Autor Téma: Slovenské DVB-T  (Přečteno 1090077 krát)

Zdenek S.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 181
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1455 kdy: 30. 04. 2014, 02:40:55 »
Nalezeno těchto 12náct stanic pod poskytovatelem Towerhome.

1. CT1
2. CT2
3. TV Lux
4. Eurosport
5. Eurosport 2
6. Film+
7. Viasat Explorer/Spice
8. Viasat Nature
9. Viasdat History
10. Nickelodeon
11. VH1
12. Slovak Sport

Nejnižší datový tok těsně pod 1 Mbit/s měli momentálně stanice TV Lux, Eurosport a VH1
Nejvyšší datový tok momentálně Slovak sport asi okolo 2 Mbit/s
Ostatní stanice zhruba stejně a to asi okolo 1,5 Mbit/s


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jakub Ambroz

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 153
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1456 kdy: 30. 04. 2014, 11:00:50 »
Jak protlačit modul plustelky do ČR? Pošlou ho poštou?   ??? A jak jej aktivovat? Prostě tak, aby mi chodila v ČR nabídka plustelky?
DVB-T: Samsung UE26D4003
            Samsung UE32C6000
TechniSat digi Pal TX 2
Příjem téměř všech hlavních CZ(mux1,2,3,4,RS7,RS8), SK(1,2,3,4), PL 2,3 mux (krom 1 muxu skrz stejný kanál RS7), AT 2 hlavní muxy ;)


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1457 kdy: 30. 04. 2014, 11:12:32 »
Zakoupíte např. zde: www.inter-sat.cz
Zašlou vám jej PPL na dobírku. Aktivaci pak provedete v zákaznické zóně Plustelky: https://moja.plustelka.sk/cms-eshop/GOB_Introduction.do


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1458 kdy: 30. 04. 2014, 11:25:32 »
A ještě snad pár slov k ativaci: Nemusíte vymýšlet žádné "příbuzné", kartu nebo CA modul registrujete na svou adresu i své jméno v ČR. Teno postup je legální, neboť terestrický přeshraniční příjem, pokud je možný, má zákonnou legitimitu. Takto to vnímá i provozovatel-poskytovatel Plustelky  ;)


Jakub Ambroz

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 153
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1459 kdy: 30. 04. 2014, 12:17:50 »
Moc dík!  ;) Ani jsem netušil, že se to dá koupit i unás v ČR.
DVB-T: Samsung UE26D4003
            Samsung UE32C6000
TechniSat digi Pal TX 2
Příjem téměř všech hlavních CZ(mux1,2,3,4,RS7,RS8), SK(1,2,3,4), PL 2,3 mux (krom 1 muxu skrz stejný kanál RS7), AT 2 hlavní muxy ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1460 kdy: 30. 04. 2014, 12:23:55 »
Moc dík!  ;) Ani jsem netušil, že se to dá koupit i u nás v ČR.

Nemáte zač  ;)  Já jsem svého času, jak Plustelku "legalizovat" i v ČR, docela dosti pátral, až jsem dopátral, proč bych se tedy nepodělil o zkušenosti. Tak ať vám "šlape" !   


Jakub Ambroz

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 153
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1461 kdy: 30. 04. 2014, 12:36:05 »
A jak probíhá placení měsíčních poplatků? Jakými všemi způsoby se to dá hradit?
DVB-T: Samsung UE26D4003
            Samsung UE32C6000
TechniSat digi Pal TX 2
Příjem téměř všech hlavních CZ(mux1,2,3,4,RS7,RS8), SK(1,2,3,4), PL 2,3 mux (krom 1 muxu skrz stejný kanál RS7), AT 2 hlavní muxy ;)


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1462 kdy: 30. 04. 2014, 17:41:16 »
Platbou z účtu napr....
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1463 kdy: 30. 04. 2014, 17:55:16 »
A jak probíhá placení měsíčních poplatků? Jakými všemi způsoby se to dá hradit?
...a co se třeba optat tady na kontaktech? Asi je to náročné, že?

