Autor Téma: HbbTV v CR  (Přečteno 2008 krát)

martinnkm

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
HbbTV v CR
« kdy: 22. 12. 2012, 21:10:08 »
Dobry den, chtel bych se zeptat, ktere stanice v Cechach pośkytuji HbbTV? Nainstaloval jsem novou TV. Pripojeni mam terestrialni + O2 VDSL na internet a zatim jsem objevil HbbTV u vsech poradu Ceske televize. Nabizi to jeste treba i Nova, Prima nebo nejaka jina stanice? Vypada to fakt super. Co mne jen mrzi je absence terestrialni Tv ve FullHD. Jsem z Pardubic a dnes rano asi v 8am jsem objevil HD stanice, ktere pak okolo 10am zmizely. Nemam pocit, ze by to bylo zmenou pocasi, spis asi probiha nejake testovaci vysilani?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


dablazek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:HbbTV v CR
« Odpověď #1 kdy: 22. 12. 2012, 22:00:09 »
V Čr hbbtv zatím pouze ČT, HD v DVB-T vysílají poláci TVP1 a TVP2 (včetně hbbtv). HbbTV vysílá taky polská hudební stanice Eska TV.


martinnkm

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:HbbTV v CR
« Odpověď #2 kdy: 22. 12. 2012, 22:15:38 »
Cetl jsem tady v nejake diskuzi nebo v nejakem clanku o multiplexu 4, ktery by mel byt siren z Chlumu. Ten ale snad vysila stabilne. Take jsem se docetl, ze by snad pro Pardubickou aglomeraci mel byt siren signal z telekomunikacni veze (pobliz AFI palace). Prave proto jsem psal, ze jsem zachytil signal asi v 8am s velice vysokou BER (bit-error-rate) a pozdeji tak okolo 10am signal uplne zmizel. Takze to vypadalo jako nejake testovaci vysilani.