Autor Téma: Edice ČT (Eshop)  (Přečteno 9894 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Edice ČT (Eshop)
« kdy: 10. 04. 2010, 23:03:37 »
Musím se přiznat, že mi zůstává rozum stát, když sleduji na ĆT její vlastní teleshopping, ve které se nám snaží nabídnout 11 DVD s legendárními Sešlostmi s pány Nekudou a Císlerem.
Celková cena 948 Kč. Nevím, kdo by si mohl něco takového pořídit za tuto cenu. Zvláště v kontrastu s bohatou nabídkou "novinových" DVD, které často nabízejí i velmi kvatitní filmy a to nejčaatěji do 50 Kč.

No ale možná se v udatném národu českém mýlím. Šťastní majitelé kompletní videotéky Evy a Vaška již možná žhaví své telefonní aparáty. 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: Edice ČT (Eshop)
« Odpověď #1 kdy: 10. 04. 2010, 23:17:07 »
Třeba ČT spoléhá na to, že jsou i diváci, kteří se nacházejí někde na venkově, kde se DVD v trafice většinou neprodávají (popřípadě je výběr velmi malý), a takoví si to poštou objednají i za výrazně vyšší cenu, než za jakou to stojí...

Připomíná mi to trh s anténami - a různé módní antény Televes, Emme Esse atd.
Také jsou jasně předražené, jejich vlastnosti nejsou o nic lepší než trojnásobně levnější konkurence, a přesto se prodávají.  ???

Rozum to nebere, ale chování zákazníků je někdy naprosto nelogické, a to ve všech oborech.
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


Míša Kulička

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 243
  • Satelitní i po(d)zemní plně digitální medvídek
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Edice ČT (Eshop)
« Odpověď #2 kdy: 10. 04. 2010, 23:50:39 »
Nejak si na ten HD remastering museji vydelat, i kdyz ho zaplati tezce pracujici hlupaci... ;D
« Poslední změna: 10. 04. 2010, 23:54:05 od Míša Kulička »
DVB-S/S2: 23.5E - Skylink (TechnoTrend S2-3650 CI)
DVB-C: UPC Komfort+ (TechnoTrend CT2-4650 CI)
DVB-T: CZ MPX 1,2,3 (TechniSat AirStarII)
vše v PC přes DVBViewer 5.6.4


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re: Edice ČT (Eshop)
« Odpověď #3 kdy: 11. 04. 2010, 00:07:22 »
Nejak si na ten HD remastering museji vydelat, i kdyz ho zaplati tezce pracujici hlupaci... ;D

Neni to nemorální?  :)

Dokázal bych si představit to, že by na každej disk daly dva díly (ta Sešlost měla většinou pod 60 minut, takže i na DVD5 by se vešly, navíc na zábavnej pořad natáčenej starejma elektronkovejma kamerama skutečně neni třeba nějakej velkej bitrate, 3500 kb/s by muselo stačit) a prodávali to v trafikách za standartních 49 Kč.


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re: Edice ČT (Eshop)
« Odpověď #4 kdy: 11. 04. 2010, 00:40:40 »
Musím se přiznat, že mi zůstává rozum stát, když sleduji na ĆT její vlastní teleshopping, ve které se nám snaží nabídnout 11 DVD s legendárními Sešlostmi s pány Nekudou a Císlerem.
Celková cena 948 Kč. Nevím, kdo by si mohl něco takového pořídit za tuto cenu. Zvláště v kontrastu s bohatou nabídkou "novinových" DVD, které často nabízejí i velmi kvatitní filmy a to nejčaatěji do 50 Kč.

No ale možná se v udatném národu českém mýlím. Šťastní majitelé kompletní videotéky Evy a Vaška již možná žhaví své telefonní aparáty.

Tak jednak za 50 kč jsou pěkně odfláklí edice, a normální filmy se prodávají klidně za 400 Kč. 11 DVD za 948 korun to vychází 86 korun na jedno, a to je celkem dobrá cena, ne? A pak nevím jestli v tomto konkrétním případě, ale občas jsem našel, že věci co jsou v eshopu ČT za těžký prachy, jsou v jiných obchodech za lidovější ceny.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re: Edice ČT (Eshop)
« Odpověď #5 kdy: 11. 04. 2010, 01:34:54 »
Musím se přiznat, že mi zůstává rozum stát, když sleduji na ĆT její vlastní teleshopping, ve které se nám snaží nabídnout 11 DVD s legendárními Sešlostmi s pány Nekudou a Císlerem.
Celková cena 948 Kč. Nevím, kdo by si mohl něco takového pořídit za tuto cenu. Zvláště v kontrastu s bohatou nabídkou "novinových" DVD, které často nabízejí i velmi kvatitní filmy a to nejčaatěji do 50 Kč.

No ale možná se v udatném národu českém mýlím. Šťastní majitelé kompletní videotéky Evy a Vaška již možná žhaví své telefonní aparáty.

Tak jednak za 50 kč jsou pěkně odfláklí edice, a normální filmy se prodávají klidně za 400 Kč. 11 DVD za 948 korun to vychází 86 korun na jedno, a to je celkem dobrá cena, ne? A pak nevím jestli v tomto konkrétním případě, ale občas jsem našel, že věci co jsou v eshopu ČT za těžký prachy, jsou v jiných obchodech za lidovější ceny.

No, teda upřímně si myslim, že v těch "odfláklejch" edicích se prodávaj filmy, jenž jsou rozhodně normálnější, než "Sešlost". ;)


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re: Edice ČT (Eshop)
« Odpověď #6 kdy: 13. 04. 2010, 20:57:35 »
No, teda upřímně si myslim, že v těch "odfláklejch" edicích se prodávaj filmy, jenž jsou rozhodně normálnější, než "Sešlost". ;)
"Sešlost" je televizní pořad, takže je jasné že do pojmu "normální film" nepasuje.