Autor Téma: Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.  (Přečteno 5957 krát)

Fanny

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 91
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Fanny | Televizi zapínám jen v případě, že tam je něco zajímavého. Takže téměř nikdy

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.
« Odpověď #2 kdy: 07. 10. 2012, 17:53:51 »
A čo z toho? Majiteľ vymení kartu, na ktorej má za 29 KČ k dispozícii oficiálne všetky programy ČT (SD aj HD a regionálne mutácie), 3 programy Novy (+ 1 HD), 3 programy Primy (plus 1 HD), Barrandov, Retro Music a 2 programy slovenskej verejnoprávne TV (plus ešte neoficiálne aj všetky dostupné slovenské komerčné programy z toho jeden v HD) za to, aby mohol bezplatne prijímať len pár programov ČT? Ktoré sú naviac dostupné pre cca 95% obyvateľov ČR v rámci DVB-T?


P.S.: Možno tých cca +/- 5% obyvateľov, ktorí z rôznych dôvodov nemajú možnosť príjmu DVB-T (a nechcú platiť iným poskytovateľom) a zároveň ich nezaujímajú ostatné komerčné programy (alebo sú naozaj takí chudobní, že majú na prevádzku satelitu, ale nemajú 29 Kč) - OK (a ak majú technické možnosti na 2 karty, tak v kombinácii s Prima kartou). Alebo pre fanatických odporcov SP - lenže taký odporca tým, že si registruje ČT kartu Skylink nevytrestá - tých 29Kč (možno menej) za neho zaplatí ČT, takže majitelia M77 sa len usmievajú.
« Poslední změna: 07. 10. 2012, 20:20:54 od Stefan Bukovan »
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.
« Odpověď #3 kdy: 07. 10. 2012, 18:05:49 »
Karta ČT se dá použít akorát někde v STA, jinak je to bezpředmětná věc.


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.
« Odpověď #4 kdy: 07. 10. 2012, 20:03:28 »
No vidíte chlapci,a já jsem rád že ČT s takovou kartou přišla. Holt co člověk to jiný názor.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


mzxy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.
« Odpověď #5 kdy: 08. 12. 2012, 15:34:19 »
Postup ČT je diskriminující, platím TV a R polatky a proto se měla ČT dohodnout se Skylink na tom že mi Skylink nebude blokovat kartu Skylink poté co odmítnu platit servisní poplatky...Platím ze zákona a ješěšt jednou mám platit za to, že se zahraniční soukromá firma rozhodla obchodovat s veřejnoprávním signálem, který by měl být dostupný každému, kdo ze zákona platí, a to bez servisnch poplatků?
Svým postojem vlastně ČT veřejně potvrzuje správnost postupu Skylink, který tvrdí že původní smlouva neplatí. Přeprogramováním karty která stála 1999,-na kartu ČT je vlastně tato moje investice zmařena a znehodnocena a karta je mi pak k ničemu...když na "přeprogramování" přistoupím, vlastně tím potvrdím svůj souhlas s tím co zavedla Skylink. Ale já s to nesouhlasím a chci aby mi Skylink kompenzovala náklady, investice, o které jsem přišel když jsem podlehl klamavé reklamě této společnosti.
Pokud chtělůa ČT vyjít platičům TV polatku vstříc, jediné správné řešení by bylo aby mi nebyla karta deaktivována, ale programy ČT běželi dál bez jakýchkoliv následných převodů....
Pokud jd eo možnoast transdormace karty Skylink na akrtu TV Prima, měla se TV Prima a ČT dohosdnout se Skylink aby se dali programy obou televizí přijímat na jedné kartě, která by nebyla znehodnocena. Automatricky bez obtěžování diváků.
Pokud nějaká televize dostává příspěvek z veřejnoprávních prostředků, která platíme my všichni. má býát její program veřejně přístupný baz jakéhokoliv dalšího kupčení a přeprodávání...Servisní poplatky, to je  jen zástěrka...je to platba, za příjem veřejnoprávní TV mám  ještě jednou platit, a to přesto, že už jednou platím ze zákona.
ČT by měla mít asi vlastní družici, nevím kolik miliard odteče do lucemburska na poplatcích, tyto púeníze mohl iskončit v rzpočtu státu nebo ČT...
Kdo se smíří s tím že má platit za veřejnoprávnáí televizi dvakrát, jednou doma a jednou do lucembursda, ten je hlupák bez mozku a bez národní hrdosti. Ale my jsme už takoví , sklopíme hlavu a necháme se dál ždímat a zdírat....A náš stát? Ten na nás kašle...


Karlos68

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 538
  • Začínám z novým učtem , předešlý 391 příspěvku.
    • Zobrazit profil
Re:Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.
« Odpověď #6 kdy: 08. 12. 2012, 16:16:43 »
ČT karta od Skylinku je v prodeji již několik let,takže to není žádná reakce na Ser-Po,je tu jen dohoda z ČT o hrazení poplatku za tyto karty Českou televizí.

Mě budou po roce zajímat počty karet ČT a PRIMA.Desítky,stovky víc ne.
Opticum HD Sloth Combo Plus H.265 HEVC Emme Esse 85AL 23,5°E  Emme Esse85AL 4,8°E
Philips 40PFL6606H/12,32PFL6626H/12,RWT DTV-401T,
DVB-T-CZ Mux 1,2,3Praděd(36,53,51k)PL Mux 1,2,3,Opole Chrzelice(46,23,34k)g.Św. Anny Mux8(6k,11C)
Antény 2xTVA 21-60 Correct relé IRS1.1
IVO 30dB X 21-69k IVO 31dB 6-60


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.
« Odpověď #7 kdy: 08. 12. 2012, 17:39:20 »
Nebylo by lepší stěžovat si Skylinku,byť Vám to bude houby platné? Jinak by mě zajímalo co po převodu na ČT kartu platíte dvakrát. P.S. Vlastní družice pro ČT kvůli SP to se fakt vyplatí.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Jeremy-Ofarrell

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 120
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Servisní poplatek u Skylinku není platný pro Českou televizi.
« Odpověď #8 kdy: 08. 12. 2012, 17:47:03 »
mzxy: Za kartu Skylink-ČT neplatíš nic, takže zbytečně nečeř vodu  :P