Autor Téma: změna programu  (Přečteno 2499 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
změna programu
« kdy: 05. 02. 2013, 23:03:09 »
nevíte proč je na lovu místo slovenského farmáře 6řada chůvy k pohledání?
v 19.50dávájí první řadu a večér dávají najednou 6?
A farmář nebodoval, že jej sesunuli nebo proč to změnili?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re:změna programu
« Odpověď #1 kdy: 06. 02. 2013, 11:29:52 »
Musíš se zeptat na TV Love


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:změna programu
« Odpověď #2 kdy: 06. 02. 2013, 13:37:58 »
nevíte proč je na lovu místo slovenského farmáře 6řada chůvy k pohledání?
v 19.50dávájí první řadu a večér dávají najednou 6?
A farmář nebodoval, že jej sesunuli nebo proč to změnili?
...a co my stím tady v problematice DVB-S??
nepatří to sem?
http://forum.digizone.cz/index.php?board=32.0
Tohle diskusní fórum se už stává nepřehledným. Každý tu plácá co chce a kam chce...
Honda Enduro Team


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:změna programu
« Odpověď #3 kdy: 06. 02. 2013, 16:02:34 »
To máte tak: řada lidí, včetně mě, upozorňovala redakci na to, že pokud kliknu na hlavní stránce ve sloupci [Fórum] na [+ Nové téma], vytvoří se nové téma v sekci [Satelitní digitální vysílání (DVB-S)], čehož si málokdo všimne. Osobně jsem si 2x s odstupem půl roku dovolil poslat do redakce návrh, aby odkaz [+ Nové téma] nevedl na adresu
http://forum.digizone.cz/index.php?action=post;board=26.0
ale na adresu
http://forum.digizone.cz/index.php#c4
kde si mohu vybrat správnou sekci. Nikdo mi ani neodpověděl. Kdyby mě alespoň poslali někam, ale prostě nic.
Čas od času jsou témata ručně přeřazena do správných sekcí a to je vše. Pro webmastera je změna odkazu prací na minuty, ne-li na sekundy. Takže se nezlobte na uživatele. Ti v tom jsou nevinně. Schválně si zkuste na hlavní stránce kliknout na [+ Nové téma], jestli si všimnete toho miniaturního nápisu, že jste v satelitní sekci. Já bych to přehlédnul. Chci o něčem diskutovat, na něco se zeptat, myslím tedy na to co mne zajímá a ne na to, že mám v miniaturních nápisech hledat, zda mne to nasměrovalo do správné sekce. Redakce zřejmě předpokládá, že drtivá většina návštěvníků se zajímá o satelit a ostatní sekce jsou jenom podružné a nikdo o ně nemá zájem. Chyba je jednoznačně na straně redakce. Bohužel.
Planar IT-15T2.


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:změna programu
« Odpověď #4 kdy: 08. 02. 2013, 21:54:55 »
Bohumír Džubej,
tak to jsem netušil. Škoda, že je vkládání takhle nastaveno, a redakce ve smyslu Vaší připomínky je nečinná. Pouze jednou za čas přemístí příspěvky z chlívku do chlívku a tím to hasne. Ale přece jen se najdou inteligentní nováčci, kteří se "trefí". Těch je bohužel málo, a tak to končí třeba tím, že nějaký "jouda" zmáčkne špatně tlačítko na TV a už to máme v tematu satelitní příjem.
Honda Enduro Team

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Michal Kolesa

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 109
    • ICQ komunikátor - 149413489
    • MSN komunikátor - michal_kolesa@msn.com
    • Zobrazit profil
    • Michal Kolesa - oficiciální osobní webová stránka
    • E-mail
Re:změna programu
« Odpověď #5 kdy: 09. 02. 2013, 17:21:49 »
Upřimně bych raději sledoval televizní program na internetu než tištěný, který nelze aktualizovat
Michal Kolesa 29 let,Invalidní důchodce,Vyučen: elektrikář - silnoproud,Maturita:Strojírenství,Zájmy: Sledování televize se svým ufounkem E.T.