Autor Téma: Prasečinky, aneb otázka na tělo  (Přečteno 9158 krát)

pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #15 kdy: 05. 11. 2012, 15:12:04 »
Ano, to je správně Valžáne pokud umíš počítat a máš měřák  ;)

Stasi-DDR: Proč to tak nemít? Ničemu to nevadí a kupovat plechovou skříň za desítky tisíc nehodlám.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #16 kdy: 05. 11. 2012, 15:18:13 »
Tebe zavřít do violy  >:(

Tam bych se teda určitě Žáne Valžáne nevešel  :D


Vladimír Dráb

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #17 kdy: 05. 11. 2012, 15:23:13 »
Pane pozemák, važte slova šíříte pomluvy, které nejste schopen dokázat. Možná se právě proto bojíte vystupovat zde pod skutečným jménem.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #18 kdy: 05. 11. 2012, 15:31:03 »
Ano, to je správně Valžáne pokud umíš počítat a máš měřák  ;)

Stasi-DDR: Proč to tak nemít? Ničemu to nevadí a kupovat plechovou skříň za desítky tisíc nehodlám.

"...kupovat plechovou skříň za desítky tisíc nehodlám...", to hovoří za vše! Plechová skříň, nestojí desetitisíce, leda by byla z ryzího zlata! Apropo, já myslel, že používáš na půdě dřevěnou skříň! Možná ta měla cenu desetitisíců korun... Tvé "dílko" opravdu vypovídá o tvých schopnostech a dovednostech... :(
« Poslední změna: 05. 11. 2012, 15:36:17 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #19 kdy: 05. 11. 2012, 15:34:58 »
Pane pozemák, važte slova šíříte pomluvy, které nejste schopen dokázat. Možná se právě proto bojíte vystupovat zde pod skutečným jménem.

Nepotřebuju nikomu nic dokazovat, sám vím nejlíp jak u mě bylo. Skutečné jméno proto nepotřebujete ani znát. Nějakej důkaz původní instalace by se ještě našel (mám foto). Ale jinak je to všechno stejně moje osobní věc a osobní problém. Nikomu nic nevyčítám, pouze konstatuju do čeho že jsem to šel. Ano, můžu si za to pravda vlastně sám. Člověk se halt učí a získává zkušenosti, ba i ty negativní. Tak to v žitotě prostě chodí. Vyhodil jsem 2.000, to není zas taková tragedie a antény mě zůstaly.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #20 kdy: 05. 11. 2012, 15:36:59 »
No, jo, no...
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #21 kdy: 05. 11. 2012, 19:11:27 »
Nechápu k čemu bych sem měl dávat svoje jméno? Ty seš asi na netu první den, když objevuješ Ameriku tím, že neznáš tzv. nickname neboli přezdívku (která je ostatně jako kolonka uvedená i v registračním formuláři).
A celkově ani moc nerozumím tomu, na co si vlastně hraješ - jestli někde bastlíš antény za dumpingové ceny a teď si to chceš sám před sebou obhájit? Nebo ti někdo sebral kšeft, když nabídnul nižší cenu? To si ale musíš vyřešit jinde a ne tady...
Neříkáte pravdu. Nickname není synonymem pro přihlašovací jméno(Login).  Nickname v přihlašovacím formuláři není, ale to byste měl, myslím, velice dobře vědět.
Osobně se také nepotřebuji schovávat za přezdívku. Zde na Digizone opravdu ne.
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Jeremy.Ofarrell

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #22 kdy: 05. 11. 2012, 20:25:03 »
Vzhledem k tomu, že pravost údajů není nijak ověřená, jsou jak nickname, tak údajně pravá jména, na stejné úrovni. Zrovna o tobě taky nikdo neví, jestli seš fakt Daniel Kulhánek nebo ve skutečnosti třeba Václav Klaus nebo nedejbože Dluhoslav Sobotka...


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #23 kdy: 06. 11. 2012, 09:03:05 »
Vzhledem k tomu, že pravost údajů není nijak ověřená, jsou jak nickname, tak údajně pravá jména, na stejné úrovni. Zrovna o tobě taky nikdo neví, jestli seš fakt Daniel Kulhánek nebo ve skutečnosti třeba Václav Klaus nebo nedejbože Dluhoslav Sobotka...

Ano,máte pravdu nejsem Karel Cibulka jsem ve skutečnosti violista ze ZSO v Mariánských Lázních a rodiče mně pojmenovali Štěpán Straník tedy jsem violista a je to venku...  ;D ;D ;D
A můj koníček je profesionální montáž a poradenství v VF techtice a AS,mé moto je všude jsem byl,všecko znám,Brouk Pytlík mi nesahá po kolena  ;D ;D ;D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


skydedek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Prasečinky, aneb otázka na tělo
« Odpověď #24 kdy: 06. 11. 2012, 13:57:02 »
Nezodpověditelný dotaz, nevhodné téma. Nejste nijak schopni posoudit, zda provedená instalace je "správná" či nikoliv, pokud jako hledisko budete uvažovat i cenu, pak už vůbec ne. Nemáte žádný etalon, ke kterému byste to vztáhli. Jediné, co Vás může prosít je konkurence a to pořádná. Dosud žádnou nemáte.