Autor Téma: Mux1 Skrzyczne 55k  (Přečteno 9581 krát)

Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #45 kdy: 23. 01. 2013, 07:05:48 »
Nejenom,že by už zakázku nedostal,ale musel by být rád ,že muže počítat ty schody,mohl by se taky proběhnou vzduchem !!!

Pro tebe platí, co jsem napsal Tvému předřečníkovi.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #46 kdy: 23. 01. 2013, 07:10:30 »
Tak si u vás dovolím klesnout do nejhlubšího bahna. Já ten Dreamsky TSC-70 mám taky a vůbec není špatný. Máte nějaký důkaz, že to je, jak vy říkáte, rádobyhračka? Jak sám píšete
Citace
... si nedávno koupil jakousi hračku Dreamsky TSC 70 nebo tak nějak) ...
takže jej zjevně ani neznáte a odsuzujete pouze na základě ceny. Chápu, že ta vás může pobuřovat a dráždit.
Jinak anténařinou se neživím. Je to můj koníček, chápete-li význam toho slova. Nicméně o anténařině toho vím dost. Již několikrát jsem zmínil televizní opravnu v Havířově. Kdysi jsem tam pracoval. A nejen anténáři, ale všichni, jsme tvořili vyhlášenou opravnu. Na to jsem hrdý dodnes. A už tehdy by si nikdo z nás nedovolil říct o někom, že je to
Citace
... otravný zákoš ...
Pokud zákazník stále "otravuje", není buďto dodávka bezezbytku perfektní nebo dodavatel není schopen dost srozumitelně vysvětlit, proč něco není možné. A pokud zákazník chce stále něco navíc, je to jen dobře. Dodavatel má zakázky a měl by být rád, že se zákazník obrátil právě na něj. Opravdu jsem šťastný, že od vás žádnou práci nepotřebuji. Ale to jsme odbočili.
Za sebe přeji panu dawis77, ať ti jeho anténáři jsou takoví, jako bývali ti naši a ať mu jde televize opět k plné spokojenosti.
Do widzenia.

Měl jsem ho v ruce a porovnával s "opravdovým" měřícím přístrojem, tak proto si tu "kritiku" mohu dovolit! Pokud ho vlastníš, udělal sis podrobné srovnání, ohledně třeba kalibrace, pokud se naměřených hodnot týče?? Proto píšu rádobyhračka! A chápu, že pokud si někdo něco koupil za 10kKč, tak nepřizná, že to není to pravé ořechové, že?! To samé s tv. Taky nikdo nepřizná, že si koupil např. LCD šunt a tvrdí, jak má nádherný obraz. Jinak se zeptám, kolik STA jsi už s tím "zázrakem" nainstaloval? A jak fungují?? Rád se nechám poučit.
« Poslední změna: 23. 01. 2013, 07:13:19 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #47 kdy: 23. 01. 2013, 07:57:51 »
@Stasi-DDR
Citace
... pokud si někdo něco koupil za 10kKč, tak nepřizná, že to není to pravé ořechové, že?!
Ono to jde vzít i opačně. Pokud si někdo něco koupil za 80kKč, tak nepřizná, že ten přístroj za 10kKč není zas tak špatný. Proti vašemu tvrzení, že jste si jej mohl porovnávat s opravdovým měřícím přístrojem (ale neuvedl jste jedinou hodnotu) stojí vyjádření pana pajas2:
Citace
Když jsem si dělal malé srovnávací měření tohoto přístroje vůči Unaohm EP 3000, tak rozhodně nedopadl tak špatně, jak by se mohlo zdát. Rozdíl vůči recenzované "hračce" jen +-1 nebo 2 dB u intenzity signálu a +-1 dB u MER. Unaohm ukazoval obvykle vyšší chybovost a dekódoval až silnější signály, zatímco hračka zvládala i signály kolem 30 dBuV/m, kde bez potíží dekódovala celý mux a bylo možné nerušeně a stabilně sledovat vysílání.
Já netvrdím, že je to zázrak a vrchol měřící techniky. Ale vím, že na většinu běžných měření a nastavení tento měřák stačí.
A pokud jde o vaše tvrzení proti panu Petr PetrK:
Citace
Garantuju ti, že pokud by ses na podnikání dal myslíš si, že bys uspěl s heslem, že "zákazník má vždy pravdu", tak to bys daleko nedošel, během několika měsíců by jsi stál před ÚP.
tak vás musím ubezpečit, že pan Petr PetrK má naprostou pravdu. Nevím sice, zda podniká, ale já ano. A u mě má zákazník vždy pravdu. Pokud ji nemá, v klidu a věcně mu vše vysvětlím a ještě se mi nestalo, že bychom se nedohodli k oboustranné spokojenosti.
A snad ještě poslední věc. Opět vás pane Stasi-DDR budu citovat.
Citace
A větu, že "Zákazník platí, tudíž si své zařízení může třeba rozbít!, tu snad ani nelze komentovat! Rozbij si co chceš, ale pak nevolej toho, kdo ti ji dodal a nainstaloval! Předpokládám, že tebe má na "černé listině" asi více firem v oblasti tvého bydliště! Říkají ti něco garance za dílo, nodborný nebo neoprávněný zásah do díla v době garance atd.? Asi ne, jinak by jsi takovou hloupost nemohl nikdy napsat!
Opět se mýlíte. Zákazník si zařízení opravdu může třeba rozbít. Pouze tím příjde o záruku.
Vámi vedená černá listina bude asi hodně obsáhlá, protože s vaším přístupem k "otravným zákošům" (jak je nazýváte) se zákazníky asi moc nevycházíte.
Tímto s vámi debatu končím a doufám v návrat diskuze k původní otázce.
Planar IT-15T2.


