Autor Téma: Program na střih hd ts formátu  (Přečteno 10116 krát)

jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Program na střih hd ts formátu
« kdy: 22. 01. 2013, 09:27:56 »
Potřebuju sestříhat hd nahrávku a ještě k tomu rozkouskovanou v ts formátu, stáhl jsem si program Videoredo TV Suite pro mpeg4, ale je placený a stojí 2 tisíce. Neví někdo o něčem levnějším nebo zdarma?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #1 kdy: 22. 01. 2013, 09:58:02 »
Pokud je to nahrávka z přijímače certifikovaného Skylink ready (např. Evolve Blackstar HD) tak vám nic nepomůže! >:(


Míša Kulička

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 243
  • Satelitní i po(d)zemní plně digitální medvídek
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #2 kdy: 22. 01. 2013, 13:05:02 »
Videoredo muzes pouzivat tusim 14 dni jako plnou verzi na zkousku, takze pokud potrebujes sestrihat jen jedno video, da se pouzit. :)
DVB-S/S2: 23.5E - Skylink (TechnoTrend S2-3650 CI)
DVB-C: UPC Komfort+ (TechnoTrend CT2-4650 CI)
DVB-T: CZ MPX 1,2,3 (TechniSat AirStarII)
vše v PC přes DVBViewer 5.6.4


čestmír hrdinka

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #3 kdy: 22. 01. 2013, 14:41:10 »
Videoredo je super, těch 14 dní na zkoušku(možná je to i měsíc, ale víc určitě ne ) platí pro každý PC, pokud jich máš v domácnosti víc(a nebo i u známých, kde by tě nechali něco sestříhat, nebo v práci),můžeš si vždy nashromáždit nahrávky za určité období, pak to zpracovat během zkušebního období, a to tolikrát, kolik máš k dispozici počítačů. Sloučit nahrávky s koncovkou .ts zkus i  ve Format factory(možná to půjde)


ekNiGHT

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #4 kdy: 22. 01. 2013, 19:58:49 »
Free program existuje na spojovani TS souboru: TransportStream Splitter 1.2
http://transportstream-splitter.findmysoft.com/

Na kvalitni strihani TS jsou programy jako Smart Cutter, ale stejne jako Videoredo je placeny v plne verzi.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #5 kdy: 23. 01. 2013, 23:35:02 »
Videoredo je program k ničemu. Nainstaloval jsem poslední verzi (a je pěkně stará) a za další, když je ve videu chyba (výpadek z vysilače během nahrávání), tak toto video nedokáže pak uložit. To znamená, že si vyberu části na vystřihnutí, ale je mně to k ničemu, když program při ukládání souboru selže na části, kde je sekanec. Takže program zralý do koše!
« Poslední změna: 23. 01. 2013, 23:37:19 od THresil »


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #6 kdy: 24. 01. 2013, 02:26:18 »
Videoredo je program k ničemu. Nainstaloval jsem poslední verzi (a je pěkně stará) a za další, když je ve videu chyba (výpadek z vysilače během nahrávání), tak toto video nedokáže pak uložit. To znamená, že si vyberu části na vystřihnutí, ale je mně to k ničemu, když program při ukládání souboru selže na části, kde je sekanec. Takže program zralý do koše!
Zajímavý, mě to funguje naprosto bez problému. Jediný program, který jsem našel, co jednoduše zpracuje HD.


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #7 kdy: 24. 01. 2013, 05:56:26 »
DVR Studio HD 2.25.2 od Haenlein Software je skvělý program pro zpracování HD na bázi Videoredo, s mnoha funkcemi konverze, střih, například HD nahrávky převede a vypálí na AVCHD, doslova bleskurychlý (to co jinde v hodinách, tady v minutách), měsíční demoverze zdarma. Vřele doporučuji vyzkoušet (a případně zakoupit  :-\).


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program na střih hd ts formátu
« Odpověď #8 kdy: 24. 01. 2013, 15:44:30 »
Petr Š.:
Jakou používáš verzi?