Autor Téma: Sloučení 2 antén (síta) Moravskoslezský kraj  (Přečteno 7787 krát)

Jeremy.Ofarrell

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sloučení 2 antén (síta) Moravskoslezský kraj
« Odpověď #15 kdy: 05. 11. 2012, 20:19:13 »
děkuji všem za rady a asi vyčkám do příštího roku, jestli ten MUX4 má změnit kanál
Na nic nečekej, protože se taky nemusíš dočkat. Ty 2 stovky tě snad nezabijou a aspoň si vyzkoušíš funkčnost sloučených antén.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sloučení 2 antén (síta) Moravskoslezský kraj
« Odpověď #16 kdy: 06. 11. 2012, 09:40:24 »
děkuji všem za rady a asi vyčkám do příštího roku, jestli ten MUX4 má změnit kanál
Na nic nečekej, protože se taky nemusíš dočkat. Ty 2 stovky tě snad nezabijou a aspoň si vyzkoušíš funkčnost sloučených antén.
Za prvé to nejsou dvě stovky a za druhé vyzkouší prd. Vyzkouší, jestli mu to pojede s 63. Jestli s 38 tak nezjistí nic. Dokonce si troufám říct, že s 38 mu to nepojede.


Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sloučení 2 antén (síta) Moravskoslezský kraj
« Odpověď #17 kdy: 09. 11. 2012, 11:35:24 »
Další radící plantala. Navrhujeme mu koupit kanálový LADITELNÝ slučovač od fy IVO Záborec a poždádat jej o PŘEDLADĚNÍ na momentální K63. Naladění na definitivní kanál Mux4 si provede sám. Proč čekat víc jak půl roku s investicí pár stokorun?? Někdy mám pocit,že někteří by tady chtěli nejen poradit zadarmo, ale ještě aby jim to někdo dodal a namontoval zadarmo. Jiní zase radí, čepýří se a hazjl mají na chodbě.... ;D


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sloučení 2 antén (síta) Moravskoslezský kraj
« Odpověď #18 kdy: 09. 11. 2012, 11:52:02 »
Ty si myslíš, že si ten zesilovač přeladí sám? Pokud by byl takový dobrý, tak tady nepíše o rady, ale rozdává je.


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sloučení 2 antén (síta) Moravskoslezský kraj
« Odpověď #19 kdy: 09. 11. 2012, 13:11:14 »
Ha! Ten blb jsem já. Neumím číst. Slučovač si samozřejmě může přeladit sám. Zesilovač asi ne. Čtu slučovač, píšu zesilovač. Omluvte mou indispozici. :-[

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0