Autor Téma: Setkání partnerů CS Link/Skylink  (Přečteno 11246 krát)

Jean-Valjean

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #15 kdy: 26. 10. 2012, 11:59:14 »
Uvádíš tady mylné informace, tj. uvádíš nesmysly. Leda bys to dělal pro zvýšení sledovanosti ČT a Novy, ale to je imho zbytečnost.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #16 kdy: 26. 10. 2012, 14:08:55 »
Vysvětlovat ti to dále nebudu, ale proti nařčení se ohradím.
Já pro psaní příspěvku použil český jazyk. Když vyjdu z přesvědčení, že ty jej použiješ pro čtení, tvé tvrzení o mém nesmyslu je nepravda. Za nepravdivé nařčení požaduji omluvu.
Jinak tě nebudu považovat za slušného člověka.


Jean-Valjean

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #17 kdy: 26. 10. 2012, 14:20:39 »
Neřešíme český jazyk, ale tvoje zcela zavádějící tvrzení, že je potřeba 2x měsíčně sledovat ČT nebo Novu minimálně půl hodiny, aby nic nevypadlo, což je ve skutečnosti naprostý nesmysl. Takže omluva by měla přijít z tvoji strany, přičemž ani event. fakt, že nejseš v dané problematice orientován, na tom nic nezmění (neboli když tomu nerozumíš, tak nepiš komentáře).


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #18 kdy: 26. 10. 2012, 15:28:28 »
Neřešíme český jazyk, ale tvoje zcela zavádějící tvrzení, že je potřeba 2x měsíčně sledovat ČT nebo Novu minimálně půl hodiny, aby nic nevypadlo, což je ve skutečnosti naprostý nesmysl. Takže omluva by měla přijít z tvoji strany, přičemž ani event. fakt, že nejseš v dané problematice orientován, na tom nic nezmění (neboli když tomu nerozumíš, tak nepiš komentáře).
Ty jsi doopravdy popleta. Ty neřešíš český jazyk, protože mu nerozumíš.
Přece jen jsi mě dovedl k vysvětlení, aby se snad jiný čtenář nesvezl po tvé linii nepravd, které si hned sám vyvracíš a mě osočuješ z šíření nesmyslů.
Citace
...roste mi počet lidí, kterým „z ničeho nic (rozuměj po delší době) nejede karta“ a chtějí ji po telefonu „oživit a opravit“.
Věřím, že konstatování mého stavu je srozumitelné, nejde ani o zákazníky, ani o žádné jiné lidi. Mluvím, o lidech, kteří volají právě mně.
A pokračuji opět vzkazem pro tyto „své“ lidi:
Citace
A pro ně mám nyní jasnou odpověď: aspoň 2× měsíčně sleduj ČT nebo Novu, dohromady půl hodiny, a máš klid. Nic ti nevypadne.
Tedy co nejjednodušší sdělení, určené běžným uživatelům-neodborníkům, co mají udělat. Žádné tvrzení nezaznělo, to by vypadalo naprosto jinak.

Je mi nepříjemné, že se musím stále vozit po češtině, ale poraďte mi  prosím kdokoli:
Jakým jazykem sem mám psát, aby bylo vnímáno, co napíšu? Hospodským?
Kdybych byl v hospodě, pochopím. Ale toto jsem měl za fórum dospělých lidí, kteří se domluví alespoň mateřským jazykem.


A Žánovi poradím: neosočuj nikoho z neznalosti. Vždy je lepší si připustit fakt, že ten druhý je o tolik více v oboru zorientovaný, že se s tebou dál odmítne bavit. Obávám se, že toto právě nastává. Mé uvedení ČT a Novy má tak silné technické zdůvodnění, že tvé lpění na technickém detailu o všech TP obsahujících „zápisy“ si krutě zahrálo s tvým kreditem v tomto fóru. Ten už asi nebude obsahovat charakteristiku - to je ten tichý a chytrý.



« Poslední změna: 26. 10. 2012, 15:31:47 od Petr Svoboda »


Jean-Valjean

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #19 kdy: 26. 10. 2012, 17:23:42 »
Teď je naprosto jasné, že nemáš ani tolik soudnosti, abys přiznal chybu, kterou jsi udělal. Protože je bez debat jasné, že tvoje tvrzení je holý nesmysl, navíc ničím nepodložený - prostě jenom tvůj pocit, že by to tak mělo být. Takže radši nic dál nepiš a všem ostatním čtenářům se dá jenom říct, že i když nebudou sledovat ČT a Novu ani vteřinu za rok, tak to na funkčnost karty nemá naprosto žádný vliv. Tečka.

P.S. Potěš koště, jestli má Skylink víc takových "odborníků" jako seš ty, to ta služba teda musí vypadat  ::)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #20 kdy: 26. 10. 2012, 18:04:44 »
P.S. Potěš koště, jestli má Skylink víc takových "odborníků" jako seš ty, to ta služba teda musí vypadat  ::)
To ses felil, kemo.
Su zákazník Skylinku, jak hromada jinéch.

