Autor Téma: UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC  (Přečteno 69983 krát)

gofy13

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« kdy: 07. 02. 2013, 21:11:02 »
Ahoj,

hledal jsem na foru,ale nic moc jsem nenasel...mel bych 2 dotazy :

1.nyni mam TV od UPC (kabelovku primo nepotrebuji,ale kdyz je, tak proc ne... a neni v balicku u upc za tolik penez uz) ,ale treba mi nekdo poradi uplne jinou sluzbu.. napr SKYLINK nebo neco jineho, mate nejaky tip ? Jit od UPC,ale ke komu ? Co chci za programy ? nic specifickeho to byt nemusi, ale obcas se divame na nejake kabelove programy

2. kdyz uz bych zustal u UPC, tak poradite nejaky kvalitni settopbox misto toho ,ktery UPC prodava a stoji predevsim 5000kc!!! jedna se konkretne o zarizeni > HD PVR box -info zde
Kód: [Vybrat]
http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-zarizeni-digitalni-televize/hd_pvr/
vsem moc dekuji za tipy a rady,

gofy

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #1 kdy: 07. 02. 2013, 23:14:42 »
Ahoj,

hledal jsem na foru,ale nic moc jsem nenasel...mel bych 2 dotazy :

1.nyni mam TV od UPC (kabelovku primo nepotrebuji,ale kdyz je, tak proc ne... a neni v balicku u upc za tolik penez uz) ,ale treba mi nekdo poradi uplne jinou sluzbu.. napr SKYLINK nebo neco jineho, mate nejaky tip ? Jit od UPC,ale ke komu ? Co chci za programy ? nic specifickeho to byt nemusi, ale obcas se divame na nejake kabelove programy

2. kdyz uz bych zustal u UPC, tak poradite nejaky kvalitni settopbox misto toho ,ktery UPC prodava a stoji predevsim 5000kc!!! jedna se konkretne o zarizeni > HD PVR box -info zde
Kód: [Vybrat]
http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-zarizeni-digitalni-televize/hd_pvr/
vsem moc dekuji za tipy a rady,

gofy
Vezměme to popořadě. Nenapsal jste, jakou TV od UPC máte. Ani moc prý o ní nestojíte, ale chcete poradit alternativu. Podle jakých parametrů? Sám nevíte, co chcete za programy. Pokud máte kabelovku, je snad obvyklé, že se občas na programy v ní obsažené díváte. Žádná extra kategorie "kabelový program", až na vzácné vyjímky, neexistuje. Pokud se tedy nerozhodnete, na které stanice, což je výstižnější pojmenování než programy, se chcete opravdu dívat, nežádejte rady od druhých. Někdo miluje sport, někdo naučné filmy, někdo seriály, někdo muziku, někdo show, někdo erotiku, ale o co stojíte Vy, snad nevíte ani Vy sám. A chcete radit?

Existují alternativy k HD PVR od UPC. Ale kvalitu očekáváte za nižší cenu? Tu ještě zvedne nutný CA modul, bez kterého by UPC nefungovalo. Ale, chcete vlastně náhradu za HD PVR box? Opět píšete jen o kvalitním STB. Co tedy chcete? Začněte u sebe, definujte si priority, ty správně zformulujte a potom se zeptejte znovu, aby se na to dalo odpovědět.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


gofy13

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #2 kdy: 08. 02. 2013, 12:13:02 »
No pravdu mate,ale urcite by to slo napsat trochu slusneji cele.

Tv od UPC mam
Kód: [Vybrat]
http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/kombi-komfort/ , obcas se divame na TV paprika, history tv, animal planet, ostatni kanaly jdou naladit uz i na antenu z tech,ktere sledujeme...
CA modul mozny neni, sice mam LED TV od SAMSUNGu, ale bez moznosti pridani CA modulu

a co se HD settopboxu tyce, tak ten od UPC za 5000kc je predrazeny,to jiste uznate sam, takze tady nejde o nejaky smejd za 800kc,ale neco, co ma parametry jako zarizeni od UPC,ale stoji treba 3000kc, uz chapete ? bud chcete poradit a nebo z lidi delat debily, ale v tom pripade se uz ani nevyjadrujte radeji


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #3 kdy: 08. 02. 2013, 12:33:23 »
Balík Kombi Komfort je sám o sobě výhodný už proto, že za samostatný net 60/6 dáš pomalu tolik, co za totéž s TV programy. Takže zrušením si moc nepomůžeš.