http://plustelka.sk/
« Poslední změna: 30. 04. 2014, 17:58:10 od Karlos66 »


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1464 kdy: 30. 04. 2014, 22:05:07 »
Já jsem to platil převodem z účtu na rok, protože za přeshraniční platby si banky účtují nekřesťanské prachy. Takže platit to měsíčně by vyšlo pořádně draho. Na telefonu Plustelky byla ochotná paní, která mi sdělila všechny potřebné údaje: nestačí běžné číslo účtu, musíte mít číslo v mezinárodním formátu + další věci. Možná bude lepší příště vzít eura a zajet na poštu do Kút, Holíče nebo kam - cesta vyjde nastejno jak poplatek u banky, zrovna tak čas (než jsem přišel na to, jak to zaplatit, stálo mě to dost času). A dá se to spojit s příjemným výletem třeba do Malacek nebo na Turzovku. Aktivoval jsem službu přes net, ale nespustila se, tak jsem opět volal a paní to zapnula po telefonu, klasika  ;) Ale musíte říct, že jste z ČR, abyste měli český zvuk.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1465 kdy: 01. 05. 2014, 08:17:06 »
Pokud bych neměl 100% garanci stabilního příjmu uvedeného Muxu, tak bych na rok neplatil ani náhodou.
...víme jak to u nás chodí, kdejaký Jouda spustí lokální vysílání na stejném či blízkém kanálu a je po ptákách, peníze Vám už nikdo z5 nedá. Rozumné je asi praktikovat čtvrtletní platby. A s těmi bankami to už není až taková hrůza-momentálně mluvím např. o Fio bance, osobně s ní mám jen pozitivní zkušenosti. Ale je na každém, aby si našel svůj způsob platby.


Zdenek S.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 181
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1466 kdy: 01. 05. 2014, 10:33:27 »
Já jsem to platil převodem z účtu na rok, protože za přeshraniční platby si banky účtují nekřesťanské prachy. Takže platit to měsíčně by vyšlo pořádně draho. Na telefonu Plustelky byla ochotná paní, která mi sdělila všechny potřebné údaje: nestačí běžné číslo účtu, musíte mít číslo v mezinárodním formátu + další věci. Možná bude lepší příště vzít eura a zajet na poštu do Kút, Holíče nebo kam - cesta vyjde nastejno jak poplatek u banky, zrovna tak čas (než jsem přišel na to, jak to zaplatit, stálo mě to dost času). A dá se to spojit s příjemným výletem třeba do Malacek nebo na Turzovku. Aktivoval jsem službu přes net, ale nespustila se, tak jsem opět volal a paní to zapnula po telefonu, klasika  ;) Ale musíte říct, že jste z ČR, abyste měli český zvuk.
Chtěl bych poradit jak to řešit, protože ta roční platba nemusí být. Nevím u jaké banky má Plustelka účet ale pokud by měla u slovenské Československé obchodní banky (ČSOB) tak by nemusel být problém ani s měsíční platbou. V minulosti když jsem měl účet u ČSOB, tak jsem bez problému prováděl platbu do ČSOB SK, protože to bylo za stejný poplatek jako v rámci České republiky. Nyní je další možnost si zřídit účet u FIO banky a tam se za převody v rámci Československa neplatí žádné poplatky. Dáš požadavek, že chceš zaplatit určitou částku v Eurech a dle aktuálního kurzu ti odečtou peníze v českých korunách. U FIO máš vlastně dva účty s úplně stejným číslem účtu a akorát je u každého jiný kód banky. Dokonce je možnost mít ke korunovému účtu aj další účet přímo v eurech.


