Autor Téma: Kanálová propust  (Přečteno 9946 krát)

Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kanálová propust
« Odpověď #15 kdy: 21. 01. 2013, 17:36:03 »
S prominutím .My se tu hádáme do krve a zítra náhodou spustí v Brně Mux 4 se 100kW a bude po problému.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Kanálová propust
« Odpověď #16 kdy: 21. 01. 2013, 17:37:24 »
No, to určitě! Prosím tě, kde na ty bláboly chodíš?? MPX4, v Brně, nikdy s ERP 100kW vysílat nebude!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Kanálová propust
« Odpověď #17 kdy: 21. 01. 2013, 17:42:25 »
S prominutím .My se tu hádáme do krve a zítra náhodou spustí v Brně Mux 4 se 100kW a bude po problému.
Co to zas blábolíš? Zas "argument" vycucaný z prstu, jen abys rozmělnil svoje nesmysly...
Nevím jak ty, ale já se s nikým nehádám, v pohodě u kafe jen dementuji nečí nesmysly, aby ostatní nebyli mateni :D


hush78

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kanálová propust
« Odpověď #18 kdy: 24. 01. 2013, 16:22:22 »
S prominutím .My se tu hádáme do krve a zítra náhodou spustí v Brně Mux 4 se 100kW a bude po problému.

Ale na 59k vysílá mux 3 a ne mux4, takže jeho problém to asi neřeší :-)


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kanálová propust
« Odpověď #19 kdy: 24. 01. 2013, 16:46:39 »
S prominutím .My se tu hádáme do krve a zítra náhodou spustí v Brně Mux 4 se 100kW a bude po problému.
Co to zas blábolíš? Zas "argument" vycucaný z prstu, jen abys rozmělnil svoje nesmysly...
Nevím jak ty, ale já se s nikým nehádám, v pohodě u kafe jen dementuji nečí nesmysly, aby ostatní nebyli mateni :D
Takže zkuste ne dementovat ,ale dokázat ,že kanálová antena na 59 kanál,která se dá vyrobit ,když ne koupit,  namířená na Rakousko tj. o 90st jinam než vysílač Mux3 v Brně, bude stejně ukazovat jako pánova x colorka,která má na 59 kanále skoro nulový zisk.Nepište pořád ,že něco nemůžu pochopit a dokažte to.Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


hush78

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kanálová propust
« Odpověď #20 kdy: 24. 01. 2013, 16:53:12 »
A co takto upravená anténa na 59k udělá s těmi ostatními kanály (24+34) ?


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kanálová propust
« Odpověď #21 kdy: 24. 01. 2013, 17:06:44 »
A co takto upravená anténa na 59k udělá s těmi ostatními kanály (24+34) ?
Jestli myslíte to přistřižení tak podle diagramu je tam minimální rozdíl.


ladik 12

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kanálová propust
« Odpověď #22 kdy: 24. 01. 2013, 17:07:33 »
Spis to vidim tak, ze 1. a 2. multiplex neprijima tazatel bokem z Kojalu, ale zepredu z Devina. Jestli je prijem 1. a 2. multiplexu uspokojivy, zkusil byl slucovac 59/rest. Samostatna antena na Kojal je nutnost; jestli ma primou viditelnost, tak staci TAP12. Colorku bych kvuli 59. kanalu urcite nezkracoval. .

Ted jsem se podival na obrazek z knihy od Ceskeho o zkracovani prvku na Colorce - ten se ale tyka Colorky, ktera se vyrabela v Chlumci v 80. letech. Dnes vyrabene colorky maji maximum zisku kolem 56. kanalu.

http://televiznianteny.com.windows5.aspone.cz/Images/Obchod/Color-KLASIK,graf-zisku.jpg
« Poslední změna: 24. 01. 2013, 17:16:20 od ladik 12 »


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kanálová propust
« Odpověď #23 kdy: 24. 01. 2013, 17:25:49 »
Spis to vidim tak, ze 1. a 2. multiplex neprijima tazatel bokem z Kojalu, ale zepredu z Devina. Jestli je prijem 1. a 2. multiplexu uspokojivy, zkusil byl slucovac 59/rest. Samostatna antena na Kojal je nutnost; jestli ma primou viditelnost, tak staci TAP12. Colorku bych kvuli 59. kanalu urcite nezkracoval. .

Ted jsem se podival na obrazek z knihy od Ceskeho o zkracovani prvku na Colorce - ten se ale tyka Colorky, ktera se vyrabela v Chlumci v 80. letech. Dnes vyrabene colorky maji maximum zisku kolem 56. kanalu.

http://televiznianteny.com.windows5.aspone.cz/Images/Obchod/Color-KLASIK,graf-zisku.jpg
Proto jsem se nejprv ptal pána,jestli nemá ještě tu původní anténu.V opačném případě jsem chtěl taky navrhnout ten slučovač,ale diskuze směřovala jinam.A taky se stačilo jen podívat na seznam vysílačů.


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Kanálová propust
« Odpověď #24 kdy: 24. 01. 2013, 20:01:22 »
S prominutím .My se tu hádáme do krve a zítra náhodou spustí v Brně Mux 4 se 100kW a bude po problému.
Co to zas blábolíš? Zas "argument" vycucaný z prstu, jen abys rozmělnil svoje nesmysly...
Nevím jak ty, ale já se s nikým nehádám, v pohodě u kafe jen dementuji nečí nesmysly, aby ostatní nebyli mateni :D
Takže zkuste ne dementovat ,ale dokázat ,že kanálová antena na 59 kanál,která se dá vyrobit ,když ne koupit,  namířená na Rakousko tj. o 90st jinam než vysílač Mux3 v Brně, bude stejně ukazovat jako pánova x colorka,která má na 59 kanále skoro nulový zisk.Nepište pořád ,že něco nemůžu pochopit a dokažte to.Děkuji.
Jediný kdo tu má něco dokazovat jsi ty, tys tu první přišel s bláboly, tak je dokaž! Si myslíš, že vypustíš kravinu, třeba že voda může téct do kopce a někdo je povinný ti dokazovat že to tak není? Hodně naivní a primitivní :-D
Opakuji, já nemám důvad ani čas ani chuť ti nic dokazovat, mne v podstatě patlalové nezajímají. Jen mne dojímá, když někdo rozhlašuje ostatním tyto kecy. Pak ho zdementuji, což se s dementy má dělat, kvuli ostatním, aby ty rozšiřované bludy nebrali vážně. Ten kdo je pomatený, tomu se nedá vysvětlit nic.