Autor Téma: Regionální síť 7 - Zlín  (Přečteno 58047 krát)

FJakub

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Regionální síť 7 - Zlín
« kdy: 06. 02. 2013, 21:48:18 »
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda již funguje Regionální síť 7 - Zlín na 41. kanále.
Případně jakým výkonem vysílá.
Děkuji moc

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Zdenek S.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 181
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #1 kdy: 07. 02. 2013, 15:04:16 »
Regionální síť 7 ze Zlína na 41. kanále eště nevysílá a kdo ví estli vobec někdy bude vysílat. Zlín je jedná velká vydlážděná dědina aj když je to krajské město. Nikde sa už aj tady o Regionální síťi 7 ze Zlína včil nepíše. Co sa naposledy o Regionální síťi 7 psalo tak tam Zlín vobec nebyl uveden.


Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda již funguje Regionální síť 7 - Zlín na 41. kanále.
Případně jakým výkonem vysílá.
Děkuji moc


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #2 kdy: 07. 02. 2013, 16:03:25 »
CTU pridelilo pro Regionalni sit 7 kanal k41, vykon a stanoviste totozne s multiplexem 4 (10 kW, Jizni svahy).
O tom ze by uz fungovala nevim.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #3 kdy: 07. 02. 2013, 21:49:15 »
třeba je napadne to navýšit a dát tam výkon jako u regionální sítě 11


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #4 kdy: 08. 02. 2013, 16:44:41 »
ale tak stejně není jisté, co tam poběží za kanály

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


FJakub

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #5 kdy: 01. 05. 2013, 11:34:20 »
Dnes jsem naladil signál na 41. kanále a program TEST píše "Očekávejte další TV programy"
Naladěno ve Veselí nad Moravou.


hc94

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #6 kdy: 02. 05. 2013, 06:12:23 »
Dobrý den,může mi někdo potvrdit příjem 41.kanálu v okolí Zlína nebo Otrokovic? 42.kanál chytám bez problému.
« Poslední změna: 02. 05. 2013, 06:55:26 od hc94 »


Mike Pad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #7 kdy: 02. 05. 2013, 13:44:52 »
Tak ve Zlíně (Jižní svahy, centrum - Letná) síť 7 stále nevysílá??? Přijímám pouze kanál 42 (MUX 4). To zase musíme být poslední??? Prosím některé moderátory o zjištění situace a prognózy v našem baťovském podnikatelském "impériu". MS v hokeji se blíží....!!! :-)


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #8 kdy: 02. 05. 2013, 14:12:56 »
tak pro zlíňáky zkoušejte chytat Hradiště, to podle toho, co tu píše FJakub z Veselí už jede.


wochomurka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #9 kdy: 02. 05. 2013, 14:35:53 »
Tak ve Zlíně (Jižní svahy, centrum - Letná) síť 7 stále nevysílá??? Přijímám pouze kanál 42 (MUX 4). To zase musíme být poslední??? Prosím některé moderátory o zjištění situace a prognózy v našem baťovském podnikatelském "impériu". MS v hokeji se blíží....!!! :-)
To je nějaký divný,mamce jsem onehdá dával pokojovou anténu,páč než se dá pořádná anténa na činžák,tak to trvá sto let (Hulín-Družba) na kanál 42-směr Zlín a teď jsem ji naladil i K41.
A Hradiště to určitě není...


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #10 kdy: 02. 05. 2013, 14:43:39 »
a jak to víte, že to není Uh, Hradiště má silný signál, takže anténu nemusíte mít přímo na něj. Chytá Vaše maminka na Družbě i Javorinu?


Vendelín Skočdopole

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #11 kdy: 02. 05. 2013, 15:08:41 »
Tak ve Zlíně (Jižní svahy, centrum - Letná) síť 7 stále nevysílá??? Přijímám pouze kanál 42 (MUX 4). To zase musíme být poslední??? Prosím některé moderátory o zjištění situace a prognózy v našem baťovském podnikatelském "impériu". MS v hokeji se blíží....!!! :-)
To je nějaký divný,mamce jsem onehdá dával pokojovou anténu,páč než se dá pořádná anténa na činžák,tak to trvá sto let (Hulín-Družba) na kanál 42-směr Zlín a teď jsem ji naladil i K41.
A Hradiště to určitě není...

