Autor Téma: najde se někdo z Havířova a okolí  (Přečteno 2065 krát)

dawis

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
najde se někdo z Havířova a okolí
« kdy: 30. 10. 2012, 08:57:56 »
kterýby fakt se přijel na to podívat a vyřešil můj problém o kterém píšu ve vlákně- české muxy-kolísání signálu .Protože to už není normální,jaké firmy se tady v tomto oboru vyskytují a nejsou schopni nic s tim udělat.Jenom mají plnou hubu výmluvek proč to nejde!To chci tak moc?Abych měl stabilní příjem českých muxů?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:najde se někdo z Havířova a okolí
« Odpověď #1 kdy: 30. 10. 2012, 10:15:01 »
Poprvé jste napsal: "Mux1,2 mi jede celkem stabilně až do té doby, když začne trošku více foukat tak mi kvalita signálu skáče i pod 30% ....", později jste přiznal, že ve směru jsou stromy, pak, že už jste tam měl dvě firmy a obě řekly, že signál je kolísavý už na anténě a nakonec, že to dřív šlo, ale po "rekonstrukci s "turbo" zesilovačem to nejde..... !
Ještě vás nenapadlo, že by mohly mít ty firmy pravdu a že to prostě nepůjde ? Zvláště, když jste přiznal, že po přetočení antén z jiného vysílače to jde bez problémů ?
A myslíte, že se najde zázračný montér a vyřeší to, když založíte ZASE nové vlákno? To vám nestačily ty reakce na jiném serveru ?


dawis

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:najde se někdo z Havířova a okolí
« Odpověď #2 kdy: 30. 10. 2012, 10:27:35 »
tak ty české muxy mi kolísají pořád ze 100 i na 30%,ale nezakostičkuje to.Mux 3 je na tom ještě hůř.Já jen,že mi většina na netu radí,že problém musí jít vyřešit,ale když si zavolám firmu tak s tim nic nechtějí dělat,že výsledek je nejistý.


K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:najde se někdo z Havířova a okolí
« Odpověď #3 kdy: 30. 10. 2012, 11:25:04 »
ještě jednou zaslán mail ;), tak snad došel


dawis

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:najde se někdo z Havířova a okolí
« Odpověď #4 kdy: 30. 10. 2012, 11:40:13 »
ještě jednou zaslán mail ;), tak snad došel
jo už ke mě dorazil :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0