Autor Téma: Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!  (Přečteno 5261 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« kdy: 01. 01. 2013, 11:41:59 »
Tak si projíždíl věci ze Silvestra a koukám, že Michal David z Lucerny byl v HD! PV byl dle titulků od ACE. Že by se hnuly ledy?  :)


O ÚPADKU ČESKÉ POP-MUSIC SI JDĚTE DISKUTOVAT TŘEBA NA HLAVÁK
« Poslední změna: 01. 01. 2013, 15:19:34 od blueflash . »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #1 kdy: 01. 01. 2013, 12:01:45 »
Nahrál jsem to celý Silvestr a pak proklikal. Nejefektivnější metoda...

No ale koukám, že to bylo už v únoru. Takže asi si nelze úplně malovat, že by se hnuly ledy (viz Slavíci v listopadu)


CanCalla

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #2 kdy: 01. 01. 2013, 12:14:49 »
No, víte, jsou dva základní parametry. První je obsah a druhý je kvalita. Kdyby byl Michal David vysílán ve full HD se zvukem DTS, nikdy bych se na to nedíval. Sama skutečnost, že 90 minut před půlnocí až do půlnoci šedl koncert tohoto vraha české hudby, je alarmující a signalizuje totální uzavřenost české populární scény, která mezi sebe nepustí nikoho, kdo by mohl, její tzv.členy, ohrozit. Když už není zbytí, otevřou se vrátka pro Tomáše Kluse, který ale obratem zjihne a za ta otevřená vrátka začne na Slavících děkovat především KArlu Gottovi. Já mám pocit, že to je jakási sekta, kde na samotném vrcholu je Božský Kája, těsně pod ním Lucie Bílá, a pak dlouho nic a poté Kabát, který by tam, ale, už ze samé podstaty jistého konfliktu mezi popem a rockem, neměl vůbec co pohledávat. Abych se vrátil k tématu. Michal David, cirkusák, vlastním jménem Vlastimil Štancl, vládne mezi jistými věkovými skupinami ne proto, že by byl tak dobrý, ale proto, že se v bedně nic jiného nedává, než tyhle šíty. Kdy naposled jste viděli nějaký rockový koncert, který by měl být týnejdžerům, nejblíže? Po dlouhé době včera, na Silvestra, na TV Pohoda. Jenže, jak jsem psal jinde, ta mizerná kvalita, daná minimálním datovým tokem, byla pod úroveň a nedalo se na to vůbec dívat. Jako 20x zkopírovaná VHS-ka kdysi dávno v osmdesátých letech. To, co předvedly televizní okruhy latos na Silvestra, to bylo opravdu velmi, velmi tristní. A Bohdalka na závěr při novoročním přípitku, no, ještě, že mám doma spoustu filml a muziky, tak jsme koukli jen sporadicky, abychom viděli, zda tam není něco, na co by se dalo koukat. Nedalo.


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #3 kdy: 01. 01. 2013, 12:55:58 »
Vážení, tohle téma má být o technické stránce věci, nikoliv o stavu české pop-music, to si řeště jinde  ;)



Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #4 kdy: 01. 01. 2013, 13:48:10 »
Obrazová kvalita byla velmi slušná,kéž by se aspoň v takové vysílalo všechno.
« Poslední změna: 01. 01. 2013, 15:44:04 od Lukáš Polák »
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


TKRtechnik

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #5 kdy: 01. 01. 2013, 15:31:05 »
Obrazová kvalita průměr. Ale hodinu před půlnocí už to vystoupení stejně brala většina lidí jako kulisu k něčemu jinému, takže na tom moc nesešlo.
« Poslední změna: 01. 01. 2013, 15:45:11 od Lukáš Polák »
na hlupáky nereaguji


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #6 kdy: 01. 01. 2013, 15:47:15 »
Vlákno jsem pročistil. Většina diskutujících tu psala naprosto mimo téma... Ke kvalitě českého showbusinessu se doporučuji přesunout do Odkladiště.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #7 kdy: 01. 01. 2013, 15:57:03 »
Můžeš diskutovat o čemkoliv, od toho tu fórum je, ale neplevel téma, který je věnovaný primárně HD vysílání, nikoliv Michalu Davidovi. Proto byly příspěvky smazány.

Vorti, prosím: http://forum.digizone.cz/index.php?board=37.0
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #8 kdy: 02. 01. 2013, 09:50:28 »
Nebyl smazán asi proto, že názor CanCalla jako jediný je velmi hluboký a vyjádřil i plně názor admina (i můj mimochodem). Zároveň chci připomenout, že vždy musí být primární obsah a pak forma. Nenechte se zmást tím,co Vám někdo podstrkuje na zlatém talíři! Daleko lepším zážitkem byly zcela jistě koncerty Bocelliho či Stinga na iConcerts, vč. kvality obrazu i zvuku (byť bohužel jen v obyčejném stereu).


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #9 kdy: 02. 01. 2013, 11:07:31 »
Vorti:To máš jedno,po tom pročištění je tím pádem stejně po diskuzi,hádé nehádé.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


TKRtechnik

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #10 kdy: 02. 01. 2013, 11:41:16 »
Mazání příspěvků (resp. neschválení příspěvků v diskuzi pod články, i když jsou zcela nezávadné) a buzerace všeho druhu je tady normální. A pak ti ještě redaktor napíše, že bude činit proti tobě právní kroky, aby to následně smazal i sám sobě. Prostě odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil, i to je realita (kdysi zajímavého) serveru Digizone, dnes bohužel na úrovni Novinek  ::)
na hlupáky nereaguji


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Koncert Michala Davida z Lucerny na Nově byl v HD!!!
« Odpověď #11 kdy: 02. 01. 2013, 11:48:08 »
Mazání příspěvků (resp. neschválení příspěvků v diskuzi pod články, i když jsou zcela nezávadné) a buzerace všeho druhu je tady normální. A pak ti ještě redaktor napíše, že bude činit proti tobě právní kroky, aby to následně smazal i sám sobě. Prostě odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil, i to je realita (kdysi zajímavého) serveru Digizone, dnes bohužel na úrovni Novinek  ::)
No, od vás to opravdu sedí...  ;D Téma zamykám, stejně už se diskuse svezla dávno jinam...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/