Autor Téma: Regionální síť 7 - Zlín  (Přečteno 58052 krát)

David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #45 kdy: 04. 05. 2013, 13:50:51 »
Aktuální info - 41. kanál na Jižních Svazích ještě dneska dopoledne nemohl jet, protože tam ještě nebylo vybavení. Jak u někdo píše výše, v nejbližší době má být namontován a spuštěn. Ten termín v půlce května odpovídá.
Ano,že má jet Zlín do dvou týdnů mám od známého ze Zlína,co se živí montáží Sat a Tv techniky.
Tak uvidíme
tak to je faaaakt hodně kvalitní zdroj :-)
jako byste se ptal ukrajince co maká v rukavicích na stavbě dálnice, kdy se začne stavět třeba R52 :-)
Tak sorry,že tu vůbec něco píšu,ale kontakt na Pařeza jaksi nemám  :'(
Ale budu se snažit ho získat,aby zde šířené informace nebyly typu "jedna paní povídala".
Ty tu ale furt stejně budou,alespoň co se týče tohoto Muxu.Není prostě z kama brát...
Až budu mít přímo vyjádření Pařeza i s vlastnoručním podpisem,tak to sem hodím!
Spokojen,pane Kříž?  ;)
mně je to jedno, věřte si čemu a komu chcete :-) ale napsat "bude to tak a tak" a jako zdroj uvést to co jste uvedl, je takové, no, naivní...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


VITEK2442

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 557
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #46 kdy: 04. 05. 2013, 14:14:33 »
Aktuální info - 41. kanál na Jižních Svazích ještě dneska dopoledne nemohl jet, protože tam ještě nebylo vybavení. Jak u někdo píše výše, v nejbližší době má být namontován a spuštěn. Ten termín v půlce května odpovídá.
Ano,že má jet Zlín do dvou týdnů mám od známého ze Zlína,co se živí montáží Sat a Tv techniky.
Tak uvidíme
tak to je faaaakt hodně kvalitní zdroj :-)
jako byste se ptal ukrajince co maká v rukavicích na stavbě dálnice, kdy se začne stavět třeba R52 :-)
Tak sorry,že tu vůbec něco píšu,ale kontakt na Pařeza jaksi nemám  :'(
Ale budu se snažit ho získat,aby zde šířené informace nebyly typu "jedna paní povídala".
Ty tu ale furt stejně budou,alespoň co se týče tohoto Muxu.Není prostě z kama brát...
Až budu mít přímo vyjádření Pařeza i s vlastnoručním podpisem,tak to sem hodím!
Spokojen,pane Kříž?  ;)
Tady jsou ty kontakty:RNDr. Radim Pařízek
Jednatel
Digital Broadcasting s.r.o.
E parizek@multiplex4.cz

Ing. Martin Roztočil
Ředitel vnějších vztahů
Digital Broadcasting s.r.o.
E roztocil@multiplex4.cz


wochomurka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #47 kdy: 04. 05. 2013, 14:25:16 »
Aktuální info - 41. kanál na Jižních Svazích ještě dneska dopoledne nemohl jet, protože tam ještě nebylo vybavení. Jak u někdo píše výše, v nejbližší době má být namontován a spuštěn. Ten termín v půlce května odpovídá.
Ano,že má jet Zlín do dvou týdnů mám od známého ze Zlína,co se živí montáží Sat a Tv techniky.
Tak uvidíme
tak to je faaaakt hodně kvalitní zdroj :-)
jako byste se ptal ukrajince co maká v rukavicích na stavbě dálnice, kdy se začne stavět třeba R52 :-)
Tak sorry,že tu vůbec něco píšu,ale kontakt na Pařeza jaksi nemám  :'(
Ale budu se snažit ho získat,aby zde šířené informace nebyly typu "jedna paní povídala".
Ty tu ale furt stejně budou,alespoň co se týče tohoto Muxu.Není prostě z kama brát...
Až budu mít přímo vyjádření Pařeza i s vlastnoručním podpisem,tak to sem hodím!
Spokojen,pane Kříž?  ;)
Tady jsou ty kontakty:RNDr. Radim Pařízek
Jednatel
Digital Broadcasting s.r.o.
E parizek@multiplex4.cz