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #48 kdy: 23. 01. 2013, 09:13:04 »
A u mě má zákazník vždy pravdu. Pokud ji nemá, v klidu a věcně mu vše vysvětlím a ještě se mi nestalo, že bychom se nedohodli k oboustranné spokojenosti.

Pánové, je zábavné sledovat, jak se tu škorpíte. A ve výše uvedené citaci je přímo roztomilé, jak si na jednom řádku odporuješ - tak zákazník pravdu má nebo nemá?

Věřím, že všichni víme, o čem je řeč: jak obtížné je odborné věci vysvětlovat zákazníkům-laikům, kteří o tom vlastně nechtějí nic vědět. Každý má svou metodu. Já jsem k vysvětlování po létech už skeptický (a unavený), pochopení se nelze dočkat. Tak zůstávám jen vždy u toho, CO má zákazník udělat/koupit. Neříkám mu JAK to má udělat, a už vůbec ho nepřesvědčuji PROČ to má udělat. Zákazníka zajímá výsledek a tomu odpovídá to "CO udělat".


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #49 kdy: 23. 01. 2013, 16:11:00 »

Ty seš opravdu úplně mimo! Nepiš o věcech, kterým nerozmumíš, to uděláš nejlíp! V životě si nenainstaloval ani jednu STA, nevíš, jak to v bytových domech chodí, tak prosím mlč a nevyjadřuj se. Nejvíc mě vždycky může pobavit, jak u nás v republice, každý všemu rozumí, všechno zná a umí, ale "skutek utek", jak se říká! Pak není divu, že to u nás vypadá, jak vypadá! Bohužel s lidmi, kteří nemají o podnikání ani potuchy, jak to tam chodí, si bláhově můžou myslet co chtějí! Garantuju ti, že pokud by ses na podnikání dal myslíš si, že bys uspěl s heslem, že "zákazník má vždy pravdu", tak to bys daleko nedošel, během několika měsíců by jsi stál před ÚP. Pokud nepodnikáš, proč se vyjadřuješ?? Je rozdíl zákazník a "zákazník", ale to ty nemůžeš vůbec vědět, já za těch dvacet let, co podníkám vím o zákaznících své a nikdo mi nebude tvrdit něco jiného!

A větu, že "Zákazník platí, tudíž si své zařízení může třeba rozbít!, tu snad ani nelze komentovat! Rozbij si co chceš, ale pak nevolej toho, kdo ti ji dodal a nainstaloval! Předpokládám, že tebe má na "černé listině" asi více firem v oblasti tvého bydliště! Říkají ti něco garance za dílo, nodborný nebo neoprávněný zásah do díla v době garance atd.? Asi ne, jinak by jsi takovou hloupost nemohl nikdy napsat! S tebou diskusi končím.

Ty jsi mě zase pobavil ;D Ty toho o mně víš?!? No - jen tak na okraj, v bytových domech jsem dnes a denně, a nejen kvůli anténám, nicméně právě včera jsem upravoval jednu STA pro příjem K55 z TX Skryczne. A představ si, že zcela bez problémů i bez KV s využitím zesilovače Johansson 6600, jehož selektivita zdaleka není tak účinná jako v případě KV.  Ale když člověk ví, co dělá, a proč, ani sousední kanály znatelně rozdílné intenzity nejsou v případě programovatelného zesilovače neřešitelnou překážkou.  ;) A jinak - spolupracujeme s mnoha firmami, zásadně se solidními. A když před lety jeden spolumajitel řekl mé ženě, že je blbá a nerozumí tomu (mimochodem - o TV příjem se nejednalo) - ano, už si "neškrt". Prostě letěl. A pak se slušný spolumajitel firmy omlouval horem-dolem, jen aby zakázku za 1.000.000 Kč získal.
Nu a taky známe jednoho místního "anténaře", jenž nám v roce, tuším 2004, přišel vykládat, jak se dělá rekonstrukce STA. Chytrý jako rádio Jerevan. A když prohlásil, že všechno máme vyházet a důchodci mají prachů dost a stejně tomu nerozumí, vyhodili jsme jeho :D  A práci dostala jiná firma velmi solidního majitele, s nímž spolupracujeme dodnes.

A jinak jsem velmi potěšen, že už jsi se mnou diskuzi skončil. Ostatně - ona bývá o ničem. S tebe totiž číší nechutná povýšenost...
 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #50 kdy: 23. 01. 2013, 19:13:22 »
Blábolí dál, ty i Džubej nebo jak se vlastně jmenuje! Vaše argumenty jsou úsměvné! Ty opravdu nevíš, která bije!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


dawis77

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #51 kdy: 24. 01. 2013, 14:50:48 »
problém vyřešen,už koukám :)


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #52 kdy: 24. 01. 2013, 15:19:04 »
Nebylo by dobré napsat, co tomu bylo?


dawis77

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #53 kdy: 24. 01. 2013, 15:56:20 »
no prostě se musel ten zesilovač avant  naprogramovat na 55k místo toho 62k :)


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #54 kdy: 24. 01. 2013, 16:08:02 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mux1 Skrzyczne 55k
« Odpověď #55 kdy: 24. 01. 2013, 23:41:23 »
To bylo zbytečného kraválu,jak typicky české ! :P
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D