Pozn: pořád tvrdím, že ti něco důležitého ve faktech uniká, a čím méně víš, o to hlasitěji to vykřikuješ. I to, jak jiným přikazuješ, co by pasovalo na tebe, ty Tečko.
Ale zatím se stále bavím, pokračuj.


skydedek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #21 kdy: 26. 10. 2012, 19:58:40 »
Brr, chvilku mi zatrnulo, že jsem ztratil schopnost číst český text. Pocit však rychle zmizel, když jsem nahlédl do Říkadel a básniček a pro jistotu ještě do knížky Pohádek Boženy Němcové. Dokonale jsem chápal slova i jejich kontext. Tedy mi odlehlo. Ale pak jsem se přece jen vrátil (s lehkým odporem) ke čtení tohoto vlákna. A nenašel jsem jaksi pudelkern, abych tak řekl. Tedy z mého hlediska informaci, jak to s tím vysíláním kódů opravdu je. Buďto opravdu neumím číst česky, což je tristní, nebo tam ta informace není a pak pánové přistavte samosběry na tu prázdnou slámu, již jste namlátili.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #22 kdy: 27. 10. 2012, 18:57:00 »
Uvádíš tady mylné informace, tj. uvádíš nesmysly. Leda bys to dělal pro zvýšení sledovanosti ČT a Novy, ale to je imho zbytečnost.

Mylné informácie? Prečo?

Citace
Běžný divák by neměl mít potřebu po registraci provádět refresh karty, tj. žádat o zaslání speciálních instrukcí, které opětovně nastavují profil uživatele na kartě. Systém je nastaven tak, že pracuje za následujících podmínek:

 První podmínkou je, že divák bude aktivně kartu využívat (mít ji vloženu v zapnutém přijímači naladěném na některý z programů) alespoň 3 minuty během 14 dnů a zároveň ji mít pod signálem minimálně 30 minut během 30 dnů.

 Pokud divák kartu nepoužívá po dobu více jak 14 dnů, ale méně než 30, musí počkat po zapnutí přijímače na obnovení klíčů maximálně 3 minuty.

 Pokud divák kartu nepoužívá po dobu více jak 30 dní, musí čekat na dekódování maximálně 30 minut.

 To všechno platí za předpokladu, že bude přijímač stále zapnutý na jednom z programů (např. ČT, STV).

Síce sa tu nespomína konkrétne Nova (v zátvorke je ČT, STV), ale s tým zvyškom je to pravda.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Farell

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Nic není nemožné...
    • Zobrazit profil
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #23 kdy: 27. 10. 2012, 21:01:30 »
Celé znění zasedání skylinku vcelku zajímavé...

http://www.digiprijem.cz/skylink-exkluzivni-zakulisni-informace-podzim-2012.php
48" LED FullHD Thomson 48FU4243
Ferguson Ariva 200HD F/W A200_V2.14B2patch 23.5E-19.2E-0,8W SKYLINK ICE-120cm-diseq 1.2.
46" LED FullHD Samsung UE46D5500
Ferguson Ariva 200HD F/W A200_V2.14B2patch 23.5E-19.2E SKYLINK ICE katra FE 80cm.


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #24 kdy: 28. 10. 2012, 01:43:15 »
Celé znění zasedání skylinku vcelku zajímavé...
http://www.digiprijem.cz/skylink-exkluzivni-zakulisni-informace-podzim-2012.php

Souhlasím, že setkání bylo vcelku zajímavé.
I ten odkaz leccos shrnuje. Jen jeho titulek je zbytečně nafouknutý, žádnou exkluzivní, tím méně zákulisní informaci neobsahuje. Je to jen nadsázka, magnet pro oči. Vyčkáme, co přinese pokračování.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #25 kdy: 28. 10. 2012, 08:56:13 »
Já jsem se při čtení textu celkem zasmál, pže, kdo do toho vidí, tak ví, že je to celé zkopírované z PDF prezentace, kterou má od pátku každý partner Skylinku, který má přístup do dané sekce, k dispozici. Ach ta exkluzivita...
« Poslední změna: 28. 10. 2012, 11:12:16 od Lukáš Polák »
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jean-Valjean

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« Odpověď #26 kdy: 28. 10. 2012, 09:34:04 »
Uvádíš tady mylné informace, tj. uvádíš nesmysly. Leda bys to dělal pro zvýšení sledovanosti ČT a Novy, ale to je imho zbytečnost.

Mylné informácie? Prečo?
Protože k tomu, aby na kartu chodily zápisy, stačí sledovat libovolný program(y) na transpondérech, které má Skylink v pronájmu a nemusí se vůbec jednat o již zmiňovanou ČT a Novu.