Pokud jde o TV, tak neznám ani jeden model od Samsungu, který by neměl CI slot, resp. u nových (ultratenkých) modelů je ten CI slot přes speciální redukci, která se ale dodává přímo s televizorem.


gofy13

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #4 kdy: 08. 02. 2013, 13:01:33 »
jako balik je to super, mne jde spis o ten settopbox, nechce se mi platit porad 50-100kc mesicne za neco,co si muzu koupit. takze klidne zustanu u upc,ale rad bych koupil vlastni pristroj.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #5 kdy: 08. 02. 2013, 13:08:48 »
jako balik je to super, mne jde spis o ten settopbox, nechce se mi platit porad 50-100kc mesicne za neco,co si muzu koupit. takze klidne zustanu u upc,ale rad bych koupil vlastni pristroj.
Spíš pošlete typ TV. Pokud to není nějaká malá úhlopříčka, tak bych se divil, že by neměla CI slot, byť přes redukci.


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #6 kdy: 08. 02. 2013, 13:09:21 »
jako balik je to super, mne jde spis o ten settopbox, nechce se mi platit porad 50-100kc mesicne za neco,co si muzu koupit. takze klidne zustanu u upc,ale rad bych koupil vlastni pristroj.
http://www.videotech.cz/hdtv-prijimace/kabelove-dvb-c/


gofy13

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #7 kdy: 08. 02. 2013, 13:11:38 »
tv mam tuto
Kód: [Vybrat]
http://led-televize.heureka.cz/lg-42sl9000/specifikace/
za odkaz na ty zarizeni dekuji


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #8 kdy: 08. 02. 2013, 13:30:26 »
tv mam tuto
Kód: [Vybrat]
http://led-televize.heureka.cz/lg-42sl9000/specifikace/
za odkaz na ty zarizeni dekuji
Přímo v tom odkazu píšou: Připojení: 15 pin D-SUB vstup, audio vstup (3,5 mm), AV vstup, CI slot, digitální optický výstup., HDMI vstup, USB 2.0. Podle manuálu http://www.lg.com/cz/podpora-vyrobek/lg-42SL9000# by měl být označen jako PCMCIA card slot.


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #9 kdy: 08. 02. 2013, 13:37:56 »
mam LED TV od SAMSUNGu

tv mam tuto http://led-televize.heureka.cz/lg-42sl9000/specifikace/

Takže co vlastně máš? Samsung nebo LG? Navíc ta 4 roky stará LG asi ani nemá DVB-C tuner...


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #10 kdy: 08. 02. 2013, 13:38:15 »
Máte televizi od samsungu a odkaz posíláte na LG. Co tedy vlastně máte?


gofy13

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #11 kdy: 08. 02. 2013, 13:40:45 »
je to LG , ted se omlouvam ja za spatne informace :D

dobra, tak to tam je a co ted ? bohuzel se v tom nevyznam..k cemu je to dobre ?

jakoze bych koupil od UPC CA modul a invetice by byla nejmensi ? neni lepsi koupit nejaky hd set top box radeji ?

dekuji


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #12 kdy: 08. 02. 2013, 13:43:08 »
jakoze bych koupil od UPC CA modul a invetice by byla nejmensi ? neni lepsi koupit nejaky hd set top box radeji ?
dekuji
Pokud nepotřebujete automaticky nahrávat, tak je to nejlepší a nejlevnější řešení. Koupíte si od UPC CA modul s kartou, vyjde vás to asi na 1200Kč a máte vystaráno. Jedno dálkové ovládání, vše přímo v TV.


Sedlisky

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #13 kdy: 08. 02. 2013, 13:46:51 »
je to LG , ted se omlouvam ja za spatne informace :D

dobra, tak to tam je a co ted ? bohuzel se v tom nevyznam..k cemu je to dobre ?

jakoze bych koupil od UPC CA modul a invetice by byla nejmensi ? neni lepsi koupit nejaky hd set top box radeji ?

dekuji
CA modul potřebuješ každopádně. A buď má TV kabelový tuner a budeš to přijímat přímo v ní, anebo nemá a pak si dokoupíš nějaký kabelový STB, viz odkaz výše.


gofy13

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC vs ostatni + alternativy set-top-boxu od UPC
« Odpověď #14 kdy: 08. 02. 2013, 14:05:54 »
aha, a muzu jeste dotaz k tem pristrojum z
Kód: [Vybrat]
http://www.videotech.cz/hdtv-prijimace/kabelove-dvb-c/ , kdbych koupil nejakej STB od tama, tak potrebuji take koupit ten CA modul ? protoze na webu od UPC jsou ty prijimace a tak jsem myslel,ze neni potreba CA modulu uz, proto nechapu proc bych ho musel mit v kombinaci se STB, a to je doufam muj posledni dotaz :)  dekuji Vsem za rady