Milan CH.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1467 kdy: 01. 05. 2014, 11:07:32 »
Pravidlá pre osobitne regulované cezhraničné prevody (t.j. prevody, ktoré sú spoplatňované rovnako ako tuzemské prevody)

Po 1. januári 2009  v zmysle Nariadenia č. 2560/2001 Európskeho parlamentu a Rady sú prevody v cezhraničnom platobnom styku, spĺňajúce kritériá osobitne regulovaných prevodov, spoplatnené rovnakou sadzbou ako tuzemské prevody. Ide o prevody v mene EUR v rámci krajín Európskej únie a Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP)* s týmito povinnými údajmi, ktoré umožňujú automatizované spracovanie prostredníctvom paneurópskeho klíringu EBA STEP2:

- správne číslo účtu príjemcu v tvare IBAN

- BIC/SWIFT kód banky príjemcu

- názov príjemcu

- inštrukcia na úhradu poplatkov SHA (príkazca hradí len poplatky banky príkazcu).

Prevody, ktoré tieto kritériá nespĺňajú, sú spoplatnené tak ako pred 1. januárom 2009 príslušnou sadzbou pre cezhraničné prevody.

*Krajiny, do ktorých sú vykonávané osobitne regulované prevody:

Francúzsko, Česko, Estónsko, Malta, Slovensko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Poľsko, Slovinsko, Rakúsko, Veľká Británia a Severné Írsko, Belgicko, Nemecko, Portugalsko, Španielsko, Fínsko, Švédsko, Holandsko, Taliansko, Grécko, Írsko, Dánsko, Cyper, Luxembursko, Bulharsko, Rumunsko, Island, Nórsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko.


Zdenek S.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 181
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1468 kdy: 01. 05. 2014, 11:51:58 »
Pravidlá pre osobitne regulované cezhraničné prevody (t.j. prevody, ktoré sú spoplatňované rovnako ako tuzemské prevody)

Po 1. januári 2009  v zmysle Nariadenia č. 2560/2001 Európskeho parlamentu a Rady sú prevody v cezhraničnom platobnom styku, spĺňajúce kritériá osobitne regulovaných prevodov, spoplatnené rovnakou sadzbou ako tuzemské prevody. Ide o prevody v mene EUR v rámci krajín Európskej únie a Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP)* s týmito povinnými údajmi, ktoré umožňujú automatizované spracovanie prostredníctvom paneurópskeho klíringu EBA STEP2:

- správne číslo účtu príjemcu v tvare IBAN

- BIC/SWIFT kód banky príjemcu

- názov príjemcu

- inštrukcia na úhradu poplatkov SHA (príkazca hradí len poplatky banky príkazcu).

Prevody, ktoré tieto kritériá nespĺňajú, sú spoplatnené tak ako pred 1. januárom 2009 príslušnou sadzbou pre cezhraničné prevody.

*Krajiny, do ktorých sú vykonávané osobitne regulované prevody:

Francúzsko, Česko, Estónsko, Malta, Slovensko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Poľsko, Slovinsko, Rakúsko, Veľká Británia a Severné Írsko, Belgicko, Nemecko, Portugalsko, Španielsko, Fínsko, Švédsko, Holandsko, Taliansko, Grécko, Írsko, Dánsko, Cyper, Luxembursko, Bulharsko, Rumunsko, Island, Nórsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko.

Otázka jestli to platí aj u korunového účtu který je veden v České republice a ne jen u nějakého účtu který je veden v zemi která má měnu v eurech. Podle mě tomu tak v České republice není, protože pak by si nějaká vybraná banka nedělala reklamu na tom, že platby na  Slovensko z České republiky jsou bez poplatku. Česká republika má naštěstí oproti Slovensku stále měnu v korunách a ne v eurech a tím pádem jsou účty vedeny běžně v korunách. U účtů v eurech které jsou vedeny v České republice tomu tak opravdu může být ale na rovinu kolik lidí v České republice má účet aj v eurech kromě korunového účtu.
« Poslední změna: 01. 05. 2014, 11:58:00 od Zdenek S. »


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1469 kdy: 01. 05. 2014, 12:56:00 »
Může to tak být s těmi platbami, ale je smutné, že jste kvůli 3-4 řádkům odpovědi s prominutím "z....l" půl strany nesmyslnou citací. Jak koukám zdejší nějaký módní trend. Na forech je většinou zvykem citovat jen toho, komu odpovídáme ne-přímo, tedy po několika jiných příspěvcích....






edit překlep