Autor Téma: Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4  (Přečteno 56386 krát)

Slovensko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #30 kdy: 25. 11. 2012, 19:47:00 »
Dobrý den,spuštění vysílače plánujeme během listopadu,přesný termín není určen,závisí na subdodavatelích,konkrétní parametry budou zveřejněny v tiskové zprávě při spuštění vysílače.
Digital Broadcasting s.r.o. Vám přeje příjemný den

Toto je standrtní stav Digital Broadcasting s.r.o., někdy vám pustíme vysílání a parametry oznámíme po spuštení. Copak nemáte schválený plán jak kanálu, výkonu a polarizace. Připadáte mi jak pěkný amatéři, co provádějí vysílání a pokusy na živých lidech........prostě diletanti s.r.o.

To máte pravdu místo dohadu o spuštění v UO a v ostatních regionech MUX 4 tak by měli před spuštěním napsat přesní termín , výkon a ne dělat s toho cavyky jako miliadářoví snobci na kterým lidi nezáleži ,  8).

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Butes

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 550
  • DVB-T Ready-Krásné 100kW!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #31 kdy: 25. 11. 2012, 21:19:05 »
Moc příznivce "Andrláku" nepotěším. Na stožáru není vůbec nic nového. Je možné, že na to chlapci z DB vlítnou příští týden. Moc dní jim na spuštění nezbývá.
to Slovensko: Pokud bydlíte v Ústí a zajímá vás to, mohl byste to monitorovat. Já se tam teď jen tak nedostanu.
DVB-T Krásné 32k 34k 39k, Andrlův Chlum 45k
Phillips 32PFL7406K, Leadtek WinFast DTV1800H
DVB-S Astra 19,2°E 23,5°E; Philips 32PFL7406K
DAB Technisat DigitRadio 210 IR
FM Philips LX600


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #32 kdy: 25. 11. 2012, 22:08:33 »
Žádný strach určitě to do pátku spustí.Já sám čekám na tento vysílač,mám ho 54km od bydliště a překážek necelých 20km na konci tak očekávám že mám celkem slušnou šanci tento vysílač chytat.Když to porovnám z Barvičkou která je více než půl cesty ihned od začátku pro mě zazděná a mám náznak signálu tak si dávám 80% uspěšnosti.


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #33 kdy: 25. 11. 2012, 22:24:19 »
Dobrý den,spuštění vysílače plánujeme během listopadu,přesný termín není určen,závisí na subdodavatelích,konkrétní parametry budou zveřejněny v tiskové zprávě při spuštění vysílače.
Digital Broadcasting s.r.o. Vám přeje příjemný den

Toto je standrtní stav Digital Broadcasting s.r.o., někdy vám pustíme vysílání a parametry oznámíme po spuštení. Copak nemáte schválený plán jak kanálu, výkonu a polarizace. Připadáte mi jak pěkný amatéři, co provádějí vysílání a pokusy na živých lidech........prostě diletanti s.r.o.
k45
polarizace H
výkon 10kW ERP všesměr


Slovensko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #34 kdy: 26. 11. 2012, 07:15:18 »
Žádný strach určitě to do pátku spustí.Já sám čekám na tento vysílač,mám ho 54km od bydliště a překážek necelých 20km na konci tak očekávám že mám celkem slušnou šanci tento vysílač chytat.Když to porovnám z Barvičkou která je více než půl cesty ihned od začátku pro mě zazděná a mám náznak signálu tak si dávám 80% uspěšnosti.

Dobré ráno , Luboši Brno-Barvičova-Gymnázium signál Mux4 K46 končí v Březová nad Svitavou a z toho směru jste , snad se dá chytat pouze jen  na kopcích (dle mapy) , myslím že pokud by jste chtěl chytat Mux4 z UO tak by jste musel bydlet z některých vesnic nad Březovou n, SY a ještě  mít výkonou anténu mezi UO a SY je Kozlovský kopec 600 m.n.m. pak další 600 m.n.m. je u Semanína ( jetam nejaký stožár asi na rádio ) nad zlatou studánkou a pak jeto až po Březovou od 400-500 m.n.m tak snad budete mít štěstí , pokuste se chytit od směru Litomyšl  také K45 .  :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Slovensko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #35 kdy: 26. 11. 2012, 07:21:23 »
Moc příznivce "Andrláku" nepotěším. Na stožáru není vůbec nic nového. Je možné, že na to chlapci z DB vlítnou příští týden. Moc dní jim na spuštění nezbývá.
to Slovensko: Pokud bydlíte v Ústí a zajímá vás to, mohl byste to monitorovat. Já se tam teď jen tak nedostanu.

