reklama

Autor Téma: Království potoků - hrozná kvalita obrazu  (Přečteno 8263 krát)

Jan Novák

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Království potoků - hrozná kvalita obrazu
« Odpověď #15 kdy: 08. 08. 2014, 21:02:06 »
A zase to běží. Mám trochu pocit, že s tím něco udělali. Rozlišení je stále špatné, ale už to tak nehraje duhovými artefekty.
Duhové artefakty jsou jen na hranách, takže záleží na záběru. Podle mě s tím neudělali nic a pochybuji, že s tím něco udělat jde. To by museli vyhrabat původní hrubý materiál.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lukáš Polák

• Profík
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
« Odpověď #16 kdy: 09. 08. 2014, 09:28:07 »
Když jsem tu hrůzu (myslím tím kvalitu obrazu) včera večer na chvíli zahlédl, volal jsem okamžitě našeho externistu Čestmíra Poláka, ať se na to podívá. Tohle vysílat v prime time, byť v okurkové sezóně, to je vážně síla. Neřeknu někdy na dopoledne nebo odpoledne, ale od 20:00 by měla mít takováhle obrazová kvalita na jakoukoliv televizi vstup zakázán.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Jan Novák

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. 08. 2014, 21:36:29 »
Když jsem tu hrůzu (myslím tím kvalitu obrazu) včera večer na chvíli zahlédl, volal jsem okamžitě našeho externistu Čestmíra Poláka, ať se na to podívá. Tohle vysílat v prime time, byť v okurkové sezóně, to je vážně síla. Neřeknu někdy na dopoledne nebo odpoledne, ale od 20:00 by měla mít takováhle obrazová kvalita na jakoukoliv televizi vstup zakázán.
Takto hrůzně je toho z té doby vyprodukováno víc a těžko to ještě někdo opraví. Nejhorší na tom je, že to nevzniklo použitím nekvalitní nebo zastaralé techniky jako kdysi v dobách ČST, ale spíš neumětelstvím.

reklama