Lidi než sem napíšete nějaký blábol, tak se podívejte na mapu ( trasa mezi Uherským hradištěm a Hulínem = rovina kolem řeky Moravy bez kopců ), pak si uvědomte, že vaše mama bydlí v Hulíně nejblíž směrem od U. Hradiště, okna má zřejmě směrem na U. Hradiště, bydlí asi někde v pátém patře a tak dále a tak dále a pak teprve pište nějaké moudra do diskuze. Jasně že jí na to chytáš U. Hradiště, omfg !!! :)
« Poslední změna: 02. 05. 2013, 15:10:17 od Vendelín Skočdopole »


hc94

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #12 kdy: 02. 05. 2013, 15:17:39 »
Otrokovice Baťov  5.patro 41.kanál ze Zlína ani 41.kanál z UH ani ťuk.Z balkonu vidím vysílač V.Javorina a ta je postatně dále než vysílač u UH.Tak to asi ještě ze Zlína nespustili.42.kanál chytám úplně bez problému.


wochomurka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #13 kdy: 02. 05. 2013, 15:35:19 »
Tak ve Zlíně (Jižní svahy, centrum - Letná) síť 7 stále nevysílá??? Přijímám pouze kanál 42 (MUX 4). To zase musíme být poslední??? Prosím některé moderátory o zjištění situace a prognózy v našem baťovském podnikatelském "impériu". MS v hokeji se blíží....!!! :-)
To je nějaký divný,mamce jsem onehdá dával pokojovou anténu,páč než se dá pořádná anténa na činžák,tak to trvá sto let (Hulín-Družba) na kanál 42-směr Zlín a teď jsem ji naladil i K41.
A Hradiště to určitě není...

Lidi než sem napíšete nějaký blábol, tak se podívejte na mapu ( trasa mezi Uherským hradištěm a Hulínem = rovina kolem řeky Moravy bez kopců ), pak si uvědomte, že vaše mama bydlí v Hulíně nejblíž směrem od U. Hradiště, okna má zřejmě směrem na U. Hradiště, bydlí asi někde v pátém patře a tak dále a tak dále a pak teprve pište nějaké moudra do diskuze. Jasně že jí na to chytáš U. Hradiště, omfg !!! :)
Tak hele,ty blábole.když se podívu na terénní profil,tak jsou jak na Zlín,tak Rovinu v cestě kopce.Zlín má z Družby azimutem 119°,Rovina už je celkem dost mimo-konkrétně 174°.
Anténa(není to klasická pokojovka,měl jsem doma jednu rezervní krátkou colorku,tak jsem zkusil použít pouze dipól se symetrákem a metr od toho jsem hodil zesák od Terozu K42) míří přímo na Zlín,těch 119°,zkusil jsem i tu Rovinu,ale nic.
Okna jsou samozřejmě na jih,jinak by to přes ty panely neprolezlo.A bydlí jenom tak mimochodem v jedničce...tož tak.
Pro Peťu Marečka-z Javoriny nemá pouze k 23.


Vendelín Skočdopole

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Zlín
« Odpověď #14 kdy: 02. 05. 2013, 15:39:13 »
No v podstatě jsi potvrdil všechno co píšu.  ;D Všichni ve Zlíně to nechytnou ( bluli ), jenom pán starosta z Hulína to chytne ( zvracál ).  :) Nasměroval jsi to na Zlín, ale omylem to chytáš z U. Hradiště. Nicméně takhle vzniklo spousta vynálezů a podobně, takže to tak moc nevadí / stane se. Doufám ale , že neděláš chirurga nebo obsluhu jaderné elektrárny, to by pak i celkem vadilo .
« Poslední změna: 02. 05. 2013, 15:49:51 od Vendelín Skočdopole »