Autor Téma: Nová velká kovoplasťácká anténa a Mux4  (Přečteno 12483 krát)

SB1

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
Re:Nová velká kovoplasťácká anténa a Mux4
« Odpověď #45 kdy: 24. 11. 2012, 13:03:21 »
zaleži natom či tam nejaky slaby signal nameraš bežnou antenou lebo tam kde neni nič ani čert nebere. ;)
na sito mi tam skáče 1%SILA SIGNALU.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


SB1

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
Re:Nová velká kovoplasťácká anténa a Mux4
« Odpověď #46 kdy: 24. 11. 2012, 13:05:35 »
Jo mate pravdu ach ty kopce ;Dkazdopadne budu skouset kdo co poradi jak ja nad tim vyzraju s te Senice. ;D
Nevzdejte to.Psal jsem Vám delší text ale sleduju u toho Slavii a nějak jsem to smazal.Posílám Vám plánek anteny s kteroubudete mít určitě uspech,sežente si nějaké vraky kovoplast anten a dejte dohromady antenu dle přiloženého schematu.Mnoho zdaru.
Ještě.Místo kulatiny pr 6mm můžete použít nastř. hliníkový pásek 10x1mm.
OK.a zesilovac bude potreba jaký?Je víkend tak se natom pracuje ;)


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová velká kovoplasťácká anténa a Mux4
« Odpověď #47 kdy: 24. 11. 2012, 14:56:15 »
Jo mate pravdu ach ty kopce ;Dkazdopadne budu skouset kdo co poradi jak ja nad tim vyzraju s te Senice. ;D
Nevzdejte to.Psal jsem Vám delší text ale sleduju u toho Slavii a nějak jsem to smazal.Posílám Vám plánek anteny s kteroubudete mít určitě uspech,sežente si nějaké vraky kovoplast anten a dejte dohromady antenu dle přiloženého schematu.Mnoho zdaru.
Ještě.Místo kulatiny pr 6mm můžete použít nastř. hliníkový pásek 10x1mm.
OK.a zesilovac bude potreba jaký?Je víkend tak se natom pracuje ;)
Se zesilovači to není tak jednoduché asi si budete muset o nich něco dočíst na jiných zdejšách vláknech a začít experimentovat.Hlavně musíte něco nejdřív chytit jen s antenou.


SB1

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
Re:Nová velká kovoplasťácká anténa a Mux4
« Odpověď #48 kdy: 13. 12. 2012, 20:33:36 »
dobri den Pane Pavlis.tak sem zestrojil antenu podle vaseho schematu a chci vam zdelit ze to funguje.pouzil sem zesik pro 46 kanal a signal 62/58.nevim jak ste to trefil ze tato antena mi zarucene pomuze ale mnel ste pravdu.moc van dekuji za radu a spolupraci.nemam zadny problem s tim ze by mi to rusila barvicova fakt ste to trefil ;D jeste jednou velke dik a tesim se na dalsi rady od vas.DEKUJU.SB1. ;)


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová velká kovoplasťácká anténa a Mux4
« Odpověď #49 kdy: 13. 12. 2012, 20:58:41 »
dobri den Pane Pavlis.tak sem zestrojil antenu podle vaseho schematu a chci vam zdelit ze to funguje.pouzil sem zesik pro 46 kanal a signal 62/58.nevim jak ste to trefil ze tato antena mi zarucene pomuze ale mnel ste pravdu.moc van dekuji za radu a spolupraci.nemam zadny problem s tim ze by mi to rusila barvicova fakt ste to trefil ;D jeste jednou velke dik a tesim se na dalsi rady od vas.DEKUJU.SB1. ;)
Jsem rád,že jste spokojen.Naoplátku pozdravujte v Senici jednu dívku.Akorát,že jí je dnes skoro šedesát.Ten zesilovač by chtěl aby byl tak od 43 do 49 kanálu.34 je dost daleko.Veselé Vánoce.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


SB1

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
Re:Nová velká kovoplasťácká anténa a Mux4
« Odpověď #50 kdy: 13. 12. 2012, 21:16:45 »
Jo jo pozdravim ji od vas cez mistni tv SEN ;Dten zesik mam od kamarada sam mi ho delal.hm myslite ze s takovim jak pisete by se mi jeste ten signal zlepsil vic?ja sem vdecnej i zato jak mi to de ted diky vasi rade.jojo vanoce budou vesele a preju i vam stastne a vesele a hodne smichu na TV smichov.