Ing. Martin Roztočil
Ředitel vnějších vztahů
Digital Broadcasting s.r.o.
E roztocil@multiplex4.cz
Nebudem se kvůli tomu handrkovat,ne?Já jsem nepsal že to tak bude,já jsem včera psal,že asi do dvou týdnů.Může být,ale nemusí.Věřím ale,že se to budou snažit rozchodit co nejřív.
Vídím,že nám naběhly kontakty  :D Nemyslím si ovšem,že se zrovna některý z těch dvou pánů bude obtěžovat nám odpovědět.
Taky už jsem se párkrát snažil něco vyzvědět z DB,neodepsali.


zerony63.mojeid.cz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #48 kdy: 04. 05. 2013, 14:32:26 »
Dnes okolo 14 hodiny se začalo na síti pracovat. Z tohoto důvodu bylo dočasně vypnuto šíření MUX4. 42 Druhý kanál je nedostupný. Tak že by přece?


hc94

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #49 kdy: 04. 05. 2013, 16:11:33 »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


zerony63.mojeid.cz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail


Vendelín Skočdopole

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #51 kdy: 04. 05. 2013, 16:37:35 »
Teď 16:36 MUX 4 nejede, před chvilkou jel. Takže s tím asi fakt něco dělají na tom Segmentu  :)

***16:38 MUX4 zase jede.
« Poslední změna: 04. 05. 2013, 16:39:10 od Vendelín Skočdopole »


sibelius

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #52 kdy: 04. 05. 2013, 17:37:28 »
Už to jede!!! Takže v 17.30 naladěno ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD. Paráda:-) (a pak nějaké nepodstatné kraviny, které asi už jedou dýl v různých muxech, ale nebyl důvod ladit)
« Poslední změna: 04. 05. 2013, 17:51:10 od sibelius »


Jakub Ambroz

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 153
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #53 kdy: 04. 05. 2013, 19:16:59 »
A jede to těmi 500W nb 10 kW? http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t/regionalni-sit-7 nemají tam překlep u zlína? ,,do 1.5. ,,jen´´ 10000 W´´ a teď 500W  :o divné....
« Poslední změna: 04. 05. 2013, 19:18:42 od Jakub Ambroz »
DVB-T: Samsung UE26D4003
            Samsung UE32C6000
TechniSat digi Pal TX 2
Příjem téměř všech hlavních CZ(mux1,2,3,4,RS7,RS8), SK(1,2,3,4), PL 2,3 mux (krom 1 muxu skrz stejný kanál RS7), AT 2 hlavní muxy ;)


sxc

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #54 kdy: 04. 05. 2013, 19:29:33 »
A jede to těmi 500W nb 10 kW? http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t/regionalni-sit-7 nemají tam překlep u zlína? ,,do 1.5. ,,jen´´ 10000 W´´ a teď 500W  :o divné....

Víc než 500W nebude, bohužel.


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #55 kdy: 04. 05. 2013, 19:33:31 »
Zdravím. To slovo "JEN" smažu. Bohužel jsem to kopíroval u všech vysílačů, kde došlo k navýšení výkonu. U Zlína došlo ke snížení a to slůvko jen mi tam zůstalo, přehlédl jsem ho, a nedává smysl. V tabulkách ČTÚ byl výkon 10 000 W, ale teď už tam je jen 501 W.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


wow69

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #56 kdy: 04. 05. 2013, 21:09:29 »
Už to jede!!! Takže v 17.30 naladěno ČT1 HD, ČT2 HD, ČT SPORT HD. Paráda:-) (a pak nějaké nepodstatné kraviny, které asi už jedou dýl v různých muxech, ale nebyl důvod ladit)
Super jede,ale jen na 57 procent a stále vypadává signál.Bydlím asi 500 m od Segmentu.Těšil jsem se na Markétu Lazarovou,ale stálé výpadky každou minutu.( 0-57 na Evolve ).


zerony63.mojeid.cz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #57 kdy: 04. 05. 2013, 21:25:50 »
Potvrzuji výpadky mám stejný problém zatím mi to nejde naladit. Chvíli signál je a pak žádný.


wow69

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #58 kdy: 04. 05. 2013, 22:45:15 »
Potvrzuji výpadky mám stejný problém zatím mi to nejde naladit. Chvíli signál je a pak žádný.
Síla signálu 100 procent,kvalita 71 procent - Evolve. Supeeeeer! Stav 22.45


sibelius

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #59 kdy: 04. 05. 2013, 22:47:01 »
tak já jsem teď sledoval hokej, rozkostičkování proběhlo jen jednou, síla signálu 100% a to jsem na Mladcové