Zdravím , bydlím za kopci na druhé straně oblouku k Semanínu 14 km ale když mě to výjde tak po práci se tam pojedu podívat nic neslibuji ,  :D


Slovensko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #36 kdy: 26. 11. 2012, 08:20:41 »
Tak jak jsem předpokládal  , UO bude čekat :
 
lance
Nováček
Re:Mux 4 Velký Javorník (Frenštát pod Radhoštěm)
« Odpověď #17 kdy: Dnes v 07:56:02 »
Citace
Tak nakonec to na V.J. stihli před sněhem - AS je nainstalován - 3x3 rakve směr západ,sever,jih - odpovídá vyzař.diagramu na mapavysilacu.cz

to jsme dopadli asi budeme poslední .  8)


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #37 kdy: 26. 11. 2012, 09:14:03 »
Pořád lepší být poslední než vůbec.  ;)
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)


Slovensko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #38 kdy: 26. 11. 2012, 12:50:58 »
Pořád lepší být poslední než vůbec.  ;)

Tak to je pravda  ;D


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #39 kdy: 26. 11. 2012, 16:08:17 »
Hezký den i vám.Mě vychází nejlépe z vysílačů Velký Javorník tam je asi 10km překážek na konci trasy ovšem je to 118km tak příjem je nemyslitelný.Dále UH jak jsem psal že je necelých 20km překážek ovšem 54km a to je pro mě podstatný.Barvička je nemyslitelná protože se signál "rozbije"hned na začátku a překážek má půl cesty ikdyž jsem od vysílače daleko 32km tak mi to je na nic,signál je pouze náznak asi 32% maximálně a kvlita žádná.Podle mapy by měl UH doletět i blízko nás.Žlutá barva je poblíž bydliště a když je pokrytí počítáno z 10db anténou k tomu 6db ztrát ve 2 metrech nad zemí tak signál bych měl teoreticky mít v 10metrech.Ale Barvička u mě signál mapa neukazuje a nedaleko odemně ano ale to je mě k ničemu tak sázím vše na UH.


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #40 kdy: 26. 11. 2012, 16:10:10 »
Pardnon nepatří tam UH ale UO.


Slovensko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #41 kdy: 26. 11. 2012, 17:43:34 »
Pardnon nepatří tam UH ale UO.

Ano to jsem už pochopil , já jsem také v žlutém poli za kopci tak jsem zvědav jak to půjde z UO K45 a také jsem zvědav od Velký Javorník pod Radhoštem K42 prý má velký diagram směr vých. Čechy  tak to zkuste Luboši také ;D


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #42 kdy: 27. 11. 2012, 06:08:17 »
Jasne zkusim i VJ,je smerem na me ten diagram vyborny,skoda jen ze je pred Boskovicemi ten velky kopec ale uvidim treba se pres to nahodou signal prekouse.Pak dam vedet.


Butes

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 550
  • DVB-T Ready-Krásné 100kW!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #43 kdy: 27. 11. 2012, 10:56:03 »
Jasne zkusim i VJ,je smerem na me ten diagram vyborny,skoda jen ze je pred Boskovicemi ten velky kopec ale uvidim treba se pres to nahodou signal prekouse.Pak dam vedet.

Jste z Boskovic?
DVB-T Krásné 32k 34k 39k, Andrlův Chlum 45k
Phillips 32PFL7406K, Leadtek WinFast DTV1800H
DVB-S Astra 19,2°E 23,5°E; Philips 32PFL7406K
DAB Technisat DigitRadio 210 IR
FM Philips LX600


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Vysílač Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) multiplexu 4
« Odpověď #44 kdy: 27. 11. 2012, 13:33:14 »
Ne,jsem 10km západně.