42 kdy: 10. 02. 2013, 21:45:06 »
Moje blokace je tady z osobních důvodů a nějaká ta hádka v diskuzi je vždycky akorát zástupný problém, což dokládá i to, že druhá strana sporu - byť by psala ještě víc urážlivěji - zůstává. Toto bys už taky mohl vědět...
O osobních důvodech nepochybuji, i když by bylo možná přesnější mluvit o osobnostních důvodech. Přiznám se, že mě věčné hádky, nyní Sedliského, s ostatními moc nezajímají, protože poctivěji pročítám jen odborná témata. Hádky příznivců a odpůrců jednotlivých stanic a pořadů nesleduji a jsou mi konfliktní výrazy v nich obsažené lhostejné na obou stranách.

Když se ale vrátím na začátek této přestřelky, bylo nutné použít ten Váš tón nesouhlasu s mým upozorněním na možný problém s aktivací CA modulu pro DVB-C tuner u některých TV? A o tom to všechno je....
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #43 kdy: 10. 02. 2013, 21:53:49 »
Ten můj tón byl až na tvoji následnou reakci, kdy prostě neumíš uznat chybu a snažíš se za každou cenu nějak obhájit co napíšeš, i kdyby to byla hloupost sebevětší :)


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #44 kdy: 10. 02. 2013, 22:02:26 »
Možná ale byla ta moje "hloupost sebevětší" pro tazatele srozumitelnější, než Váš výpad a snaha o obhajování tvrzení, že neznalém dotyčnému bude CA modul fungovat automaticky ve všech zařízeních ve standardním nastavení.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další