Autor Téma: tv óčko stáhla z vysílání blok tanečních hitů party ryde  (Přečteno 6375 krát)

akon21

  • Host
dobrý den nevíte proč už tv óčko nedává v pátek a sobotu večer ve 22:00 klipovy blok party ryde moc rád jsem to sledoval není to kvůli sledovanosti nebo kvůli tomu že MTV má taky konkureční party zone a taky ve stejnou dobu :( :( :( :( :( :(??? :( :( :( :(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Šedivý

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv óčko stáhla z vysílání blok tanečních hitů party ryde
« Odpověď #1 kdy: 25. 11. 2012, 18:19:27 »
Nevím, taky by mě to zajímalo.Vůbec v poslední době  je otřesné, že do všech klipů se témeř trvale, snad s vyjímkou dnešní hiparády v 10 h dopo  vysílá nějaká lišta buď s naprosto stupidním horoskopem či co / COOLKA ??/  nebo lišta s esemskami - no budiš večer nebo v noci, to tolik nezasahuje do obrazu, ale ten horoskoup je opravdu stuipidní, dobrá třetina obrazovky, chtěl bych vidět toho, kdo tam za 20 Kč pošle SMS, to se takových najde tolik, aby se jim to vyplatilo do těch klipů vysílat? Podle mě to už víc lidí odradí od poslechu, jako mě, už poslouchám téměř výhradně polskou ESKU / HOTBIRD nebo PL mux 1/ , kde žádné reklamy do klipů nevysílají, večer mají po 22 h. obdobné písničky jako typy v Party ride, bez lišty, reklamy jsou občas mezi písničkami v 3 min,. blocích  a ještě je na nich označený čas odpočítavacími stokami v rohu , takže se ví, kdy ta reklama skončí. Mají dobře čitelný nápis názvu  klipu a na začátku i na konci uvádějí, co bude nasledovat další / Za chwile/....

H.


Jan Šedivý

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv óčko stáhla z vysílání blok tanečních hitů party ryde
« Odpověď #2 kdy: 25. 11. 2012, 18:37:55 »
 A na ty taneční hity zkuste ještě  polské radio  RMF MAXXX (hotbird). Kvalitní audio modulace, v noci téměř bez reklam a zcela převažují současné vesměs zahraniční nejnovější světové hity, jednou za hodinu krátké zprávy.....No bohužel k tomu není obraz, ale jako rádio bych řekl slušné. Kdyby si tak z toho vzali příklad  některá naše rádia.....

H.


mrsalieri

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:tv óčko stáhla z vysílání blok tanečních hitů party ryde
« Odpověď #3 kdy: 25. 11. 2012, 20:10:04 »
Party ride se normálně vysílá a do 23.12 (potom už nemám k dispozici program) taky bude.