reklama

Autor Téma: Plzeň Vinice MUX 4 a ČT4 HD  (Přečteno 1874 krát)

haRd66

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Plzeň Vinice MUX 4 a ČT4 HD
« kdy: 18. 09. 2012, 19:33:23 »
Ahoj, právě nám dnes na můj popud upgradovali STA v Plzni Vinicích, chytáme tak MUX 4, ale nemůžu naladit ČT4 HD, o kterou mi jde hlavně. Nevíte, jestli je vůbec ještě v nabídce nebo proč a kde je problém ? Díky

Reklama

• Stálý člen

reklama

Aleš Pipek

• Profík
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. s r. o.
Re:Plzeň Vinice MUX 4 a ČT4 HD
« Odpověď #1 kdy: 18. 09. 2012, 19:50:11 »
Ahoj, právě nám dnes na můj popud upgradovali STA v Plzni Vinicích, chytáme tak MUX 4, ale nemůžu naladit ČT4 HD, o kterou mi jde hlavně. Nevíte, jestli je vůbec ještě v nabídce nebo proč a kde je problém ? Díky
ČT4 HD v nabídce MUX4 již není.
DVB-T: Krásné, Černá hora (vč.RS7), HK/Chlum, TKB/Pce, Jelenia Góra/Śnieżne Kotły, Kłodzko/Czarna Góra
Ještěd, Praděd, Černá Studnice, ale i Žižkov nebo Buková hora - vše za normálních podmínek

Jaroslav Novák

• Závislák
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. 09. 2012, 19:50:37 »

Dobrý den, ani chytat nemůžete, ČT4 sport HD už v multiplexu 4 nevysílá. Aktuálně tento mux vysílá ČT1 HD, NOVA HD, TV POHODA a FANDA.
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink

haRd66

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. 09. 2012, 20:07:52 »
Dobrý den, díky za informaci, měl jsem to tušení. Tuším, že ještě v červenci a srpnu to tak bylo, ale zřejmě jen kvůli olympiádě. Škoda, budu doufat, že bude někdy opět tento kanál zařazen.

reklama