Autor Téma: Prima ZOOM  (Přečteno 19694 krát)

s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #30 kdy: 22. 01. 2013, 20:37:26 »
Tak jsem koukal ze už na prima zoom, na tom monoskopu je v rohu malé logo. ;-) Marně jsem si mysel ze bude nějaké originální ze pouzijou nějakou barvu, omyl je zase celé bílé jako všechny loga primy. :-(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ceco ceco

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #31 kdy: 23. 01. 2013, 09:36:33 »
Tak jsem koukal ze už na prima zoom, na tom monoskopu je v rohu malé logo. ;-) Marně jsem si mysel ze bude nějaké originální ze pouzijou nějakou barvu, omyl je zase celé bílé jako všechny loga primy. :-(

Z mojeho ppohledu naopak díky bohu, že se poloprůhledná loga rozšířila i k nám, a že se jich TV drží. Osobně se dívám radši na film samotný, než zářivé rušivé logo v rohu...


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #32 kdy: 23. 01. 2013, 11:35:10 »
Tak neříkám ze by každé písmeno zoom mělo být jinou barovou ale mysel jsem si že alespoň slovo prima bude svetlonce modré jako je to na monoskopu a né ze to zase bude takhle fádně bílé. :-( Mimochodem logo televize je vždy její punc který se s ní táhne už pak furt a všude, mohli použít trošku originality ale asi na to v primě nemají mozky, což je i docela smutné. :-( Možná by i stačilo dat to logo místo do levého rohu, do rohu pravého, jako to má fanda nebo smíchov a nebo dolů jako to má RTL i taková prkotina je divácky zajímavá. ;-)


Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #33 kdy: 23. 01. 2013, 11:52:54 »
Logo nepotřebuje být divácky zajímavé. Logo má být co nejméně nápadné, tedy světlé a poloprůhledné a co nejmenší.
Loudness War zabijí hudbu!


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #34 kdy: 23. 01. 2013, 11:58:30 »
Tak jsem koukal ze už na prima zoom, na tom monoskopu je v rohu malé logo. ;-) Marně jsem si mysel ze bude nějaké originální ze pouzijou nějakou barvu, omyl je zase celé bílé jako všechny loga primy. :-(

Ano, průhledná bílá je nudná, lepší je pořádná tyrkysová s oranžovou třešničkou ;)

DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #35 kdy: 23. 01. 2013, 12:33:37 »
Tak jsem koukal ze už na prima zoom, na tom monoskopu je v rohu malé logo. ;-) Marně jsem si mysel ze bude nějaké originální ze pouzijou nějakou barvu, omyl je zase celé bílé jako všechny loga primy. :-(

Ano, průhledná bílá je nudná, lepší je pořádná tyrkysová s oranžovou třešničkou ;)


Tak tohle logo je mnohem hezčí než to co tam mají ted. Jinak je to vždy jen otázkou vkusu, já bral vždy logo jako značku a jako takové musí být decetni ale nemělo by nudit. A kdyby logo mělo být polopruhledne tak by tam nemuselo být vůbec. Dám vám otázku proc má kazda tv na obrazovce logo? ;-)


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #36 kdy: 23. 01. 2013, 12:45:41 »
Podmínka RRTV? ;)
Jinak aby divák věděl na jaký program čumí. To ovšem neznamená že to má tahat oči a rušit tak zážitek ze sledování pořadu. Osobně jsem za decentní, nejlépe téměř neviditelné logo, kterého neruší a prakticky si ho všimnu jen když chci.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #37 kdy: 23. 01. 2013, 15:15:01 »
V podmínkách nic o logu co já vím není. Jinak je to jak říkám o vkusu. Jinak prima zoom už testuje, je tam monoskop, tak za 2 za 3 minuty upouyavky na nějaký den a zase monoskop. Ted aktuálně kdyz píšu upoutavky. ;-)


kNiGHT

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #38 kdy: 24. 01. 2013, 10:10:00 »
Tak sem vcera vnoci taky zachytil prvni upoutavky na porady Prima Zoom a celkem me udivil ten nizky datovy tok. Prumer z peti minut rychleho strihu upoutavek na nove porady mel ~2700 Kbps vcetne 192 Kbps audio stopy. Asi si dokazete predstavit jak kostickovana byla morska hladina kdyz ji rozcerili delfini a velryby. Snad bude mit ostre vysilani lepsi parametry obrazu.

tady je triminutova ukazka: [60MB] http://www.sendspace.com/file/8ap989 [nazev souboru: prmzmsmp.ts]

Radsi bych, aby spustili CT2 HD nez tohle :/
« Poslední změna: 24. 01. 2013, 10:13:15 od kNiGHT »


ceco ceco

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #39 kdy: 24. 01. 2013, 10:10:27 »
Žádný strach pro fanoušky barevných log. Obávám se, že v blízké budoucnosti se dočkáme log po vzoru amerických televizí... hezky barevných, v průbehu pořadu měnících se na průhledné bílé nebo průhledné barevné a zpět před a po každé reklamě nebo upoutávce na další pořady. To teprve bude pořádný hukot :). Ja jen doufám, že ta blízká budoucnost bude co nejvzdálenější :)


zeze

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #40 kdy: 24. 01. 2013, 10:15:34 »
Žádejme kvalitu a ne kvantitu!


kNiGHT

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prima ZOOM
« Odpověď #41 kdy: 24. 01. 2013, 10:20:33 »
Bile transparentni logo je super, doufam ze TV nikdy neda na ty jedince (doufam ze jen jedince) co krici ze by radi ruzova/cervena vice viditelna loga. Jako jedna duchodkyne co psala do ceske televize ze by rada to nove logo vice viditelnejsi, aby pry vedela na kterou TV se prave diva...................

@zeze
Pokud to je zadarmo muzes bohuzel rict jen dekuju. Pokud to je placene jako NationalGeographicHD muzes posilat maily na skylink aby tam pustili trochu normalnejsi datovej tok, protoze ceske HD docu ze SATu jsou s kvalitou taky dost nastiru.


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!